Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Kansalliset
13.07. klo 17:00 Janakkala Games
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 468 henk. (1168 lajisuoritusta)
M19 100m (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Eetu KuismaLiedon Parma - / -
Akim RaufHelsingin Kisa-Veikot11.77 / 11.77
Taneli VuoriMarttilan Murto12.05 / 12.11
 
M19 200m (10)
Jere KaakinenLempäälän Kisa Yleisurheilu23.38 / -
Niilo KantoniemiHyvinkään seudun Urheilijat24.05 / 24.05
Valtteri KeskinenVihdin Viesti24.30 / 24.30
Jonatan KinnunenSaarijärven Pullistus23.10 / 23.10
Abdinain MoalinHelsingfors IFK24.69 / 24.69
Ilmari NiiranenHyvinkään seudun Urheilijat23.93 / 23.93
Akim RaufHelsingin Kisa-Veikot26.10 / -
Iisakki TorppaEspoon Tapiot23.69 / 23.69
Aaron UtulahtiVihdin Viesti24.76 / 24.76
Eino VuoriHämeenlinnan Tarmo23.41 / 23.41
 
M19 800m (3)
Jussi AlastaloRiihimäen Kisko2:08.71 / 2:08.71
Matias MononenJanakkalan Jana2:04.81 / 2:04.81
Mikko SalmelaForssan Salama2:04.70 / 2:10.38
 
M19 pituus (2)
Juuso JunnilaJanakkalan Jana6.96 / 6.96
Samu LaaksoTapanilan Erä5.81 / 5.81
 
M19 keihäs (1)
Markus RajaniemiLahden Ahkera47.96 / 47.96
 
N19 100m (4)
Neea FlyktmanKaipolan Vire12.74 / 12.90
Petra KallionpääJanakkalan Jana13.50 / 14.22
Nea LaineHämeenlinnan Tarmo12.57 / 12.57
Anna PursiainenEspoon Tapiot12.41 / 12.45
 
N19 200m (7)
Olivia ChandrasEspoon Tapiot29.72 / -
Neea FlyktmanKaipolan Vire26.80 / 26.80
Jonna JalkanenKarhulan Katajaiset26.31 / 26.36
Laura KemppainenPohjan Koitto26.38 / 26.38
Elina KujalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu25.67 / -
Emmi PennanenJyväskylän Kenttäurheilijat27.46 / 27.46
Anna PursiainenEspoon Tapiot26.36 / -
 
N19 800m (8)
Siiri HeiskanenTampereen Urheilijat -382:33.46 / 2:33.46
Pinja KonttinenHelsingfors IFK2:39.12 / -
Ella KoskiniemiEspoon Tapiot2:17.03 / 2:17.32
Ada OutinenHelsingin Kisa-Veikot2:17.41 / 2:17.41
Alisa PennanenForssan Salama2:31.35 / 2:32.22
Peppi PohjamiesUrjalan Urheilijat2:22.52 / 2:22.68
Maria SöderlundIF Åland2:15.14 / 2:28.48
Marleena TulkkiHelsingin Kisa-Veikot2:22.13 / 2:22.13
 
N19 3-loikka (2)
Petra KallionpääJanakkalan Jana10.81 / 10.38
Teresa PollariHelsingfors IFK10.70 / 10.70
 
M17 100m (13)
Olli AhlgrenKuusankosken Kisa11.51 / 11.51
Karim EchahidLahden Ahkera11.55 / 11.55
Mauno HavukorpiVihdin Viesti11.47 / 11.47
Elis KautonenVihdin Viesti12.40 / 12.40
Valtteri KeskinenVihdin Viesti12.00 / 12.00
Taavi LeppänenIkaalisten Urheilijat11.28 / 11.28
Abdinain MoalinHelsingfors IFK12.53 / 12.53
Juuso PyyhtiäLahden Ahkera12.03 / 12.03
Eelis SnåreLahden Ahkera11.90 / 12.03
Arttu TuominenTampereen Urheilijat -3811.79 / 11.79
Roope TurunenIkaalisten Urheilijat11.96 / 11.96
Aaron UtulahtiVihdin Viesti12.33 / 12.33
Eino VuoriHämeenlinnan Tarmo11.49 / 11.49
 
M17 400m (10)
Olli AhlgrenKuusankosken Kisa 51.82 / 51.82
Mauno HavukorpiVihdin Viesti 50.81 / 50.81
Elis KautonenVihdin Viesti 58.96 / -
Andrei KiviharjuEsbo IF 57.59 / 57.59
Tomi LaaksoTapanilan Erä 56.32 / 56.32
Aarne LaaksonenKosken Kaiku - / -
Benjamin LeeHelsingin Kisa-Veikot 55.97 / 55.97
Eero PeltolaLahden Ahkera 54.09 / 54.09
Lauri SaloKosken Kaiku 54.77 / 54.77
Arttu TuominenTampereen Urheilijat -38 60.00 / -
 
M17 pituus (5)
Karim EchahidLahden Ahkera6.00 / 6.00
Jonatan KinnunenSaarijärven Pullistus6.29 / -
Eelis SnåreLahden Ahkera5.81 / -
Iisakki TorppaEspoon Tapiot5.96 / 5.66
Aaron UtulahtiVihdin Viesti6.15 / 6.10
 
M17 keihäs (3)
Andrei KiviharjuEsbo IF42.72 / 42.72
Jere NyforsKeski-Uudenmaan Yleisurheilu56.64 / 56.64
Kalle PalolaHelsingfors IFK33.14 / -
 
N17 100m (16)
Olivia ChandrasEspoon Tapiot14.91 / -
Nelli JärvinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.79 / 12.85
Laura KankkunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.97 / -
Anni KarhuLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.03 / 13.03
Laura KemppainenPohjan Koitto12.92 / 12.92
Stiina KokkonenTampereen Urheilijat -3813.02 / 13.02
Emma KuikkaJanakkalan Jana13.60 / 13.72
Anni LähdemäkiHyvinkään seudun Urheilijat13.22 / 13.31
Pinja LehtinenViialan Valtti13.32 / 13.32
Vilma LindroosPorin Tarmo12.62 / 12.62
Sara NiinimäkiViialan Valtti13.53 / 13.90
Emmi PennanenJyväskylän Kenttäurheilijat13.50 / 13.66
Helmiina RaninenLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.90 / 12.90
Saara RantanenHyvinkään seudun Urheilijat13.84 / -
Enni SaarinenHämeenlinnan Tarmo13.07 / -
Peppi SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot13.53 / -
 
N17 400m (8)
Rosa KilpiOulun Pyrintö 60.95 / 61.48
Stiina KokkonenTampereen Urheilijat -38 - / -
Nea LaineHämeenlinnan Tarmo 60.87 / -
Vilma LindroosPorin Tarmo 61.05 / 61.05
Siiri MetsäläEsbo IF 67.14 / 67.14
Anni NylundIF Åland 57.55 / 59.26
Tia PalmunenHyvinkään seudun Urheilijat 65.06 / 65.06
Ella PullinenJanakkalan Jana - / -
 
N17 3-loikka (3)
Ronja KallionpääJanakkalan Jana10.41 / 10.13
Emma KuikkaJanakkalan Jana10.12 / -
Emmi PennanenJyväskylän Kenttäurheilijat11.12 / 10.90
 
N17 kuula (8)
Laura KankkunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.16 / -
Anni KarhuLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.52 / 9.52
Sanni KuparinenJanakkalan Jana13.08 / 13.08
Heidi NevalaKosken Kaiku13.99 / 13.99
Nilla RättyäJanakkalan Jana11.15 / 11.15
Peppi SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot12.25 / 12.25
Nelli TalvitieHyvinkään seudun Urheilijat13.63 / 13.63
Ilona VuoriMarttilan Murto13.47 / 13.43
 
N17 kiekko (5)
Ronja KallionpääJanakkalan Jana26.30 / 26.30
Sanni KuparinenJanakkalan Jana45.94 / 45.94
Pinja PikkarainenRiihimäen Kisko35.66 / 35.30
Nilla RättyäJanakkalan Jana35.61 / 34.95
Nelli TalvitieHyvinkään seudun Urheilijat35.32 / 33.03
 
P15 100m (20)
Tuukka IngersIitin Pyrintö12.07 / 12.07
Miska JohanssonHeinolan Isku14.00 / 14.00
Eetu KalskeEspoon Tapiot12.42 / 12.45
Ukko KorhonenHämeenlinnan Tarmo11.81 / 11.81
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot14.07 / 14.07
Mikko KuivalainenEspoon Tapiot13.25 / 13.25
Jani LaaksoTammelan Ryske14.91 / 14.94
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.31 / 12.31
Leevi LeskeläNurmijärven Yleisurheilu - / -
Hugo LimnellHelsingfors IFK11.81 / 11.81
Patrick LindbergKarkkilan Pojat13.01 / 13.01
Henri MatikainenEspoon Tapiot12.78 / 12.78
Paavo NiinikoskiHelsingin Kisa-Veikot13.11 / -
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot13.96 / -
Lassi PihlavistoHelsingin Kisa-Veikot13.41 / -
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat12.59 / 12.59
Markus SereniusLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.87 / 12.87
Ville VäliharjuTampereen Pyrintö13.39 / 13.39
Vili VälimäkiTammelan Ryske13.31 / 13.31
Ville VihertöIitin Pyrintö12.96 / 12.96
 
P15 300m (11)
Tuukka IngersIitin Pyrintö38.72 / 38.72
Eetu KalskeEspoon Tapiot39.77 / -
Ukko KorhonenHämeenlinnan Tarmo39.35 / 39.35
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot46.28 / 46.28
Miki LaaksoHelsingin Kisa-Veikot39.77 / 41.28
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat40.71 / 40.71
Hugo LimnellHelsingfors IFK43.61 / -
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat42.61 / 42.61
Markus SereniusLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Veeti VainionpääIkaalisten Urheilijat - / -
Arvi VäreHämeenlinnan Tarmo42.17 / -
 
P15 800m (10)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat2:26.21 / 2:26.21
Eetu KalskeEspoon Tapiot2:12.90 / 2:12.90
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:19.08 / 2:19.08
Benjamin LeeHelsingin Kisa-Veikot2:02.93 / 2:02.93
Elias MarjamäkiTampereen Pyrintö2:16.27 / 2:16.27
Antti SainioTampereen Pyrintö2:18.86 / 2:18.86
Abdirahiim SalahHelsingfors IFK2:21.69 / -
Markus SereniusLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:22.62 / 2:22.62
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot2:09.95 / 2:09.95
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:36.21 / 2:36.21
 
P15 2000m (3)
Julius AhoHelsingin Kisa-Veikot 6:48.53 / 7:03.37
Veikko MäkiläTammelan Ryske 7:08.18 / 7:08.18
Niklas RaappanaIF Sibbo-Vargarna 6:48.34 / 6:48.34
 
P15 100m aj (7)
Tuukka IngersIitin Pyrintö15.05 / 15.05
Matias KomiIF Sibbo-Vargarna14.70 / 15.28
Leevi LeskeläNurmijärven Yleisurheilu18.09 / 18.09
Eemil PorvariHartolan Voima14.39 / 14.39
Matias TulokasIF Sibbo-Vargarna15.54 / 15.54
Oliver WesterlundHelsingin Kisa-Veikot15.37 / 15.37
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna16.58 / 16.58
 
P15 korkeus (6)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat1.48 / 1.45
Anselmi KoskelaRiihimäen Kisko1.33 / -
Benjamin LeeHelsingin Kisa-Veikot1.71 / 1.71
Kare LysmäHelsingin Kisa-Veikot1.67 / 1.67
Manu MetsäkangasLahden Ahkera1.70 / 1.70
Paavo NiinikoskiHelsingin Kisa-Veikot1.68 / 1.68
 
P15 pituus (13)
Tuukka IngersIitin Pyrintö5.41 / 5.41
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot4.27 / 4.27
Mikko KuivalainenEspoon Tapiot4.56 / -
Leevi LeskeläNurmijärven Yleisurheilu4.56 / 4.56
Veeti LettojärviPertunmaan Ponnistajat5.49 / 5.49
Patrick LindbergKarkkilan Pojat5.63 / 5.63
Henri MatikainenEspoon Tapiot5.21 / 5.06
Paavo NiinikoskiHelsingin Kisa-Veikot5.43 / 5.43
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot4.83 / 4.83
Veeti VainionpääIkaalisten Urheilijat5.38 / 5.38
Ville VäliharjuTampereen Pyrintö4.78 / 4.78
Arvi VäreHämeenlinnan Tarmo5.35 / 5.35
Ville VihertöIitin Pyrintö5.25 / 5.25
 
P15 3-loikka (11)
Akseli HyytiäLaitilan Jyske10.61 / -
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot9.26 / 9.26
Mikko KuivalainenEspoon Tapiot11.33 / 11.33
Leevi LeskeläNurmijärven Yleisurheilu9.13 / -
Patrick LindbergKarkkilan Pojat11.81 / 11.81
Manu MetsäkangasLahden Ahkera10.89 / 10.65
Paavo NiinikoskiHelsingin Kisa-Veikot10.38 / -
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot10.23 / -
Ville VihertöIitin Pyrintö11.35 / 11.35
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot11.75 / 11.75
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna10.09 / 10.09
 
P15 kuula (7)
Juho HoppmanHeinolan Isku11.22 / 11.22
Miska JohanssonHeinolan Isku8.59 / 8.59
Anselmi KoskelaRiihimäen Kisko12.46 / 12.46
Jani LaaksoTammelan Ryske10.03 / 10.03
Leevi LeskeläNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vili VälimäkiTammelan Ryske12.62 / 12.62
Ville VihertöIitin Pyrintö9.51 / 9.51
 
P15 keihäs (11)
Tuukka IngersIitin Pyrintö33.79 / 32.35
Samu KauppiTammelan Ryske39.00 / 39.00
Anselmi KoskelaRiihimäen Kisko39.16 / 39.16
Leevi LeskeläNurmijärven Yleisurheilu28.01 / 28.01
Patrick LindbergKarkkilan Pojat35.45 / -
Miki MakkonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat45.00 / 45.00
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot34.74 / 34.74
Eemil PorvariHartolan Voima75.10 / 75.10
Onni RuokangasJanakkalan Jana70.63 / 70.63
Arno ToivolaRiihimäen Kisko43.58 / 43.58
Ville VihertöIitin Pyrintö40.73 / 40.73
 
T15 100m (34)
Anniina AhvenharjuHämeenlinnan Tarmo14.21 / 14.21
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko13.99 / 13.99
Laura AnttilaJanakkalan Jana14.57 / 14.61
Annamari AsellLopen Urheilijat14.26 / 14.28
Kiia BrandesHyvinkään seudun Urheilijat13.82 / 13.82
Annina DoktarVantaan Salamat14.38 / 14.38
Laura EinamoEspoon Tapiot13.19 / 13.19
Amanda EkblomHelsingfors IFK14.11 / 14.11
Minea FogelholmEspoon Tapiot13.27 / 13.27
Noora HietalaHyvinkään seudun Urheilijat13.54 / 13.56
Emmi HietanenRiihimäen Kisko13.93 / 13.93
Riia HiiteläNokian Urheilijat14.25 / 14.25
Lotta JalonenJanakkalan Jana13.90 / 13.90
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.98 / 13.98
Venla KortelainenHämeenlinnan Tarmo - / -
Nora Koskela-KoivistoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.85 / -
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu13.32 / 13.32
Inkamari LettoHyvinkään seudun Urheilijat14.25 / 14.25
Moona MäkeläHämeenlinnan Tarmo13.45 / 13.45
Siiri MäkiläTammelan Ryske14.30 / 14.34
Inka PöyryHelsingfors IFK12.71 / 12.75
Joanna PuukkaIitin Pyrintö13.57 / 13.57
Ellinoora RiikinsaariEspoon Tapiot13.05 / 13.05
Senja RoosKärkölän Kisa-Veikot12.72 / 12.72
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat13.89 / 13.89
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat13.48 / 13.48
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot13.79 / -
Julia TienhaaraHämeenlinnan Tarmo13.89 / 13.89
Vilma ToivonenHämeenlinnan Tarmo13.97 / 13.97
Milka UkkonenLahden Ahkera13.07 / 13.07
Anniina VaittinenEspoon Tapiot12.91 / 12.91
Erika VälkkynenHämeenlinnan Tarmo13.12 / 13.12
Wilma VikstenLahden Ahkera13.11 / 13.11
Riikka VirkkiSomeron Esa - / -
 
T15 300m (20)
Laura EinamoEspoon Tapiot - / -
Elma HannikainenHelsingin Kisa-Veikot45.50 / 45.50
Emmi HietanenRiihimäen Kisko46.23 / 46.23
Riia HiiteläNokian Urheilijat51.21 / 51.21
Fanni JokinenEspoon Tapiot44.79 / 44.79
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu46.41 / 46.41
Nora Koskela-KoivistoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu47.78 / -
Inari LeppäniemiKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu46.79 / 46.79
Helmi LievonenRiihimäen Kisko - / -
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko46.78 / 46.78
Saimi LupalaIF Raseborg45.03 / 45.03
Katja LuukkolaLeppävaaran Sisu42.85 / 42.85
Anna NummikoskiEspoon Tapiot43.98 / 43.98
Inka PöyryHelsingfors IFK41.25 / 41.67
Senja RoosKärkölän Kisa-Veikot - / -
Jenna TuomainenIitin Pyrintö - / -
Milka UkkonenLahden Ahkera - / -
Adele VainioIkaalisten Urheilijat - / -
Wilma VikstenLahden Ahkera46.61 / 46.61
Riikka VirkkiSomeron Esa50.82 / 50.82
 
T15 800m (16)
Iris EngenessHelsingfors IFK2:21.03 / -
Elma HannikainenHelsingin Kisa-Veikot2:22.38 / 2:22.38
Siiri HeikkiläKarhulan Katajaiset2:36.18 / 2:41.56
Jenni JohnssonLahden Ahkera2:34.33 / 2:34.33
Minttu KaukonenLahden Ahkera2:33.21 / 2:33.21
Jenni KorvenpääKenttäurheilijat -582:42.02 / 2:42.02
Saana KuusinenJanakkalan Jana2:34.57 / -
Minttu MäntyläKärkölän Kisa-Veikot2:37.47 / 2:37.47
Katharina MarekwiaEspoon Tapiot2:35.76 / 2:41.88
Sanni MarkkanenHelsingin Kisa-Veikot2:35.43 / 2:35.43
Ilona MononenJanakkalan Jana2:27.56 / 2:30.34
Kerttu NiiranenKarhulan Katajaiset2:33.65 / 2:35.57
Emma NyströmHelsingfors IFK2:21.34 / 2:21.34
Inka PöyryHelsingfors IFK3:00.23 / -
Ida-Sofia SimolaHämeenlinnan Tarmo2:26.92 / 2:26.92
Jenna TuomainenIitin Pyrintö2:49.73 / 2:49.73
 
T15 2000m (10)
Iris EngenessHelsingfors IFK 6:59.41 / -
Ronja HaavistoNokian Urheilijat 7:11.83 / 7:46.69
Pinja KämiTammelan Ryske 7:17.81 / -
Pinja KourulaJanakkalan Jana 7:15.01 / 7:35.74
Venla LäderbergLahden Ahkera 7:27.88 / 7:27.88
Katharina MarekwiaEspoon Tapiot 7:27.80 / 7:48.64
Elli PiitulainenLahden Ahkera 7:58.14 / -
Ida-Sofia SimolaHämeenlinnan Tarmo 7:11.45 / 7:11.45
Ella TiihonenEspoon Tapiot 7:51.21 / 7:56.59
Adele VainioIkaalisten Urheilijat 7:50.02 / 7:50.02
 
T15 80m aj (19)
Anniina AhvenharjuHämeenlinnan Tarmo13.16 / 13.16
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko13.21 / 13.21
Minea FogelholmEspoon Tapiot12.05 / 12.05
Noora HietalaHyvinkään seudun Urheilijat13.14 / 13.14
Emmi HietanenRiihimäen Kisko12.47 / 12.47
Alisa HollmenTapanilan Erä13.36 / 13.36
Minea HölsöLahden Ahkera13.59 / 14.01
Lotta JalonenJanakkalan Jana13.50 / 13.50
Helmi LievonenRiihimäen Kisko12.98 / 12.98
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko13.32 / 13.32
Moona MäkeläHämeenlinnan Tarmo13.14 / 13.14
Siiri MäkiläTammelan Ryske13.01 / 13.91
Joanna PuukkaIitin Pyrintö12.61 / 12.61
Senja RoosKärkölän Kisa-Veikot12.20 / 12.20
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera12.89 / 12.89
Sara SavikkoRiihimäen Kisko15.12 / 15.12
Jenna VakkilainenVantaan Salamat - / -
Erika VälkkynenHämeenlinnan Tarmo12.91 / 12.91
Kerttu ValtonenEspoon Tapiot12.72 / 13.36
 
T15 korkeus (5)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko1.54 / 1.54
Lotta JalonenJanakkalan Jana1.40 / 1.40
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko1.58 / 1.58
Joanna PuukkaIitin Pyrintö1.54 / 1.52
Jenna TuomainenIitin Pyrintö1.45 / 1.40
 
T15 pituus (25)
Anniina AhvenharjuHämeenlinnan Tarmo4.35 / -
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko4.93 / 4.93
Annamari AsellLopen Urheilijat4.19 / 4.19
Laura EinamoEspoon Tapiot4.95 / -
Amanda EkblomHelsingfors IFK4.57 / 4.57
Minea FogelholmEspoon Tapiot4.88 / 4.88
Noora HietalaHyvinkään seudun Urheilijat5.18 / 4.98
Maryana IshanovaHämeenlinnan Tarmo4.71 / 4.45
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.17 / 4.03
Venla KortelainenHämeenlinnan Tarmo - / -
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu4.33 / 4.33
Inkamari LettoHyvinkään seudun Urheilijat4.19 / -
Helmi LievonenRiihimäen Kisko5.17 / 5.17
Moona MäkeläHämeenlinnan Tarmo5.07 / 5.07
Elli PiitulainenLahden Ahkera4.36 / -
Joanna PuukkaIitin Pyrintö4.94 / 4.47
Emma RemesHämeenlinnan Tarmo3.71 / 3.61
Senja RoosKärkölän Kisa-Veikot5.09 / 4.95
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat4.55 / 4.55
Julia TienhaaraHämeenlinnan Tarmo4.52 / 4.52
Vilma ToivonenHämeenlinnan Tarmo4.42 / 4.42
Jenna TuomainenIitin Pyrintö4.09 / -
Milka UkkonenLahden Ahkera4.93 / 4.93
Anniina VaittinenEspoon Tapiot4.35 / 4.35
Erika VälkkynenHämeenlinnan Tarmo4.66 / 4.62
 
T15 3-loikka (18)
Anniina AhvenharjuHämeenlinnan Tarmo9.93 / 9.93
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko10.46 / 10.46
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Amanda EkblomHelsingfors IFK9.77 / 9.77
Carolina GrönroosLaitilan Jyske - / -
Noora HietalaHyvinkään seudun Urheilijat10.05 / 10.05
Alisa HollmenTapanilan Erä9.86 / 9.86
Minea HölsöLahden Ahkera9.73 / 9.73
Maryana IshanovaHämeenlinnan Tarmo10.60 / 10.60
Saimi KoskivainioMarttilan Murto10.19 / 10.19
Inkamari LettoHyvinkään seudun Urheilijat9.21 / 9.21
Helmi LipsanenJanakkalan Jana10.47 / 10.47
Moona MäkeläHämeenlinnan Tarmo10.09 / 10.09
Emmi NieminenTammelan Ryske10.23 / 10.22
Vilja RiihimäkiVantaan Salamat9.36 / 9.36
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera10.59 / 10.59
Julia TienhaaraHämeenlinnan Tarmo9.24 / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat10.20 / 10.20
 
T15 kuula (13)
Emmi HietanenRiihimäen Kisko10.73 / 10.73
Tiina JärvinenLahden Ahkera12.40 / 12.40
Laila LehtinenHyvinkään seudun Urheilijat9.58 / 9.58
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko8.37 / 8.37
Katja LuukkolaLeppävaaran Sisu - / -
Moona MäkeläHämeenlinnan Tarmo11.71 / 11.71
Joanna PuukkaIitin Pyrintö11.80 / 11.80
Emma RemesHämeenlinnan Tarmo9.24 / 9.24
Henna SalminenTammelan Ryske10.24 / 10.11
Lotta SariolaSomeron Esa8.25 / 8.25
Sara SavikkoRiihimäen Kisko10.71 / 10.71
Vilma ToivonenHämeenlinnan Tarmo9.45 / 9.45
Jenna TuomainenIitin Pyrintö7.79 / 7.79
 
T15 keihäs (12)
Emmi HietanenRiihimäen Kisko43.90 / 43.90
Minea HölsöLahden Ahkera27.66 / 27.15
Roosa JälköOripään Vesa40.48 / 40.48
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu29.33 / 29.33
Helmi LievonenRiihimäen Kisko36.54 / 36.54
Kaisla OlkkolaHelsingin Kisa-Veikot31.72 / 31.72
Joanna PuukkaIitin Pyrintö43.51 / 43.51
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera29.67 / -
Salla SavikkoRiihimäen Kisko35.14 / 35.14
Sara SavikkoRiihimäen Kisko29.63 / 29.63
Vivian SuominenHelsingfors IFK49.68 / 49.68
Jenna TuomainenIitin Pyrintö26.89 / 26.89
 
P13 60m (6)
Tuomas AhokasVantaan Salamat 8.72 / 8.72
Alec EkblomHelsingfors IFK 9.37 / 9.37
Joonatan LindbergRiihimäen Kisko 9.19 / 9.19
Jerry SavolainenLahden Ahkera 8.72 / 8.72
Einari TiainenVantaan Salamat 9.21 / 9.21
Lenni TorkkelForssan Salama 9.05 / 9.05
 
P13 200m (3)
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu29.90 / -
Jerry SavolainenLahden Ahkera32.14 / -
Lenni TorkkelForssan Salama30.79 / -
 
P13 1000m (3)
Veeti JokelaAlavuden Urheilijat4:02.20 / 4:02.20
Lauri RäsänenEspoon Tapiot - / -
Lenni TorkkelForssan Salama3:27.38 / 3:27.38
 
P13 60m aj (8)
Akseli HelminenLahden Ahkera11.58 / 13.46
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.40 / 10.61
Joonatan LindbergRiihimäen Kisko10.99 / 10.99
Juho MantilaRiihimäen Kisko10.71 / 10.71
Onni RustholkarhuLahden Ahkera10.28 / 10.28
Antti SainioTampereen Pyrintö 9.54 / 9.70
Einari TiainenVantaan Salamat11.31 / 11.31
Juuso TuominenRiihimäen Kisko11.73 / 11.73
 
P13 korkeus (2)
Joonatan LindbergRiihimäen Kisko1.45 / 1.45
Juuso TuominenRiihimäen Kisko1.48 / 1.48
 
P13 seiväs (1)
Joonatan LindbergRiihimäen Kisko2.70 / 2.65
 
P13 pituus (7)
Tuomas AhokasVantaan Salamat4.06 / 4.06
Alec EkblomHelsingfors IFK4.30 / 4.27
Joonatan LindbergRiihimäen Kisko4.28 / 4.15
Juho MantilaRiihimäen Kisko3.96 / -
Onni RustholkarhuLahden Ahkera4.30 / 4.30
Einari TiainenVantaan Salamat4.20 / 4.20
Juuso TuominenRiihimäen Kisko3.76 / -
 
P13 kuula (3)
Akseli HelminenLahden Ahkera8.39 / 8.39
Juho MantilaRiihimäen Kisko7.66 / 7.66
Onni RustholkarhuLahden Ahkera10.54 / 10.54
 
P13 keihäs (4)
Juho MantilaRiihimäen Kisko25.97 / -
Jonne NiemeläIkaalisten Urheilijat39.10 / 39.10
Saku RönkköVihdin Viesti38.99 / 38.99
Miika TuusjärviHelsingfors IFK37.05 / 32.03
 
T13 60m (11)
Helmi EklundEspoon Tapiot 9.23 / -
Anniina HenttonenJanakkalan Jana11.03 / -
Lotta KalskeEspoon Tapiot 8.82 / 8.82
Nelli KalskeEspoon Tapiot 9.41 / -
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo 9.23 / -
Thea KoluNurmijärven Yleisurheilu 8.74 / 8.74
Selma MäenpääNurmijärven Yleisurheilu 8.83 / 8.83
Julia PitkänenJanakkalan Jana 9.53 / 9.53
Edith RantalaLahden Ahkera 8.95 / -
Sanja SiuralaEspoon Tapiot 8.94 / 9.05
Iiris VeijolaHämeenlinnan Tarmo 8.82 / 8.98
 
T13 200m (13)
Lotta KalskeEspoon Tapiot28.99 / 28.99
Nelli KalskeEspoon Tapiot30.47 / 30.47
Inkeri KasevaForssan Salama30.98 / -
Thea KoluNurmijärven Yleisurheilu31.05 / -
Helmi LipsanenJanakkalan Jana29.88 / 30.37
Selma MäenpääNurmijärven Yleisurheilu31.67 / -
Vilma MeriläinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat30.52 / -
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot28.82 / -
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot30.57 / 30.57
Sanja SiuralaEspoon Tapiot29.17 / 29.90
Jenni SormunenIkaalisten Urheilijat27.83 / 27.83
Maisa-Kaisla TuomolaForssan Salama28.72 / -
Laura YlönenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T13 1000m (3)
Jenni JohnssonLahden Ahkera3:14.68 / 3:15.23
Helmi LipsanenJanakkalan Jana3:24.89 / 3:25.89
Saana TalstaHelsingin Kisa-Veikot3:11.46 / 3:11.46
 
T13 60m aj (15)
Helmi EklundEspoon Tapiot11.07 / 11.07
Inkeri KasevaForssan Salama14.26 / -
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo10.87 / 11.05
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko11.64 / 11.64
Venla LähdemäkiHyvinkään seudun Urheilijat10.63 / 10.63
Edith RantalaLahden Ahkera 9.76 / 9.76
Vilja RiihimäkiVantaan Salamat10.58 / 10.58
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat10.34 / 10.34
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot10.29 / 10.29
Salla SavikkoRiihimäen Kisko10.84 / 10.84
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot 9.63 / 9.74
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot10.83 / 10.83
Sanja SiuralaEspoon Tapiot10.78 / 11.75
Maisa-Kaisla TuomolaForssan Salama10.00 / 10.00
Jenna VakkilainenVantaan Salamat 9.70 / 9.70
 
T13 korkeus (13)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo1.55 / 1.55
Anniina HenttonenJanakkalan Jana - / -
Jenni JohnssonLahden Ahkera1.52 / 1.52
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko1.40 / 1.40
Viivi KupiainenHartolan Voima1.59 / 1.59
Helmi LipsanenJanakkalan Jana1.44 / 1.44
Selma LupalaIF Raseborg1.31 / 1.31
Julia PitkänenJanakkalan Jana1.42 / 1.42
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat1.36 / 1.35
Sanja SiuralaEspoon Tapiot1.46 / -
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat1.31 / 1.31
Vilma TanskanenAsikkalan Raikas1.35 / 1.25
Saara VirkkiSomeron Esa1.36 / 1.36
 
T13 seiväs (8)
Helmi EklundEspoon Tapiot2.60 / 2.60
Lotta JalonenJanakkalan Jana2.30 / 2.30
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko2.70 / 2.70
Viivi KupiainenHartolan Voima2.85 / 2.85
Julia PitkänenJanakkalan Jana1.10 / -
Edith RantalaLahden Ahkera2.80 / 2.80
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot2.50 / 2.30
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat2.38 / 2.25
 
T13 pituus (16)
Helmi EklundEspoon Tapiot3.87 / 3.87
Lotta KalskeEspoon Tapiot4.30 / -
Nelli KalskeEspoon Tapiot4.35 / -
Inkeri KasevaForssan Salama4.25 / 4.25
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo4.25 / 4.25
Viivi KupiainenHartolan Voima4.50 / 4.50
Venla LähdemäkiHyvinkään seudun Urheilijat4.30 / -
Helmi LipsanenJanakkalan Jana4.71 / 4.71
Vilma MeriläinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.25 / 4.18
Julia PitkänenJanakkalan Jana3.95 / 3.95
Edith RantalaLahden Ahkera4.59 / 4.59
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot3.70 / -
Sanja SiuralaEspoon Tapiot4.48 / -
Maisa-Kaisla TuomolaForssan Salama4.74 / 4.74
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat3.67 / 3.67
Laura YlönenHyvinkään seudun Urheilijat3.52 / 3.39
 
T13 kuula (9)
Sinja JohanssonLahden Ahkera9.13 / 9.13
Inkeri KasevaForssan Salama10.18 / 10.15
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo10.51 / 10.51
Viivi KupiainenHartolan Voima10.77 / 10.77
Elsa MattilaHyvinkään seudun Urheilijat10.42 / 10.42
Julia PitkänenJanakkalan Jana8.26 / 8.26
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat11.71 / 11.71
Salla SavikkoRiihimäen Kisko11.47 / 11.47
Marianna UtulahtiVihdin Viesti10.06 / 10.06
 
T13 keihäs (5)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo34.09 / 34.09
Sinja JohanssonLahden Ahkera26.72 / 26.72
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo28.98 / 28.48
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat39.17 / 39.17
Iiris VeijolaHämeenlinnan Tarmo33.22 / -
 
P12 60m (7)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.03 / 9.03
Eeti HänninenHämeenlinnan Tarmo 8.83 / 8.83
Aaron PalmuHausjärven Urheilijat10.39 / -
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo 8.85 / 8.85
Tuomas TeimonenNurmijärven Yleisurheilu 9.52 / 9.52
Jesse TuomainenIitin Pyrintö 9.86 / 9.86
Valtteri VasamaNurmijärven Yleisurheilu 9.44 / 9.44
 
P12 200m (11)
Kalle ÄijäläPälkäneen Luja-Lukko33.05 / -
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.67 / 31.20
Eeti HänninenHämeenlinnan Tarmo - / -
Otso KaukonenLahden Ahkera - / -
Oliver KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Markus PorvariHartolan Voima - / -
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo32.72 / -
Tumi SirankoVantaan Salamat28.64 / 28.64
Juho TouruForssan Salama33.1h / 33.1h
Jesse TuomainenIitin Pyrintö - / -
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat32.37 / -
 
P12 1000m (4)
Samuel PasanenLahden Ahkera3:17.79 / 3:17.79
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo3:47.46 / -
Jesse TuomainenIitin Pyrintö4:19.1h / -
Valtteri VasamaNurmijärven Yleisurheilu4:02.67 / -
 
P12 60m aj (5)
Eeti HänninenHämeenlinnan Tarmo11.98 / 11.98
Oliver KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat11.23 / 11.23
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo10.90 / 10.90
Tumi SirankoVantaan Salamat10.13 / 10.13
Tuomas TeimonenNurmijärven Yleisurheilu12.62 / 12.62
 
P12 seiväs (3)
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot1.35 / 1.35
Elias HietanenRiihimäen Kisko2.10 / 2.10
Paavo VirkkiSomeron Esa1.90 / 1.90
 
P12 pituus (8)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.85 / 3.85
Eeti HänninenHämeenlinnan Tarmo4.53 / 4.53
Oliver KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat4.00 / 4.00
Markus PorvariHartolan Voima3.94 / 3.94
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo4.75 / 4.75
Oskari SeppäläHämeenlinnan Tarmo - / -
Tumi SirankoVantaan Salamat4.55 / 4.55
Tuomas TeimonenNurmijärven Yleisurheilu3.78 / 3.78
 
P12 kuula (9)
Kalle ÄijäläPälkäneen Luja-Lukko10.57 / 10.57
Eeti HänninenHämeenlinnan Tarmo8.31 / 8.31
Aleksi JokelaTammelan Ryske9.75 / 9.75
Aatu KangasniemiPorvoon Urheilijat15.23 / 15.23
Oliver KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat5.72 / 5.72
Otso LuodeslampiLempäälän Kisa Yleisurheilu6.59 / 6.59
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo7.44 / 7.44
Ville RekolaTammelan Ryske8.39 / 8.39
Juho TouruForssan Salama9.26 / 9.26
 
P12 keihäs (13)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu18.83 / 18.83
Eeti HänninenHämeenlinnan Tarmo26.61 / -
Elias HietanenRiihimäen Kisko33.12 / 33.12
Aleksi JokelaTammelan Ryske35.74 / 35.74
Manu KankaanniemiVammalan seudun Voima51.14 / 51.14
Otso LuodeslampiLempäälän Kisa Yleisurheilu26.66 / 26.66
Aaron PalmuHausjärven Urheilijat28.93 / -
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo25.07 / 25.07
Ville RekolaTammelan Ryske39.00 / 39.00
Joona SalminenTammelan Ryske32.30 / 32.30
Tuomas TeimonenNurmijärven Yleisurheilu24.83 / 23.94
Jesse TuomainenIitin Pyrintö15.80 / 14.35
Valtteri VasamaNurmijärven Yleisurheilu36.51 / 36.51
 
T12 60m (24)
Sara AhlforsHelsingfors IFK 8.83 / 8.83
Angelina BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat 9.58 / 9.58
Emilia ChandrasEspoon Tapiot 8.72 / 8.72
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu 9.99 / 9.99
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.31 / 9.31
Emma HautamäkiJanakkalan Jana 9.51 / 9.51
Lili JokelaPerniön Urheilijat 9.05 / 9.05
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot 9.56 / 9.56
Tuuli KuljuJanakkalan Jana 9.25 / 9.25
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu 9.80 / 9.80
Nea NummenpääJanakkalan Jana 9.08 / 9.08
Siiri PäiväniemiHelsingin Kisa-Veikot 9.60 / -
Chantelle PeterHelsingin Kisa-Veikot 8.87 / 8.87
Ella RåstedtEsbo IF 9.93 / 9.93
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo 9.15 / 9.15
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot 8.28 / 8.28
Laura TouruForssan Salama 9.37 / 9.37
Malla TuomolaForssan Salama 9.00 / 9.07
Miisa TuomolaForssan Salama 9.16 / 9.16
Emma VäänänenVantaan Salamat 9.05 / 9.05
Viivi VälimäkiTammelan Ryske 9.15 / 9.15
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko 8.31 / 8.31
Saara VirkkiSomeron Esa 9.42 / 9.42
Venla VirrantuomiHelsingin Kisa-Veikot 9.23 / 9.23
 
T12 200m (23)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo - / -
Isabella AaltonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Sara AhlforsHelsingfors IFK29.55 / 29.55
Kiia ÄikääHelsingfors IFK29.27 / 29.27
Emilia ChandrasEspoon Tapiot30.01 / 30.01
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu34.01 / 34.01
Emma HautamäkiJanakkalan Jana - / -
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot33.09 / 33.09
Emmi MäkinenVehmaisten Urheilijat - / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ella PeltolaAnjalan Liitto29.50 / -
Chantelle PeterHelsingin Kisa-Veikot29.23 / 29.23
Erika PyykköForssan Salama28.79 / 28.79
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo - / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot28.13 / 28.13
Tilda SokolnickiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jade ToivolaLahden Ahkera - / -
Laura TouruForssan Salama32.0h / 32.0h
Malla TuomolaForssan Salama29.75 / 29.75
Miisa TuomolaForssan Salama30.44 / 30.44
Viivi VälimäkiTammelan Ryske30.6h / 30.6h
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko29.25 / 29.25
Venla VirrantuomiHelsingin Kisa-Veikot35.10 / -
 
T12 1000m (10)
Helmi HaavistoNokian Urheilijat3:41.04 / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu3:33.01 / 3:33.01
Chantelle PeterHelsingin Kisa-Veikot3:16.58 / 3:16.58
Ella RåstedtEsbo IF3:56.71 / 3:56.71
Sofia RinneLahden Ahkera3:34.29 / 3:34.29
Marianne SalmiMäntsälän Urheilijat3:17.38 / 3:19.00
Erica SyrjäläTammelan Ryske - / -
Malla TuomolaForssan Salama3:29.72 / 3:29.72
Miisa TuomolaForssan Salama3:36.18 / 3:36.18
Venla VirrantuomiHelsingin Kisa-Veikot3:11.09 / 3:11.09
 
T12 60m aj (15)
Sara AhlforsHelsingfors IFK10.88 / 10.88
Emilia ChandrasEspoon Tapiot11.01 / 11.01
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.34 / 10.34
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot11.98 / 11.98
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.80 / 10.80
Emmi MäkinenVehmaisten Urheilijat 9.84 / 9.84
Erika PyykköForssan Salama11.79 / 11.79
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo11.53 / 11.53
Alisa RauhamaaLahden Ahkera12.34 / 12.34
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera10.14 / 10.14
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot 9.96 / 9.96
Tilda SokolnickiHelsingin Kisa-Veikot10.23 / 10.23
Jade ToivolaLahden Ahkera10.82 / 10.82
Emma VäänänenVantaan Salamat11.92 / 11.92
Venla VirrantuomiHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
T12 seiväs (6)
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko2.30 / 2.30
Iina NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu2.20 / 2.20
Niia NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu2.20 / 2.20
Linnea SariolaSomeron Esa2.25 / 2.20
Emma VäänänenVantaan Salamat1.70 / -
Saara VirkkiSomeron Esa2.20 / 2.20
 
T12 pituus (22)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo4.46 / 4.46
Isabella AaltonenHelsingin Kisa-Veikot4.21 / 4.21
Sara AhlforsHelsingfors IFK4.34 / 4.34
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu3.72 / 3.72
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.55 / 4.55
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot3.88 / 3.88
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.99 / 3.99
Nea NummenpääJanakkalan Jana4.03 / 4.03
Siiri PäiväniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Ella PeltolaAnjalan Liitto4.94 / 4.94
Erika PyykköForssan Salama4.47 / 4.47
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo3.88 / 3.88
Alisa RauhamaaLahden Ahkera3.63 / 3.63
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera4.73 / 4.73
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot4.23 / 4.23
Tilda SokolnickiHelsingin Kisa-Veikot4.62 / 4.62
Laura TouruForssan Salama3.53 / 3.53
Malla TuomolaForssan Salama3.91 / 3.91
Miisa TuomolaForssan Salama4.08 / 4.08
Emma VäänänenVantaan Salamat4.13 / 4.13
Viivi VälimäkiTammelan Ryske4.19 / 4.19
Venla VirrantuomiHelsingin Kisa-Veikot3.78 / 3.78
 
T12 kuula (12)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo10.56 / 10.56
Ida AarnioRiihimäen Kisko8.19 / 8.19
Sara AhlforsHelsingfors IFK9.41 / 9.41
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot7.47 / 7.47
Tuuli KuljuJanakkalan Jana9.58 / 9.58
Nea NummenpääJanakkalan Jana8.59 / 8.59
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu5.78 / 5.78
Erika PyykköForssan Salama8.35 / 8.35
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo8.38 / 8.38
Emma VäänänenVantaan Salamat9.15 / 9.15
Viivi VälimäkiTammelan Ryske9.64 / 9.64
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko10.68 / 10.68
 
T12 keihäs (13)
Ida AarnioRiihimäen Kisko25.92 / 25.92
Sara AhlforsHelsingfors IFK24.78 / 24.78
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot15.07 / 15.07
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu20.26 / 20.26
Nea NummenpääJanakkalan Jana19.45 / 19.45
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu20.28 / 20.28
Ella RåstedtEsbo IF27.59 / 27.59
Erica SyrjäläTammelan Ryske37.16 / 37.16
Laura TouruForssan Salama17.31 / 17.31
Emma VäänänenVantaan Salamat22.66 / 22.66
Jenni VäänänenLahden Ahkera27.02 / 27.02
Viivi VälimäkiTammelan Ryske32.31 / 32.31
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko30.88 / 30.88
 
P11 60m (11)
Eetu AutioJanakkalan Jana10.24 / 10.67
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko 8.86 / 8.86
Aleksi JäskeRiihimäen Kisko 9.70 / 9.82
Elias KeräläHämeenlinnan Tarmo 9.32 / 9.32
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.59 / 8.59
Niilo LaukkanenTammelan Ryske 9.59 / 10.31
Miika LipsanenJanakkalan Jana10.10 / 10.10
Niklas MäntyläVammalan seudun Voima 9.51 / 9.51
Tobias MorenoLahden Ahkera 9.39 / 9.39
Tuomas RäkköläinenJanakkalan Jana 9.43 / 9.43
Topias VälläriJanakkalan Jana 9.28 / 9.28
 
P11 150m (8)
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko - / -
Aleksi JäskeRiihimäen Kisko24.04 / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat21.16 / 21.16
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu23.23 / 23.23
Niilo LaukkanenTammelan Ryske24.87 / 24.87
Eeli RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat22.42 / -
Topias VälläriJanakkalan Jana23.54 / -
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat24.53 / -
 
P11 1000m (4)
Eetu AutioJanakkalan Jana3:46.52 / 3:46.52
Aleksi JäskeRiihimäen Kisko3:35.55 / 3:35.55
Niilo LaukkanenTammelan Ryske4:00.26 / 4:00.26
Christian LindbergRiihimäen Kisko3:19.85 / 3:19.85
 
P11 60m aj (7)
Eetu AutioJanakkalan Jana13.04 / -
Aleksi JäskeRiihimäen Kisko11.79 / 11.86
Elias KeräläHämeenlinnan Tarmo11.46 / 11.46
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.10 / 10.10
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.20 / 11.20
Christian LindbergRiihimäen Kisko11.73 / 11.73
Eeli RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat10.25 / 10.39
 
P11 korkeus (6)
Eetu AutioJanakkalan Jana1.08 / -
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko1.29 / 1.29
Aleksi JäskeRiihimäen Kisko1.10 / -
Christian LindbergRiihimäen Kisko1.25 / 1.25
Miika LipsanenJanakkalan Jana1.20 / 1.20
Tuomas RäkköläinenJanakkalan Jana - / -
 
P11 pituus (10)
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko4.67 / 4.67
Elias KeräläHämeenlinnan Tarmo4.02 / 4.02
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.73 / 4.73
Miika LipsanenJanakkalan Jana3.12 / 3.12
Niklas MäntyläVammalan seudun Voima4.12 / 4.12
Tobias MorenoLahden Ahkera4.08 / 4.08
Matias RäkköläinenJanakkalan Jana3.06 / -
Tuomas RäkköläinenJanakkalan Jana4.01 / 4.01
Eeli RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat4.60 / 4.60
Topias VälläriJanakkalan Jana4.04 / 3.98
 
P11 kuula (8)
Aapo AutioJanakkalan Jana6.88 / 6.88
Elias EskolaUrjalan Urheilijat8.47 / 8.47
Aleksi JäskeRiihimäen Kisko6.73 / 6.73
Lauri KouhiaHyvinkään seudun Urheilijat7.88 / -
Niilo LaukkanenTammelan Ryske8.12 / 8.12
Matias RäkköläinenJanakkalan Jana5.46 / -
Topias VälläriJanakkalan Jana7.23 / 7.23
Aapo VanhanenEspoon Tapiot9.26 / 9.08
 
P11 kiekko (9)
Aapo AutioJanakkalan Jana15.97 / 14.90
Elias EskolaUrjalan Urheilijat27.52 / 27.52
Aleksi JäskeRiihimäen Kisko18.85 / 18.85
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat26.74 / 26.74
Niilo LaukkanenTammelan Ryske23.58 / 23.58
Christian LindbergRiihimäen Kisko12.89 / -
Niklas MäntyläVammalan seudun Voima29.49 / 29.49
Matias RäkköläinenJanakkalan Jana15.27 / 15.27
Topias VälläriJanakkalan Jana17.78 / -
 
P11 keihäs (14)
Elias EskolaUrjalan Urheilijat27.63 / 27.63
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko26.36 / 26.36
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko28.99 / 28.99
Aleksi JäskeRiihimäen Kisko17.15 / -
Elias KeräläHämeenlinnan Tarmo26.52 / 26.52
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat28.17 / 28.17
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu22.09 / -
Lauri KouhiaHyvinkään seudun Urheilijat27.13 / -
Niilo LaukkanenTammelan Ryske23.32 / 23.32
Miika LipsanenJanakkalan Jana14.27 / 14.27
Matias RäkköläinenJanakkalan Jana12.82 / -
Tuomas RäkköläinenJanakkalan Jana20.91 / -
Akusti RuokangasJanakkalan Jana32.88 / 32.88
Topias VälläriJanakkalan Jana26.22 / 26.01
 
T11 60m (15)
Hanna HenttonenJanakkalan Jana10.44 / -
Jenni HirvonenEsbo IF 9.33 / 9.33
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat 9.54 / 9.54
Meeri KolisevaJanakkalan Jana 8.67 / 8.67
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko 9.38 / 9.38
Edit PalménEspoon Tapiot 9.86 / 9.86
Emmi PiispanenNastolan Naseva 9.00 / 9.00
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat10.12 / -
Ella PohjansaroHelsingfors IFK 9.33 / 9.33
Venla ReunanenHelsingin Kisa-Veikot 8.93 / 8.93
Celina SalonenNastolan Naseva 9.36 / 9.36
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.00 / 10.00
Tiia TalonenTammelan Ryske 9.45 / 10.19
Jenni VäänänenLahden Ahkera 9.00 / 9.00
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas 9.71 / 9.74
 
T11 150m (12)
Jenni HirvonenEsbo IF23.21 / 23.21
Meeri KolisevaJanakkalan Jana21.87 / 21.87
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko24.42 / -
Inka KuuselaTammelan Ryske23.18 / 23.18
Miranda LehtimäkiForssan Salama24.16 / -
Emmi PiispanenNastolan Naseva22.61 / 22.61
Ella PohjansaroHelsingfors IFK23.90 / -
Venla ReunanenHelsingin Kisa-Veikot23.53 / -
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu25.26 / -
Neelia SiikalaEspoon Tapiot23.59 / 23.59
Tiia TalonenTammelan Ryske23.23 / -
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas23.92 / -
 
T11 1000m (4)
Jenni HirvonenEsbo IF3:54.77 / 3:54.77
Meeri KolisevaJanakkalan Jana3:48.51 / 3:48.51
Miranda LehtimäkiForssan Salama3:25.76 / 3:25.76
Aila VarilaEsbo IF3:39.35 / 3:39.35
 
T11 60m aj (8)
Jenni HirvonenEsbo IF11.50 / 11.50
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo10.24 / 10.24
Meeri KolisevaJanakkalan Jana11.49 / 11.49
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko11.05 / 11.05
Miranda LehtimäkiForssan Salama10.54 / 10.54
Venla ReunanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Neelia SiikalaEspoon Tapiot11.64 / 11.64
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas10.88 / 10.88
 
T11 korkeus (6)
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo1.40 / 1.40
Inka KuuselaTammelan Ryske1.36 / 1.31
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat1.33 / 1.33
Ella PohjansaroHelsingfors IFK1.20 / 1.20
Venla ReunanenHelsingin Kisa-Veikot1.42 / 1.42
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas1.27 / 1.20
 
T11 pituus (12)
Hanna HenttonenJanakkalan Jana3.12 / -
Jenni HirvonenEsbo IF4.06 / 4.06
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat3.74 / 3.74
Meeri KolisevaJanakkalan Jana4.12 / 4.12
Edit PalménEspoon Tapiot3.60 / 3.60
Ella PohjansaroHelsingfors IFK4.04 / 4.04
Venla ReunanenHelsingin Kisa-Veikot4.79 / 4.79
Natalie SaarinenEspoon Tapiot4.22 / 4.22
Celina SalonenNastolan Naseva4.11 / 4.11
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.69 / 3.46
Tiia TalonenTammelan Ryske4.20 / 4.20
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas3.96 / 3.96
 
T11 kuula (3)
Roosa HaanpääViialan Valtti9.68 / 9.68
Venla LiukkonenJanakkalan Jana - / -
Natalie SaarinenEspoon Tapiot10.28 / 10.28
 
T11 kiekko (6)
Roosa HaanpääViialan Valtti22.91 / 22.91
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat30.89 / 30.89
Venla LiukkonenJanakkalan Jana - / -
Natalie SaarinenEspoon Tapiot29.78 / 29.78
Alisa SyrjäläTammelan Ryske19.13 / 19.13
Jenni VäänänenLahden Ahkera24.31 / 24.31
 
T11 keihäs (5)
Miranda LehtimäkiForssan Salama21.37 / 21.37
Venla LiukkonenJanakkalan Jana - / -
Ella PohjansaroHelsingfors IFK10.61 / -
Natalie SaarinenEspoon Tapiot23.51 / 23.51
Alisa SyrjäläTammelan Ryske22.56 / 22.56
 
P10 60m (14)
Veikka AhtiJanakkalan Jana10.49 / 10.49
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.65 / 9.65
Viljami EronenLahden Ahkera10.24 / 10.24
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot 9.33 / 9.33
Mico HjerpForssan Salama10.12 / 10.12
Elias KemppainenNastolan Naseva 9.55 / 9.55
Aku KoskinenHämeenlinnan Tarmo10.24 / 10.24
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.83 / 9.83
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat 9.93 / 9.93
Vilppu PirinenIitin Pyrintö10.25 / 10.25
Joona PuukkaIitin Pyrintö10.66 / -
Joel RäsänenEspoon Tapiot 9.93 / 9.93
Joonas SohlmanJanakkalan Jana - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva 9.84 / 9.84
 
P10 150m (12)
Veikka AhtiJanakkalan Jana - / -
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot24.98 / -
Leevi HyypiäIitin Pyrintö - / -
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera24.01 / 24.01
Aku KoskinenHämeenlinnan Tarmo27.91 / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat22.78 / 22.78
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu24.67 / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu24.23 / 24.23
Joona PuukkaIitin Pyrintö23.35 / -
Taavi RytköläIitin Pyrintö26.04 / -
Joonas SohlmanJanakkalan Jana - / -
 
P10 1000m (6)
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot3:33.81 / 3:33.81
Leevi HyypiäIitin Pyrintö3:59.77 / 3:59.77
Elias KemppainenNastolan Naseva3:31.97 / 3:31.97
Niklas PitkänenJanakkalan Jana4:07.70 / 4:07.70
Joonas SohlmanJanakkalan Jana - / -
Topias TöllinenRiihimäen Kisko3:30.04 / 3:30.04
 
P10 60m aj (7)
Elias KemppainenNastolan Naseva12.13 / 12.13
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat - / -
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu11.90 / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu12.36 / 12.36
Joona PuukkaIitin Pyrintö - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva13.37 / 13.37
 
P10 korkeus (7)
Leevi HyypiäIitin Pyrintö1.00 / 1.00
Elias KemppainenNastolan Naseva1.25 / 1.25
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.25 / 1.25
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu1.27 / 1.27
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.31 / 1.31
Joona PuukkaIitin Pyrintö1.05 / -
Taavi RytköläIitin Pyrintö1.07 / 1.07
 
P10 pituus (12)
Veikka AhtiJanakkalan Jana2.87 / -
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot4.16 / 4.16
Leevi HyypiäIitin Pyrintö3.27 / 3.27
Aku KoskinenHämeenlinnan Tarmo3.00 / 3.00
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.99 / 3.99
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat3.88 / 3.88
Vilppu PirinenIitin Pyrintö3.31 / 3.31
Niklas PitkänenJanakkalan Jana2.99 / 2.99
Joona PuukkaIitin Pyrintö3.92 / 3.56
Joonas SohlmanJanakkalan Jana - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva3.73 / 3.73
Eeli VähätaloJanakkalan Jana3.02 / 3.02
 
P10 kuula (13)
Viljami EronenLahden Ahkera6.19 / 6.19
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot8.02 / 8.02
Mico HjerpForssan Salama5.38 / 5.38
Leevi HyypiäIitin Pyrintö6.76 / 6.76
Aku KoskinenHämeenlinnan Tarmo4.59 / 4.59
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat6.49 / 6.49
Vilppu PirinenIitin Pyrintö - / -
Niklas PitkänenJanakkalan Jana4.84 / 4.84
Joona PuukkaIitin Pyrintö - / -
Sami RekolaTammelan Ryske6.59 / 6.59
Anton SokoffHyvinkään seudun Urheilijat6.80 / 6.80
Juho TaavilaNastolan Naseva6.49 / 6.49
Eeli VähätaloJanakkalan Jana5.26 / 5.26
 
P10 kiekko (8)
Veikka AhtiJanakkalan Jana - / -
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot15.78 / 15.78
Pyry IngersIitin Pyrintö - / -
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera19.04 / 16.36
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu15.43 / -
Niklas PitkänenJanakkalan Jana12.21 / 12.21
Joona PuukkaIitin Pyrintö - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva17.95 / 17.95
 
P10 keihäs (11)
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot24.28 / 24.28
Leevi HyypiäIitin Pyrintö16.34 / 16.34
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera27.92 / 27.92
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu28.29 / 28.29
Vilho PeltotaloHämeenlinnan Tarmo24.93 / -
Niklas PitkänenJanakkalan Jana13.48 / 13.48
Joona PuukkaIitin Pyrintö21.19 / -
Sami RekolaTammelan Ryske19.70 / 19.70
Joonas SohlmanJanakkalan Jana - / -
Anton SokoffHyvinkään seudun Urheilijat28.36 / 28.36
Juho TaavilaNastolan Naseva21.16 / 21.16
 
T10 60m (16)
Selma AsellLopen Urheilijat10.12 / 10.12
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat 9.93 / 9.93
Enna HämäläinenJanakkalan Jana11.85 / 11.85
Kiia HyrsyläVihdin Viesti10.16 / 10.16
Nea HyrsyläVihdin Viesti 9.44 / 9.44
Neea KesoTampereen Pyrintö 9.72 / 9.72
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö 9.20 / 9.20
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat 9.36 / 9.36
Daniela PerklénNurmijärven Yleisurheilu10.53 / 10.53
Olivia RautiainenEspoon Tapiot 9.66 / 9.66
Olga RiikonenLahden Ahkera 9.38 / 9.38
Vilma RyyttyLahden Ahkera10.00 / -
Maija SantanenJanakkalan Jana10.42 / 10.42
Janni SavolainenLahden Ahkera 9.62 / 9.62
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot10.33 / 10.33
Sini SeppänenTampereen Pyrintö10.38 / 10.38
 
T10 150m (16)
Tiia EnströmKarkkilan Pojat - / -
Nelli FlyktmanKaipolan Vire25.07 / -
Inka HämäläinenJanakkalan Jana - / -
Venla HyvöläJanakkalan Jana - / -
Neea KesoTampereen Pyrintö25.15 / -
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö24.92 / -
Eerika NieminenJanakkalan Jana26.92 / -
Olivia OllikkaLahden Ahkera23.81 / 23.81
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat26.25 / -
Milja RautiainenJanakkalan Jana - / -
Olivia RautiainenEspoon Tapiot - / -
Olga RiikonenLahden Ahkera23.86 / 23.86
Vilma RyyttyLahden Ahkera24.75 / 25.15
Maija SantanenJanakkalan Jana - / -
Janni SavolainenLahden Ahkera23.51 / 23.51
Sini SeppänenTampereen Pyrintö - / -
 
T10 1000m (4)
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat4:25.80 / -
Venla HyvöläJanakkalan Jana4:01.16 / 4:01.16
Daniela PerklénNurmijärven Yleisurheilu - / -
Maija SantanenJanakkalan Jana4:14.02 / 4:23.58
 
T10 60m aj (15)
Roosa AulamoTampereen Pyrintö13.14 / 13.14
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat11.98 / 11.98
Tiia EnströmKarkkilan Pojat - / -
Nelli FlyktmanKaipolan Vire10.64 / 10.64
Neea KesoTampereen Pyrintö11.76 / 11.76
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö - / -
Laura MantilaRiihimäen Kisko11.79 / 11.79
Eerika NieminenJanakkalan Jana - / -
Olivia OllikkaLahden Ahkera11.75 / 11.75
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat - / -
Olivia RautiainenEspoon Tapiot - / -
Olga RiikonenLahden Ahkera12.54 / 12.54
Vilma RyyttyLahden Ahkera12.19 / 12.19
Janni SavolainenLahden Ahkera11.32 / 11.32
Sini SeppänenTampereen Pyrintö13.77 / 13.77
 
T10 korkeus (11)
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat1.15 / 1.15
Nelli FlyktmanKaipolan Vire1.21 / 1.21
Inka HämäläinenJanakkalan Jana - / -
Venla HyvöläJanakkalan Jana1.05 / 1.05
Eerika NieminenJanakkalan Jana1.05 / 1.05
Olivia OllikkaLahden Ahkera1.30 / 1.30
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat1.10 / 1.10
Vilma RyyttyLahden Ahkera1.00 / -
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot - / -
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko1.36 / 1.36
Elina VakkilainenVantaan Salamat0.99 / -
 
T10 pituus (22)
Selma AsellLopen Urheilijat3.45 / 3.45
Roosa AulamoTampereen Pyrintö3.12 / 3.12
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat3.83 / 3.83
Enna HämäläinenJanakkalan Jana2.68 / 2.63
Inka HämäläinenJanakkalan Jana3.42 / 3.42
Kiia HyrsyläVihdin Viesti3.74 / 3.74
Nea HyrsyläVihdin Viesti3.83 / 3.83
Venla HyvöläJanakkalan Jana2.52 / -
Neea KesoTampereen Pyrintö4.09 / 4.09
Kiira KilpinenLempäälän Kisa Yleisurheilu3.12 / 3.12
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö4.23 / 4.23
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat4.00 / 4.00
Daniela PerklénNurmijärven Yleisurheilu2.98 / 2.98
Milja RautiainenJanakkalan Jana2.83 / 2.83
Olivia RautiainenEspoon Tapiot3.98 / 3.98
Olga RiikonenLahden Ahkera3.72 / 3.72
Vilma RyyttyLahden Ahkera3.60 / 3.60
Maija SantanenJanakkalan Jana3.28 / 3.28
Janni SavolainenLahden Ahkera3.76 / 3.76
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot3.60 / 3.60
Sini SeppänenTampereen Pyrintö3.26 / 3.26
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko4.23 / 4.23
 
T10 kuula (16)
Roosa AulamoTampereen Pyrintö6.83 / 6.83
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat6.64 / 6.60
Enna HämäläinenJanakkalan Jana5.32 / 5.32
Inka HämäläinenJanakkalan Jana4.25 / 4.25
Kiira JohanssonHeinolan Isku8.01 / 8.01
Neea KesoTampereen Pyrintö6.94 / 6.94
Kiira KilpinenLempäälän Kisa Yleisurheilu6.27 / 6.27
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat5.83 / 5.83
Milja RautiainenJanakkalan Jana5.09 / 5.09
Leela ReunanenTammelan Ryske6.90 / 6.90
Olga RiikonenLahden Ahkera6.11 / 6.11
Vilma RyyttyLahden Ahkera6.08 / 6.08
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot5.89 / 5.89
Sini SeppänenTampereen Pyrintö6.01 / 6.01
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko9.00 / 9.00
Vilja VälimäkiTammelan Ryske7.47 / 7.47
 
T10 kiekko (10)
Roosa AulamoTampereen Pyrintö13.48 / 13.48
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat20.15 / 20.09
Kiira JohanssonHeinolan Isku18.44 / 18.44
Neea KesoTampereen Pyrintö17.70 / 17.70
Kiira KilpinenLempäälän Kisa Yleisurheilu16.64 / 16.64
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö20.44 / 20.44
Eerika NieminenJanakkalan Jana15.38 / 15.38
Leela ReunanenTammelan Ryske20.10 / 20.10
Olga RiikonenLahden Ahkera14.74 / 14.74
Vilja VälimäkiTammelan Ryske16.61 / 16.61
 
T10 keihäs (15)
Roosa AulamoTampereen Pyrintö17.98 / 17.98
Enna HämäläinenJanakkalan Jana9.48 / -
Liina JälköOripään Vesa18.55 / 18.55
Kiira JohanssonHeinolan Isku19.87 / 19.87
Kiira KilpinenLempäälän Kisa Yleisurheilu13.48 / -
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö19.63 / 19.63
Laura MantilaRiihimäen Kisko24.98 / 24.98
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat9.05 / -
Milja RautiainenJanakkalan Jana9.02 / -
Olga RiikonenLahden Ahkera13.41 / -
Vilma RyyttyLahden Ahkera11.90 / -
Janni SavolainenLahden Ahkera19.92 / 19.92
Sini SeppänenTampereen Pyrintö9.55 / 9.55
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko25.95 / 25.95
Vilja VälimäkiTammelan Ryske17.88 / 17.88
 
P9 40m (10)
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot 7.64 / 7.64
Timi EnströmKarkkilan Pojat 8.04 / 8.04
Jesse HirvonenEsbo IF 7.58 / 7.58
Lauri JäskeRiihimäen Kisko 7.42 / 7.42
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko 7.86 / 7.86
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 7.13 / 7.13
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu 7.13 / 7.13
Juho SuonsaariJyväskylän Kenttäurheilijat 7.32 / 7.32
Elias UittamoHelsingin Kisa-Veikot 7.06 / 7.06
Ville VuorinenRiihimäen Kisko 7.23 / 7.23
 
P9 150m (7)
Lauri JäskeRiihimäen Kisko28.66 / -
Niilo KemppainenNastolan Naseva24.77 / 24.77
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Juho SuonsaariJyväskylän Kenttäurheilijat27.05 / -
Elias UittamoHelsingin Kisa-Veikot26.19 / -
 
P9 1000m (7)
Jesse HirvonenEsbo IF4:41.49 / 4:41.49
Lauri JäskeRiihimäen Kisko3:57.41 / 3:57.41
Niilo KemppainenNastolan Naseva3:36.79 / 3:36.79
Jonne SalminenTammelan Ryske - / -
Elias UittamoHelsingin Kisa-Veikot3:54.54 / -
Väinö ViljanenOriveden Ponnistus3:49.14 / 3:49.14
Paavo VirkkiSomeron Esa4:07.12 / -
 
P9 korkeus (7)
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot1.03 / 1.03
Timi EnströmKarkkilan Pojat0.94 / 0.94
Jesse HirvonenEsbo IF0.90 / 0.90
Lauri JäskeRiihimäen Kisko0.88 / -
Niilo KemppainenNastolan Naseva1.18 / 1.18
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.15 / 1.15
Elias UittamoHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
P9 pituus (7)
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot2.81 / 2.81
Jesse HirvonenEsbo IF2.85 / 2.83
Lauri JäskeRiihimäen Kisko3.16 / 3.16
Niilo KemppainenNastolan Naseva3.39 / 3.39
Joel RäsänenEspoon Tapiot3.44 / 3.44
Vertti SalminenRiihimäen Kisko3.06 / 3.06
Elias UittamoHelsingin Kisa-Veikot3.73 / 3.73
 
P9 kuula (5)
Jesse HirvonenEsbo IF6.33 / 6.33
Pyry IngersIitin Pyrintö6.80 / 6.80
Vertti SalminenRiihimäen Kisko6.25 / 6.25
Elias UittamoHelsingin Kisa-Veikot5.87 / 5.87
Paavo VirkkiSomeron Esa5.74 / 5.74
 
P9 keihäs (4)
Lauri JäskeRiihimäen Kisko - / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Otava RiihimäkiVantaan Salamat - / -
Ville VuorinenRiihimäen Kisko - / -
 
T9 40m (12)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko 6.62 / 6.62
Vera AhlforsHelsingfors IFK 7.07 / 7.07
Reea HiiteläNokian Urheilijat 7.22 / 7.22
Elsa KemppainenNastolan Naseva 7.91 / 7.91
Amanda KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu 7.63 / 7.63
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat 7.56 / 7.56
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot 6.99 / 6.99
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK 7.72 / 7.72
Lili SirankoVantaan Salamat 9.94 / 9.94
Enna VirtanenJanakkalan Jana - / -
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko 7.43 / 7.43
 
T9 150m (11)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko24.26 / -
Vera AhlforsHelsingfors IFK26.03 / 26.03
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko - / -
Reea HiiteläNokian Urheilijat26.57 / 26.57
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat27.98 / -
Amanda KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Senni KoskiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Taika KuuselaTammelan Ryske26.14 / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot25.19 / 25.19
Ella SahilaJanakkalan Jana - / -
Enna VirtanenJanakkalan Jana - / -
 
T9 1000m (4)
Vendi LehtimäkiForssan Salama3:52.62 / 3:52.62
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat4:17.96 / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot3:44.55 / 3:44.55
Enna VirtanenJanakkalan Jana - / -
 
T9 korkeus (9)
Vera AhlforsHelsingfors IFK1.03 / 1.03
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko1.04 / 1.00
Reea HiiteläNokian Urheilijat0.95 / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.09 / 1.09
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu1.03 / 1.03
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot1.07 / 1.07
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat0.82 / 0.82
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko0.82 / -
 
T9 pituus (10)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko3.77 / 3.77
Vera AhlforsHelsingfors IFK3.48 / 3.48
Reea HiiteläNokian Urheilijat3.25 / 3.25
Elsa KemppainenNastolan Naseva - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.55 / 3.55
Frida PalménEspoon Tapiot - / -
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat2.98 / 2.98
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot3.89 / 3.89
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK2.95 / 2.95
Ella SahilaJanakkalan Jana2.66 / -
 
T9 kuula (4)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko5.43 / 5.43
Vera AhlforsHelsingfors IFK5.07 / 5.07
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.59 / 5.59
Ella SahilaJanakkalan Jana4.84 / -
 
T9 keihäs (7)
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Senni KoskiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Taika KuuselaTammelan Ryske - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Venla MennalaHämeenlinnan Tarmo - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Ella SahilaJanakkalan Jana - / -
 
M35 100m (1)
Veli-Matti MannilaHelsingin Tarmo12.91 / 13.11
 
M35 200m (1)
Veli-Matti MannilaHelsingin Tarmo27.06 / 27.42
 
M45 kuula (1)
Petri SattoJanakkalan Jana - / -
 
M45 keihäs (1)
Petri SattoJanakkalan Jana - / -