Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
06.12. klo 11:00 Itsenäisyyspäivän kisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 363 henk. (721 lajisuoritusta)
M17 60m (10)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Toni AppelqvistEsbo IF - / -
Aaro AuvinenTampereen Pyrintö - / -
Akseli EskelinenLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.25 / 8.64
Joel JussilaEspoon Tapiot11.10 / -
Veeti KatainenKenttäurheilijat -58 - / -
Hugo LimnellHelsingfors IFK - / -
Jonathan LindroosEspoon Tapiot 8.50 / 8.50
Abdirahiim SalahHelsingfors IFK - / -
Jonatan SperrynEspoon Tapiot 7.58 / 7.58
Matvei TelovHelsingfors IFK - / -
 
M17 60m aj (7)
Ibrahim El MrabtEspoon Tapiot 8.82 / 8.82
Matias KomiIF Sibbo-Vargarna - / -
Tomi LaaksoTapanilan Erä - / -
Jonathan LindroosEspoon Tapiot - / -
Abdirahiim SalahHelsingfors IFK - / -
Jonatan SperrynEspoon Tapiot - / -
Matvei TelovHelsingfors IFK - / -
 
M17 korkeus (2)
Toni AppelqvistEsbo IF - / -
Jonathan LindroosEspoon Tapiot1.62 / 1.62
 
N17 60m (25)
Iina HolopainenHelsingfors IFK - / -
Julia IhantolaEspoon Tapiot 8.24 / 8.54
Wilma JungarEsbo IF - / -
Annika KaikkonenEsbo IF - / -
Tanja KokkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet 7.87 / 8.15
Mimi KontalaHelsingin Kisa-Veikot 8.25 / 8.25
Krista KorhonenHelsingin Kisa-Veikot 9.03 / 9.10
Daniela KulankoEsbo IF - / -
Linda LeveelahtiHelsingin Kisa-Veikot 7.95 / 7.95
Janette LohilahtiHelsingfors IFK - / -
Siiri MetsäläEsbo IF - / -
Laura NissinenEspoon Tapiot 8.71 / 8.85
Emilia NummiEspoon Tapiot - / -
Viivi PatronenEspoon Tapiot 8.66 / 8.66
Linda PohtoEspoon Tapiot 8.80 / -
Ellinoora RiikinsaariEspoon Tapiot 8.22 / 8.30
Aino SalmiEsbo IF - / -
Helmi SaukkonenHelsingin Kisa-Veikot 8.82 / 8.82
Jutta SeppänenEspoon Tapiot 8.26 / 8.39
Venla SimolinEsbo IF - / -
Alisa TikkanenEspoon Tapiot 8.24 / 8.24
Margarita TsubarevaSjundeå IF 8.62 / 8.62
Iida UosukainenEspoon Tapiot 8.86 / -
Kerttu ValtonenEspoon Tapiot 8.73 / 8.76
Emilia VoutilainenHelsingin Kisa-Veikot 8.54 / 8.54
 
N17 60m aj (10)
Iina HolopainenHelsingfors IFK - / -
Wilma JungarEsbo IF - / -
Tanja KokkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.83 / 8.83
Linda LeveelahtiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Emilia NummiEspoon Tapiot - / -
Ellinoora RiikinsaariEspoon Tapiot - / -
Merituuli SaarelaEspoon Tapiot 9.11 / 9.11
Jutta SeppänenEspoon Tapiot - / -
Margarita TsubarevaSjundeå IF - / -
Emilia VoutilainenHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
N17 korkeus (7)
Henna JalovaaraRiihimäen Kisko1.57 / 1.57
Alisa LaukkarinenEspoon Tapiot1.52 / 1.52
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko1.60 / 1.60
Victoria LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Emilia NummiEspoon Tapiot - / -
Rebekka SukselainenEspoon Tapiot1.69 / 1.67
Alina VirtanenPiikkiön Kehitys - / -
 
P14 60m (24)
Johannes HakalaEspoon Tapiot 7.85 / 7.97
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat - / -
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat - / -
Sajan IrincheevViipurin Urheilijat - / -
Joonas JäppinenEspoon Tapiot 7.64 / 8.00
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot 7.96 / 8.17
Miska KoponenViipurin Urheilijat - / -
Henri KorhonenViipurin Urheilijat - / -
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot 9.06 / 9.06
Lassi LehtimäkiEspoon Tapiot 8.35 / 8.35
Leevi LeskeläNurmijärven Yleisurheilu 9.05 / 9.66
Rado LindbergEsbo IF - / -
Emil MatikainenEspoon Tapiot 9.54 / 9.54
Henri MatikainenEspoon Tapiot 8.18 / 8.18
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat - / -
Joona NieminenEspoon Tapiot 8.38 / -
Eerik NyyssönenEspoon Tapiot 8.77 / 8.98
Oliver ÖhmanIF Raseborg 7.58 / 7.63
Eetu RantalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Elliot SchmidtBorgå Akilles 8.40 / 8.77
Emil StadeBorgå Akilles - / -
Einari TiainenVantaan Salamat 9.23 / 9.23
Luka VeselinovicEspoon Tapiot 8.96 / 8.96
Kuutti VierrosViipurin Urheilijat - / -
 
P14 60m aj (11)
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat - / -
Joonas JäppinenEspoon Tapiot 9.39 / 9.88
Miska KoponenViipurin Urheilijat - / -
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot12.09 / 12.09
Ville KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot 9.10 / 9.65
Leevi LeskeläNurmijärven Yleisurheilu11.31 / 11.31
Rado LindbergEsbo IF - / -
Henri MatikainenEspoon Tapiot10.45 / 10.45
Elliot SchmidtBorgå Akilles - / -
Otso VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sampo VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P14 pituus (14)
Johannes HakalaEspoon Tapiot5.04 / 5.04
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat - / -
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot4.74 / 4.47
Luukas LehtinenLapin Salama - / -
Leevi LeskeläNurmijärven Yleisurheilu4.06 / -
Emil MatikainenEspoon Tapiot - / -
Henri MatikainenEspoon Tapiot5.25 / 5.25
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat - / -
Joona NieminenEspoon Tapiot5.02 / 5.02
Eerik NyyssönenEspoon Tapiot4.05 / 4.04
Onni RustholkarhuLahden Ahkera4.04 / 4.04
Elliot SchmidtBorgå Akilles - / -
Einari TiainenVantaan Salamat4.16 / 4.16
Kuutti VierrosViipurin Urheilijat - / -
 
P14 kuula (4)
Johannes HakalaEspoon Tapiot8.11 / 8.11
Sajan IrincheevViipurin Urheilijat - / -
Rado LindbergEsbo IF - / -
Onni RustholkarhuLahden Ahkera7.55 / -
 
T14 60m (40)
Ina AppelqvistEsbo IF - / -
Sedef CelimsizEspoon Tapiot - / -
Annina DoktarVantaan Salamat 9.07 / 9.07
Helmi EklundEspoon Tapiot 8.87 / 9.21
Minea FogelholmEspoon Tapiot 8.25 / 8.44
Edesa GashiHelsingin Kisa-Veikot 8.35 / 8.35
Sara HeiskanenEspoon Tapiot 8.99 / 9.25
Lina HelminenVantaan Salamat - / -
Emmi HietanenRiihimäen Kisko 8.77 / 8.77
Maggie HolloEspoon Tapiot 8.91 / 8.91
Maija HyllinenEspoon Tapiot 9.22 / -
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Eeva KärkkäinenVantaan Salamat 9.36 / 9.36
Erika KenttäEspoon Tapiot - / -
Aava LajunenVantaan Salamat 8.62 / 8.62
Helmi LievonenRiihimäen Kisko 8.49 / 8.49
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko 9.14 / 9.14
Malin LindrothEsbo IF - / -
Vilma NieminenVantaan Salamat 8.76 / 9.22
Noora NiininenEspoon Tapiot 9.39 / 9.47
Emma NoponenVantaan Salamat 9.73 / 9.73
Anna NummikoskiEspoon Tapiot - / -
Saana NuolikoskiVantaan Salamat10.07 / 10.07
Inkeri PaavolaEspoon Tapiot 8.84 / 9.07
Emmi ParhialaVantaan Salamat 8.85 / 8.93
Ella PaukkuEsbo IF - / -
Eva PeltopuroVantaan Salamat 9.56 / 9.63
Nea RehnOrimattilan Jymy - / -
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot 8.84 / 8.96
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera 8.51 / 8.51
Hilla SaarinenEspoon Tapiot 8.39 / 8.39
Melissa SarjalaVantaan Salamat 9.64 / 9.64
Valentina SeppäläEspoon Tapiot 9.21 / 9.44
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot 9.02 / 9.25
Jenna TarvoEspoon Tapiot 9.08 / 9.37
Liina TervoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jelizaveta TsubarevaSjundeå IF 8.97 / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat 8.10 / 8.23
Ella WesterlundEsbo IF - / -
Leonie WinellEsbo IF - / -
 
T14 60m aj (18)
Annina DoktarVantaan Salamat - / -
Minea FogelholmEspoon Tapiot 9.12 / 9.74
Emmi HietanenRiihimäen Kisko 9.82 / 9.82
Maggie HolloEspoon Tapiot - / -
Malin LindrothEsbo IF - / -
Vilma NieminenVantaan Salamat - / -
Emma NoponenVantaan Salamat - / -
Anna NummikoskiEspoon Tapiot - / -
Saana NuolikoskiVantaan Salamat - / -
Vilja RiihimäkiVantaan Salamat - / -
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot - / -
Hilla SaarinenEspoon Tapiot - / -
Melissa SarjalaVantaan Salamat11.48 / 12.34
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot - / -
Ylva SivaroSjundeå IF - / -
Jenna TarvoEspoon Tapiot - / -
Liina TervoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Martta ValtonenEspoon Tapiot - / -
 
T14 pituus (28)
Sedef CelimsizEspoon Tapiot - / -
Helmi EklundEspoon Tapiot4.06 / 3.89
Sara HeiskanenEspoon Tapiot - / -
Emmi HietanenRiihimäen Kisko4.59 / 4.59
Maggie HolloEspoon Tapiot4.01 / 4.01
Maija HyllinenEspoon Tapiot3.96 / -
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Erika KenttäEspoon Tapiot - / -
Aava LajunenVantaan Salamat4.00 / 4.00
Malin LindrothEsbo IF - / -
Noora NiininenEspoon Tapiot - / -
Saana NuolikoskiVantaan Salamat3.40 / 3.40
Inkeri PaavolaEspoon Tapiot3.79 / 3.79
Emmi ParhialaVantaan Salamat4.52 / 4.52
Ella PaukkuEsbo IF - / -
Eva PeltopuroVantaan Salamat3.88 / 3.88
Nea RehnOrimattilan Jymy - / -
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot4.28 / 4.08
Hilla SaarinenEspoon Tapiot5.17 / 5.17
Valentina SeppäläEspoon Tapiot3.58 / 3.19
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot4.50 / 4.19
Ylva SivaroSjundeå IF4.19 / 4.19
Jenna TarvoEspoon Tapiot3.82 / 3.68
Jelizaveta TsubarevaSjundeå IF3.50 / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat4.74 / 4.74
Martta ValtonenEspoon Tapiot - / -
Ella WesterlundEsbo IF - / -
Leonie WinellEsbo IF - / -
 
T14 kuula (15)
Ina AppelqvistEsbo IF - / -
Sedef CelimsizEspoon Tapiot - / -
Emmi HietanenRiihimäen Kisko10.73 / 10.73
Maggie HolloEspoon Tapiot - / -
Aino IkäheimoEspoon Tapiot6.54 / 6.54
Tiina JärvinenLahden Ahkera12.75 / 12.75
Aava LajunenVantaan Salamat - / -
Helmi LievonenRiihimäen Kisko9.83 / 9.83
Noora NiininenEspoon Tapiot - / -
Julia NystrandEsbo IF - / -
Emmi ParhialaVantaan Salamat7.83 / 7.83
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot - / -
Wilma SimonenKenttäurheilijat -58 - / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat - / -
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko - / -
 
P12 60m (29)
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot 9.49 / 9.56
Emil AlhopuroEspoon Tapiot 9.79 / 9.87
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Evert EngbergHelsingfors IFK - / -
William ForsténEsbo IF - / -
Markus HakalaEspoon Tapiot 9.41 / 9.41
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot 9.54 / 9.92
Marius HenrikssonEsbo IF - / -
Miro HottinenLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.06 / 9.33
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot10.49 / 10.49
Jonne IsoherranenEspoon Tapiot 8.73 / 8.73
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Luukas LehtinenLapin Salama - / -
Lauri LeivonenEspoon Tapiot 9.41 / 9.41
Christian LindbergRiihimäen Kisko 9.71 / 9.71
Eeli MäkeläVantaan Salamat 9.11 / 9.11
Pekka PeltolaEsbo IF - / -
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo 8.98 / 9.13
Aapo ReinikainenHelsingin Kisa-Veikot 9.29 / 9.65
Ilmari SarasmaaEspoon Tapiot 9.47 / 9.47
Tumi SirankoVantaan Salamat 8.41 / 8.78
Eero SormunenHelsingin Kisa-Veikot 8.56 / 8.69
Eino SormunenHelsingin Kisa-Veikot 8.48 / 8.48
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot 9.06 / 9.15
Tuomas TeimonenNurmijärven Yleisurheilu 9.68 / 9.68
Aapo VanhanenEspoon Tapiot11.29 / 11.29
Valtteri VasamaNurmijärven Yleisurheilu 9.56 / 9.56
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot 9.25 / 9.48
Kalle WesankoHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
P12 60m aj (18)
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot13.21 / 13.21
Emil AlhopuroEspoon Tapiot - / -
Aarni AnttilaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Marius HenrikssonEsbo IF - / -
Miro HottinenLappeenrannan Urheilu-Miehet12.63 / 12.63
Jonne IsoherranenEspoon Tapiot10.94 / 10.94
Eelis KauppilaEsbo IF - / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Lauri LeivonenEspoon Tapiot12.16 / 12.16
Eeli MäkeläVantaan Salamat - / -
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo11.31 / 11.31
Aapo ReinikainenHelsingin Kisa-Veikot11.34 / 11.34
Ilmari SarasmaaEspoon Tapiot11.92 / 11.92
Tumi SirankoVantaan Salamat 9.87 / 10.69
Eero SormunenHelsingin Kisa-Veikot10.25 / 10.76
Eino SormunenHelsingin Kisa-Veikot10.38 / 10.38
 
P12 korkeus (11)
Emil AlhopuroEspoon Tapiot1.13 / 1.13
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
William ForsténEsbo IF - / -
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot1.20 / 1.20
Elias HietanenRiihimäen Kisko1.30 / 1.30
Jonne IsoherranenEspoon Tapiot1.34 / 1.34
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Christian LindbergRiihimäen Kisko1.31 / 1.31
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu1.36 / 1.35
Tumi SirankoVantaan Salamat1.58 / 1.58
Aapo VanhanenEspoon Tapiot1.11 / 1.09
 
P12 kuula (14)
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot6.68 / 6.68
William ForsténEsbo IF - / -
Elias HietanenRiihimäen Kisko7.83 / 7.83
Miro HottinenLappeenrannan Urheilu-Miehet5.95 / 5.95
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot - / -
Aatu KangasniemiPorvoon Urheilijat15.96 / 15.54
Lauri LeivonenEspoon Tapiot6.29 / 6.29
Nicolas MahlbergEsbo IF - / -
Viggo NordmanEsbo IF - / -
Ilmari SarasmaaEspoon Tapiot4.63 / 4.63
Joona SavolainenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot7.56 / 7.56
Aapo VanhanenEspoon Tapiot8.19 / 8.19
Valtteri VasamaNurmijärven Yleisurheilu8.92 / 8.92
 
T12 60m (57)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo 8.91 / 9.45
Jenna AarnioHelsingin Tarmo - / -
Sara AhlforsHelsingfors IFK - / -
Aida AhlholmEspoon Tapiot 9.36 / 9.36
Kiia ÄikääHelsingfors IFK - / -
Inka AunimoEspoon Tapiot11.62 / -
Sonila BalaEspoon Tapiot 9.27 / 9.27
Emilia ChandrasEspoon Tapiot 8.70 / 8.88
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu 9.89 / 9.89
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jenniina EronenEspoon Tapiot10.00 / 10.00
Sara ForsströmEspoon Tapiot 9.54 / 9.54
Emmi HätönenKenttäurheilijat -58 - / -
Jenni HirvonenEsbo IF - / -
Aino IkäheimoEspoon Tapiot - / -
Charlotte KajanderHelsingfors IFK - / -
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK - / -
Iida KastarinenTampereen Pyrintö 8.83 / 8.96
Elsa KeinänenEsbo IF - / -
Venla KetoHelsingin Kisa-Veikot 9.12 / 9.28
Lina KiviahoEsbo IF - / -
Meeri KolisevaJanakkalan Jana 9.14 / 9.14
Alva KollinEsbo IF - / -
Noelle KollinEsbo IF - / -
Emma KoskinenEspoon Tapiot 9.34 / 9.45
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot 9.35 / 9.59
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Anniina KuokkanenEspoon Tapiot - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Matilda LahtiEspoon Tapiot 8.98 / 9.27
Pinja LiskiHelsingin Tarmo 9.96 / 9.96
Essi MarjamäkiEspoon Tapiot10.16 / 10.18
Noora MeriläinenKenttäurheilijat -58 - / -
Venla NoronenEspoon Tapiot 9.70 / 9.70
Anni NurminenEspoon Tapiot 9.53 / 9.53
Léa OlivèsEspoon Tapiot 9.90 / 9.90
Edit PalménEspoon Tapiot 9.69 / 10.04
Sofia PuolakanahoOrimattilan Jymy 8.62 / 8.62
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö 9.04 / 9.04
Elli RantalaEspoon Tapiot 9.77 / 9.78
Ella RåstedtEsbo IF - / -
Iida RautioVantaan Salamat - / -
Åsa RehnOrimattilan Jymy 8.92 / 8.92
Iiris RenvallEspoon Tapiot - / -
Saana SäiläViipurin Urheilijat - / -
Emilia SiggbergEsbo IF - / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot 8.47 / 8.50
Emma SimonenKenttäurheilijat -58 - / -
Isabella StrömbergEspoon Tapiot 9.28 / 9.28
Jade ToivolaLahden Ahkera 9.09 / 9.09
Ronja UrpulahtiViipurin Urheilijat - / -
Valma VäisänenKenttäurheilijat -58 - / -
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot 8.90 / 9.31
Aila VarilaEsbo IF - / -
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko 8.70 / 8.70
Liv WikströmEsbo IF - / -
Nella YrjäläVantaan Salamat 9.67 / 9.67
 
T12 60m aj (24)
Jenna AarnioHelsingin Tarmo - / -
Sara AhlforsHelsingfors IFK - / -
Kiia ÄikääHelsingfors IFK - / -
Emilia ChandrasEspoon Tapiot10.63 / 10.89
Jenniina EronenEspoon Tapiot13.70 / 13.70
Mia FlinkEspoon Tapiot - / -
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo10.24 / 10.24
Charlotte KajanderHelsingfors IFK - / -
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK - / -
Iida KastarinenTampereen Pyrintö - / -
Elsa KeinänenEsbo IF - / -
Lina KiviahoEsbo IF - / -
Emma KoskinenEspoon Tapiot10.33 / 10.98
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot12.53 / 13.39
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Matilda LahtiEspoon Tapiot - / -
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat - / -
Iina NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Niia NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Edit PalménEspoon Tapiot - / -
Elli RantalaEspoon Tapiot12.20 / 12.23
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo12.14 / 12.14
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera10.22 / 10.22
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot10.49 / 10.49
 
T12 korkeus (17)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo1.63 / 1.61
Emilia ChandrasEspoon Tapiot1.24 / 1.24
Mia FlinkEspoon Tapiot1.42 / 1.42
Sara ForsströmEspoon Tapiot - / -
Emmi HätönenKenttäurheilijat -58 - / -
Lumi KenttäIF Raseborg1.36 / 1.36
Emma KoskinenEspoon Tapiot1.28 / 1.26
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Pinja LiskiHelsingin Tarmo1.20 / 1.20
Noora MeriläinenKenttäurheilijat -58 - / -
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat1.30 / 1.30
Anni NurminenEspoon Tapiot1.40 / 1.40
Léa OlivèsEspoon Tapiot1.15 / 1.15
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu1.17 / 1.17
Ella RåstedtEsbo IF - / -
Åsa RehnOrimattilan Jymy1.30 / 1.30
Iiris RenvallEspoon Tapiot - / -
 
T12 pituus (52)
Sara AhlforsHelsingfors IFK - / -
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu3.64 / 3.56
Jenniina EronenEspoon Tapiot3.49 / 3.49
Mia FlinkEspoon Tapiot - / -
Sara ForsströmEspoon Tapiot - / -
Matilda HelminenEsbo IF - / -
Jenni HirvonenEsbo IF - / -
Nella HjortEspoon Tapiot - / -
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo - / -
Charlotte KajanderHelsingfors IFK - / -
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK - / -
Iida KastarinenTampereen Pyrintö - / -
Elsa KeinänenEsbo IF - / -
Lumi KenttäIF Raseborg4.02 / 4.02
Venla KetoHelsingin Kisa-Veikot - / -
Meeri KolisevaJanakkalan Jana - / -
Alva KollinEsbo IF - / -
Noelle KollinEsbo IF - / -
Emma KoskinenEspoon Tapiot3.27 / 3.27
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot3.45 / 3.36
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Matilda LahtiEspoon Tapiot - / -
Pinja LiskiHelsingin Tarmo - / -
Essi MarjamäkiEspoon Tapiot3.42 / 3.40
Noora MeriläinenKenttäurheilijat -58 - / -
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat - / -
Iina NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Niia NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Venla NoronenEspoon Tapiot - / -
Anni NurminenEspoon Tapiot3.69 / 2.91
Léa OlivèsEspoon Tapiot - / -
Edit PalménEspoon Tapiot - / -
Sofia PuolakanahoOrimattilan Jymy4.03 / 4.03
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö4.10 / 4.10
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
Elli RantalaEspoon Tapiot3.80 / 3.80
Ella RåstedtEsbo IF - / -
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo4.07 / 3.84
Iida RautioVantaan Salamat - / -
Iiris RenvallEspoon Tapiot - / -
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera4.47 / 4.47
Natalie SaarinenEspoon Tapiot - / -
Saana SäiläViipurin Urheilijat - / -
Emilia SiggbergEsbo IF - / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot4.12 / 4.12
Emma SimonenKenttäurheilijat -58 - / -
Isabella StrömbergEspoon Tapiot - / -
Jade ToivolaLahden Ahkera4.21 / 4.03
Ronja VäliheikkiVantaan Salamat - / -
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot3.69 / 3.69
Liv WikströmEsbo IF - / -
 
P10 60m (31)
Matias AltonenEspoon Tapiot - / -
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Casper HäkkinenEspoon Tapiot 9.51 / 9.83
Ben HaukilehtoEspoon Tapiot10.90 / 10.90
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot 9.45 / 9.59
Abdulrahman ImoroHelsingin Kisa-Veikot 8.76 / 8.82
Viljam JauhiainenEspoon Tapiot - / -
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Miika KärkkäinenVantaan Salamat10.21 / 10.21
Elmer KeinänenEsbo IF - / -
Luka KielinenEspoon Tapiot - / -
Anton KrapuEspoon Tapiot - / -
Niklas LehtinenLapin Salama - / -
Joona LeivonenEspoon Tapiot - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Kaspian LindholmEsbo IF - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Olli MetsoEspoon Tapiot - / -
August MikkolaEspoon Tapiot - / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu11.27 / 11.27
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu 9.65 / 9.65
Daniel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aapeli OilaEspoon Tapiot 9.55 / 9.55
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu10.21 / 10.42
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu 9.77 / 9.91
Vili RasehornRiihimäen Kisko 9.13 / 9.41
Joakim RaulaEspoon Tapiot - / -
Valentin ReksoprodjoEspoon Tapiot - / -
Yrjänä RenvallEspoon Tapiot - / -
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot 9.91 / 10.28
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot 9.25 / 9.48
 
P10 korkeus (16)
Matias AltonenEspoon Tapiot - / -
Casper HäkkinenEspoon Tapiot1.05 / 1.05
Ben HaukilehtoEspoon Tapiot1.09 / 1.09
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot1.24 / 1.24
Abdulrahman ImoroHelsingin Kisa-Veikot1.21 / 1.21
Viljam JauhiainenEspoon Tapiot - / -
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elmer KeinänenEsbo IF - / -
Luka KielinenEspoon Tapiot - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu1.05 / 1.05
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu1.33 / 1.33
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.20 / 1.20
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.31 / 1.31
Yrjänä RenvallEspoon Tapiot - / -
 
P10 kuula (19)
Matias AltonenEspoon Tapiot - / -
Ben HaukilehtoEspoon Tapiot5.86 / 5.86
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot8.02 / 8.02
Abdulrahman ImoroHelsingin Kisa-Veikot9.48 / 8.69
Viljam JauhiainenEspoon Tapiot - / -
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Miika KärkkäinenVantaan Salamat4.78 / 4.78
Luka KielinenEspoon Tapiot - / -
Niklas LehtinenLapin Salama - / -
Joona LeivonenEspoon Tapiot - / -
Kaspian LindholmEsbo IF - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nooa MerimaaVantaan Salamat5.79 / 5.79
Olli MetsoEspoon Tapiot - / -
Daniel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu5.69 / 5.69
Valentin ReksoprodjoEspoon Tapiot - / -
Yrjänä RenvallEspoon Tapiot - / -
 
T10 60m (40)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire - / -
Stella AndbergEspoon Tapiot 9.29 / 9.75
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Sonja DahlbackaEspoon Tapiot11.44 / 11.44
Pihla DahlgrenEspoon Tapiot10.48 / 10.48
Vanessa DalezEspoon Tapiot - / -
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat10.06 / 10.06
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot 9.73 / 10.02
Zoe GiovanzanaHelsingin Tarmo - / -
Sari HaukilehtoEspoon Tapiot - / -
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 9.92 / 10.09
Ida HolmilaHelsingin Kisa-Veikot 9.38 / 9.38
Jessi JärvinenHelsingin Kisa-Veikot10.08 / 11.09
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Camilla JunezEspoon Tapiot - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo11.06 / 11.06
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat 9.34 / 9.48
Matilda KrauseHelsingfors IFK - / -
Livia KytömaaEspoon Tapiot10.09 / 10.09
Sofia LamEspoon Tapiot - / -
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat10.28 / 10.67
Lena LiimatainenEspoon Tapiot10.16 / 10.16
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö 9.06 / 9.33
Vilma MetsäläEspoon Tapiot - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emilia MyyräVantaan Salamat - / -
Helmi NieminenHelsingin Tarmo 9.84 / 10.27
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot 9.92 / 10.30
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu10.29 / 10.29
Ella RäisänenEspoon Tapiot10.47 / 10.47
Olivia RautiainenEspoon Tapiot 9.21 / 9.95
Isla RehnOrimattilan Jymy10.12 / 10.12
Elle SaariEspoon Tapiot 9.51 / 10.82
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot 9.15 / 9.39
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot 9.62 / 10.15
Tara SohloEspoon Tapiot10.44 / 10.44
Usva TorroKenttäurheilijat -58 - / -
Piitu TourunenLahden Ahkera 9.84 / 10.16
Isabella TuulariEspoon Tapiot10.19 / 10.47
 
T10 korkeus (26)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire1.10 / 1.10
Stella AndbergEspoon Tapiot1.24 / 1.24
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Sonja DahlbackaEspoon Tapiot - / -
Vanessa DalezEspoon Tapiot - / -
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot1.10 / 1.10
Sari HaukilehtoEspoon Tapiot0.70 / 0.70
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo0.94 / 0.94
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat1.06 / 1.06
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat1.20 / 1.20
Lena LiimatainenEspoon Tapiot - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu1.05 / 1.05
Emilia MyyräVantaan Salamat0.90 / 0.90
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot1.16 / 1.08
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu1.00 / 1.00
Ella RäisänenEspoon Tapiot1.06 / 1.06
Olivia RautiainenEspoon Tapiot1.21 / 1.21
Elle SaariEspoon Tapiot1.10 / 1.00
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot1.30 / 1.30
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot1.20 / 1.20
Tara SohloEspoon Tapiot1.06 / 1.06
Usva TorroKenttäurheilijat -58 - / -
Piitu TourunenLahden Ahkera1.10 / 1.10
Isabella TuulariEspoon Tapiot0.90 / 0.90
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot1.05 / 1.00
 
T10 kuula (32)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire7.09 / 6.55
Stella AndbergEspoon Tapiot6.30 / 5.63
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Vanessa DalezEspoon Tapiot - / -
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat7.27 / 7.27
Zoe GiovanzanaHelsingin Tarmo5.22 / 5.22
Sari HaukilehtoEspoon Tapiot4.06 / 4.06
Ida HolmilaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Camilla JunezEspoon Tapiot - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Kiira KilpinenLempäälän Kisa Yleisurheilu6.30 / 6.30
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna - / -
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo4.67 / 4.67
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu6.95 / 6.95
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat5.09 / 5.09
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot3.21 / 3.21
Sofia LamEspoon Tapiot - / -
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat6.04 / 6.04
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö8.02 / 7.59
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu4.66 / 4.66
Helmi NieminenHelsingin Tarmo5.46 / 5.46
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot5.86 / 5.73
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu6.46 / 6.46
Ella RäisänenEspoon Tapiot5.02 / 5.02
Olivia RautiainenEspoon Tapiot5.53 / 5.53
Elle SaariEspoon Tapiot5.70 / 4.98
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot6.45 / 5.89
Tara SohloEspoon Tapiot5.30 / 5.30
Piitu TourunenLahden Ahkera6.51 / 6.51
Isabella TuulariEspoon Tapiot7.12 / 7.12
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot6.68 / 6.68
 
P8 40m (23)
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot 7.57 / 7.57
Rasmus AndbergEspoon Tapiot - / -
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aron DahlbackaEspoon Tapiot - / -
Tommy DahlgrenEspoon Tapiot - / -
Noa EiromaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Julius JuslinVantaan Salamat - / -
Elias KivistöEspoon Tapiot 7.32 / 7.32
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu 7.68 / 7.68
Toivo KotinurmiEspoon Tapiot - / -
Viktor KotinurmiEspoon Tapiot - / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Juho LettojärviHelsingin Tarmo - / -
Daniel MakkiEspoon Tapiot - / -
Amori Martinez LahtiEspoon Tapiot - / -
Rori MonniEspoon Tapiot - / -
Jaro PyrhönenEspoon Tapiot 8.54 / 8.54
Eelis RankiEspoon Tapiot 8.79 / 8.79
Emil RautiainenEspoon Tapiot 7.76 / 7.76
Kuisma RiihimäkiVantaan Salamat - / -
Sampo SaaristoEspoon Tapiot - / -
 
P8 pituus (22)
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot2.98 / 2.98
Rasmus AndbergEspoon Tapiot - / -
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aron DahlbackaEspoon Tapiot - / -
Tommy DahlgrenEspoon Tapiot - / -
Noa EiromaHelsingin Kisa-Veikot2.72 / 2.72
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Julius JuslinVantaan Salamat - / -
Elias KivistöEspoon Tapiot2.42 / 2.42
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu3.18 / 3.18
Toivo KotinurmiEspoon Tapiot - / -
Viktor KotinurmiEspoon Tapiot - / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Juho LettojärviHelsingin Tarmo - / -
Daniel MakkiEspoon Tapiot - / -
Amori Martinez LahtiEspoon Tapiot - / -
Rori MonniEspoon Tapiot - / -
Eelis RankiEspoon Tapiot2.18 / 2.18
Emil RautiainenEspoon Tapiot3.13 / 2.80
Kuisma RiihimäkiVantaan Salamat - / -
Sampo SaaristoEspoon Tapiot - / -
 
T8 40m (39)
Vera AhlforsHelsingfors IFK - / -
Fatima AnyarsEspoon Tapiot - / -
Rihana AnyarsEspoon Tapiot - / -
Estelle DalezEspoon Tapiot - / -
Else FieldEspoon Tapiot - / -
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 7.02 / 7.23
Lilja HynönenEspoon Tapiot - / -
Lumi HynönenEspoon Tapiot - / -
Elmi KallioEspoon Tapiot - / -
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma KimpimäkiEspoon Tapiot - / -
Isla KimpimäkiEspoon Tapiot - / -
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat - / -
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot 8.29 / 8.29
Sanelma LahtiEspoon Tapiot 8.35 / 8.35
Juuli LindstedtEspoon Tapiot - / -
Lilian MakkiEspoon Tapiot - / -
Ada MikkolaEspoon Tapiot - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Melissa MurtovaaraHelsingin Tarmo - / -
Fianna MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot 7.10 / 7.43
Isabel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Evelyn OhiaEspoon Tapiot - / -
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Roosa OuniEspoon Tapiot - / -
Maija PaavolaEspoon Tapiot - / -
Frida PalménEspoon Tapiot - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu 7.52 / 7.52
Fanni RauhalaEspoon Tapiot - / -
Eevi RönkköEspoon Tapiot - / -
Kaisli RuhaEspoon Tapiot - / -
Linnea SeppänenKirkkonummen Urheilijat - / -
Julia SihvonenEspoon Tapiot - / -
Erika SundelinEspoon Tapiot - / -
Iida SuokonautioEspoon Tapiot - / -
Sara TarvoEspoon Tapiot - / -
Saara TorroKenttäurheilijat -58 - / -
Oona VanhanenEspoon Tapiot - / -
 
T8 pituus (36)
Vera AhlforsHelsingfors IFK - / -
Estelle DalezEspoon Tapiot - / -
Else FieldEspoon Tapiot - / -
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot3.24 / 3.16
Lilja HynönenEspoon Tapiot - / -
Lumi HynönenEspoon Tapiot - / -
Elmi KallioEspoon Tapiot - / -
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma KimpimäkiEspoon Tapiot - / -
Isla KimpimäkiEspoon Tapiot - / -
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat2.40 / 2.40
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot2.41 / 2.41
Sanelma LahtiEspoon Tapiot - / -
Juuli LindstedtEspoon Tapiot - / -
Lilian MakkiEspoon Tapiot - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu1.99 / 1.99
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Melissa MurtovaaraHelsingin Tarmo - / -
Fianna MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot3.45 / 3.02
Isabel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Evelyn OhiaEspoon Tapiot - / -
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Roosa OuniEspoon Tapiot - / -
Maija PaavolaEspoon Tapiot - / -
Frida PalménEspoon Tapiot - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu3.12 / 2.77
Fanni RauhalaEspoon Tapiot - / -
Eevi RönkköEspoon Tapiot - / -
Kaisli RuhaEspoon Tapiot - / -
Linnea SeppänenKirkkonummen Urheilijat - / -
Julia SihvonenEspoon Tapiot - / -
Erika SundelinEspoon Tapiot - / -
Iida SuokonautioEspoon Tapiot - / -
Sara TarvoEspoon Tapiot - / -
Saara TorroKenttäurheilijat -58 - / -
Oona VanhanenEspoon Tapiot - / -