Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
20.01. klo 10:00 VARSY:n kansalliset hallikilpailut ja Flying Finns kotirata hallitonnit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 108 henk. (143 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Turun Urheiluliitto ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M 60m (13)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jaakko JuvonenTurun Urheiluliitto 7.63 / 7.63
Harald SpoofTurun Urheiluliitto 7.43 / 7.45
Abdinasir WarsameTurun Urheiluliitto - / -
 
M 200m (7)
Harald SpoofTurun Urheiluliitto23.50 / 23.50
Abdinasir WarsameTurun Urheiluliitto - / -
 
M 800m (5)
Valtteri LehtonenTurun Urheiluliitto2:05.10 / 2:06.74
Rami UrhoTurun Urheiluliitto2:17.6h / -
Antti UusitupaTurun Urheiluliitto2:17.65 / 2:17.65
 
N 60m (12)
Emma HyvärinenTurun Urheiluliitto 7.90 / 7.90
Venla SaramäkiTurun Urheiluliitto 8.08 / 8.34
Helen UrhoTurun Urheiluliitto 8.68 / -
Lotta VentoTurun Urheiluliitto 8.16 / 8.24
 
N 800m (1)
Anna HyvärinenTurun Urheiluliitto2:22.12 / 2:23.62
 
N 60m aj (3)
Emma HyvärinenTurun Urheiluliitto 8.96 / 8.96
Lotta VentoTurun Urheiluliitto 9.35 / 9.35
 
N pituus (5)
Helen UrhoTurun Urheiluliitto5.11 / 5.11
 
N19 200m (2)
Kaisla KoskelaTurun Urheiluliitto28.05 / 28.05
 
M17 60m (7)
Mathias GustafssonTurun Urheiluliitto 7.98 / 8.60
Henrik HörkköTurun Urheiluliitto 8.27 / 8.27
 
M17 200m (7)
Henrik HörkköTurun Urheiluliitto27.67 / -
 
M17 800m (1)
Pyry SuojanenTurun Urheiluliitto2:21.19 / 2:21.19
 
M17 60m aj (1)
Elias SaruTurun Urheiluliitto - / -
 
N17 60m (9)
Pihlamaari FranttiTurun Urheiluliitto 8.41 / 8.41
Wolferiina MörönenTurun Urheiluliitto 8.75 / 8.80
Maija PitkänenTurun Urheiluliitto 8.57 / 8.57
 
N17 200m (7)
Pihlamaari FranttiTurun Urheiluliitto - / -
Maija PitkänenTurun Urheiluliitto - / -
 
N17 800m (6)
Daniela LöfgrenTurun Urheiluliitto3:30.74 / -
Petra OjanenTurun Urheiluliitto2:47.46 / 2:47.46
Maria PalmuTurun Urheiluliitto2:42.37 / 2:42.37
 
P15 60m (3)
Roope KiveläTurun Urheiluliitto 7.70 / 7.70
 
P13 1000m (5)
Lauri RöntynenTurun Urheiluliitto3:24.92 / 3:33.07
 
T13 1000m (9)
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto3:44.79 / 3:44.79
Linnea KeroTurun Urheiluliitto3:38.04 / 3:52.69
Ella RajamäkiTurun Urheiluliitto3:35.27 / 3:47.68
 
P11 1000m (6)
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto4:08.09 / 4:08.09