Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
20.01. klo 16:00 NÅID öppna hall F/P9-15
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 199 henk. (360 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran IF Raseborg ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

P15 60m (21)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Oliver ForsmanIF Raseborg 9.18 / 9.18
Ben GrönlundIF Raseborg 9.13 / 9.13
Marius WasströmIF Raseborg - / -
 
P15 800m (7)
Marius WasströmIF Raseborg - / -
 
P15 pituus (10)
Oliver ForsmanIF Raseborg4.31 / 4.31
Marius WasströmIF Raseborg - / -
 
P15 kuula (5)
Ben GrönlundIF Raseborg - / -
 
T15 60m (22)
Sofie LindgrenIF Raseborg 9.03 / 9.03
 
T15 pituus (20)
Sandra BjörklöfIF Raseborg4.56 / 4.56
Sofie LindgrenIF Raseborg - / -
 
T15 kuula (9)
Sandra BjörklöfIF Raseborg11.66 / 11.66
 
P13 60m (25)
Noel BjörkqvistIF Raseborg 9.52 / -
Simon EkholmIF Raseborg10.17 / -
Alex FagerlundIF Raseborg 9.02 / 9.02
Oliver ÖhmanIF Raseborg 7.77 / 7.77
Rasmus TenkanenIF Raseborg 9.51 / 9.51
 
P13 1000m (3)
Rasmus TenkanenIF Raseborg3:51.00 / 3:51.00
 
P13 korkeus (14)
Noel BjörkqvistIF Raseborg1.29 / 1.29
Simon EkholmIF Raseborg1.37 / 1.37
Alex FagerlundIF Raseborg1.25 / 1.25
Aron GrönlundIF Raseborg1.29 / 1.29
 
P13 kuula (11)
Simon BjörklöfIF Raseborg8.79 / 8.79
Noel BjörkqvistIF Raseborg - / -
Christoffer Von SchantzIF Raseborg8.25 / 8.25
Filip WikholmIF Raseborg10.38 / 10.38
 
T13 60m (31)
Bodil WikholmIF Raseborg 9.27 / 9.27
 
T13 1000m (9)
Fanny KeroIF Raseborg - / 3:28.51
Cassandra NynäsIF Raseborg3:47.48 / -
 
T13 korkeus (11)
Cassandra NynäsIF Raseborg1.36 / 1.36
 
T13 kuula (15)
Bodil WikholmIF Raseborg9.20 / 9.20
 
P11 60m (7)
Ville EkebomIF Raseborg - / -
Lukas ForsmanIF Raseborg - / -
 
P11 1000m (8)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg3:56.28 / 3:56.28
Ville EkebomIF Raseborg - / -
Lukas ForsmanIF Raseborg - / -
Jens-Aarne KeroIF Raseborg3:32.57 / 3:32.68
 
P11 pituus (10)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg3.94 / 3.94
Ville EkebomIF Raseborg3.06 / 3.06
Lukas ForsmanIF Raseborg2.90 / 2.90
Jens-Aarne KeroIF Raseborg3.86 / 3.86
 
P11 kuula (6)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg4.99 / 4.99
Ville EkebomIF Raseborg - / -
Max NybergIF Raseborg - / -
 
T11 pituus (20)
Erin BjörklöfIF Raseborg3.14 / 3.14
 
T11 kuula (11)
Erin BjörklöfIF Raseborg6.09 / 6.09
 
P9 40m (10)
David EkholmIF Raseborg - / -
 
P9 pituus (10)
David EkholmIF Raseborg - / -
 
T9 40m (5)
Alicia PalomäkiIF Raseborg - / -
 
T9 600m (3)
Alicia PalomäkiIF Raseborg - / -
 
T9 pituus (5)
Alicia PalomäkiIF Raseborg - / -