Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
20.01. klo 10:00 VARSY:n kansalliset hallikilpailut ja Flying Finns kotirata hallitonnit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 108 henk. (143 lajisuoritusta)
M 60m (13)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Mika AhomäkiMerikarvian Into 7.07 / 7.48
Heikki ÄijäläNousiaisten Susi 7.46 / 7.46
Samir DemnatiIkaalisten Urheilijat 6.91 / 6.91
Jaakko JuvonenTurun Urheiluliitto 7.63 / 7.63
Pyry KeränenKarkkilan Pojat 7.20 / 7.20
Kalle KompuinenSäkylän Urheilijat 7.27 / 7.50
Simo NoopilaMaskun Kataja 7.69 / 7.69
Samuli RaikunenLiedon Parma 7.69 / 7.69
Harald SpoofTurun Urheiluliitto 7.43 / 7.45
Kalle StylmanLiedon Parma 7.23 / 7.35
Petri TauriainenPerniön Urheilijat 7.35 / 7.35
Tommi TauriainenMietoisten Maununpojat 7.63 / 7.63
Abdinasir WarsameTurun Urheiluliitto - / -
 
M 200m (7)
Heikki ÄijäläNousiaisten Susi24.93 / -
Simo NoopilaMaskun Kataja25.27 / -
Samuli RaikunenLiedon Parma25.41 / -
Harald SpoofTurun Urheiluliitto23.50 / 23.50
Kalle StylmanLiedon Parma23.68 / 23.84
Jani VuotinenVahdon Tuisku24.29 / 24.29
Abdinasir WarsameTurun Urheiluliitto - / -
 
M 800m (5)
Pekka AntikainenTurun Toverit2:00.88 / 2:01.97
Simon HaglundIK Falken1:53.95 / 1:53.95
Valtteri LehtonenTurun Urheiluliitto2:05.10 / 2:06.74
Rami UrhoTurun Urheiluliitto2:17.6h / -
Antti UusitupaTurun Urheiluliitto2:17.65 / 2:17.65
 
M pituus (4)
Rami EuraNousiaisten Susi4.73 / -
Daniel OfosuTurun Weikot Yleisurheilu6.52 / -
Juha SolaNaantalin Löyly - / -
Iisakki TorppaEspoon Tapiot5.70 / 5.70
 
N 60m (12)
Jenni ElorantaVihdin Viesti 8.40 / 8.41
Emma HyvärinenTurun Urheiluliitto 7.90 / 7.90
Jenna JokelaHelsingfors IFK 7.52 / -
Jenni JokinenNakkilan Vire 7.56 / 7.60
Noora KauranenHämeenlinnan Tarmo 8.00 / 8.06
Sanni KettunenSalon Vilpas 8.01 / 8.02
Pinja KössiPaimion Urheilijat 8.09 / 8.29
Karoliina KujanpääValkeakosken Haka 7.83 / 7.97
Emmi MäkinenJyväskylän Kenttäurheilijat 7.54 / 7.71
Venla SaramäkiTurun Urheiluliitto 8.08 / 8.34
Helen UrhoTurun Urheiluliitto 8.68 / -
Lotta VentoTurun Urheiluliitto 8.16 / 8.24
 
N 200m (1)
Sanni KettunenSalon Vilpas26.78 / 26.78
 
N 800m (1)
Anna HyvärinenTurun Urheiluliitto2:22.12 / 2:23.62
 
N 60m aj (3)
Jenni ElorantaVihdin Viesti 9.75 / 9.75
Emma HyvärinenTurun Urheiluliitto 8.96 / 8.96
Lotta VentoTurun Urheiluliitto 9.35 / 9.35
 
N pituus (5)
Ella KohoLiedon Parma4.47 / 4.47
Emmi MäkinenJyväskylän Kenttäurheilijat6.34 / 6.12
Helena SaarinenLiedon Parma4.67 / 4.67
Ella SavonenLoimaan Leisku4.63 / -
Helen UrhoTurun Urheiluliitto5.11 / 5.11
 
N19 60m (4)
Ella KohoLiedon Parma 8.84 / 8.84
Miina RahtuLiedon Parma 8.68 / 8.68
Ella SavonenLoimaan Leisku - / -
Sofia SödergårdhIF Åland 8.24 / 8.53
 
N19 200m (2)
Kaisla KoskelaTurun Urheiluliitto28.05 / 28.05
Miina RahtuLiedon Parma29.49 / 29.49
 
M17 60m (7)
Konsta GröndahlPaimion Urheilijat 8.79 / -
Mathias GustafssonTurun Urheiluliitto 7.98 / 8.60
Juho HaapalaMaskun Kataja 7.63 / 7.63
Henrik HörkköTurun Urheiluliitto 8.27 / 8.27
Nuutti KokkoRaision Kuula 7.90 / 7.90
Vertti KolkkalaLiedon Parma 7.76 / 7.76
Ilmari VuorelaLaitilan Jyske 8.23 / 8.23
 
M17 200m (7)
Konsta GröndahlPaimion Urheilijat29.37 / -
Juho HaapalaMaskun Kataja - / -
Henrik HörkköTurun Urheiluliitto27.67 / -
Nuutti KokkoRaision Kuula - / -
Vertti KolkkalaLiedon Parma26.85 / 26.85
Arttu SalonenTurun Toverit25.29 / 25.29
Ilmari VuorelaLaitilan Jyske27.63 / 27.63
 
M17 800m (1)
Pyry SuojanenTurun Urheiluliitto2:21.19 / 2:21.19
 
M17 60m aj (1)
Elias SaruTurun Urheiluliitto - / -
 
N17 60m (9)
Pihlamaari FranttiTurun Urheiluliitto 8.41 / 8.41
Teea KainulainenSalon Vilpas - / -
Anni KarhuLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.13 / 8.29
Wolferiina MörönenTurun Urheiluliitto 8.75 / 8.80
Maija PitkänenTurun Urheiluliitto 8.57 / 8.57
Helmiina RaninenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.29 / 8.35
Helena SaarinenLiedon Parma 8.42 / 8.42
Ida SöderlundLiedon Parma - / -
Saara SuonpääSomeron Esa 8.52 / 8.57
 
N17 200m (7)
Pihlamaari FranttiTurun Urheiluliitto - / -
Teea KainulainenSalon Vilpas - / -
Anni KarhuLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Julia MatchenkovaSalon Vilpas28.82 / -
Maija PitkänenTurun Urheiluliitto - / -
Ida SöderlundLiedon Parma - / -
Saara SuonpääSomeron Esa28.50 / 28.50
 
N17 800m (6)
Nelli HiippavuoriMaarian Mahti2:30.51 / 2:44.44
Daniela LöfgrenTurun Urheiluliitto3:30.74 / -
Petra OjanenTurun Urheiluliitto2:47.46 / 2:47.46
Maria PalmuTurun Urheiluliitto2:42.37 / 2:42.37
Alisa PennanenForssan Salama2:37.36 / 2:37.36
Sofia PiispaSalon Vilpas2:36.07 / 2:36.07
 
P15 60m (3)
Rasmus HaavistoMaskun Kataja 7.88 / 8.24
Roope KiveläTurun Urheiluliitto 7.70 / 7.70
Juuso MäkipereLiedon Parma 8.46 / 8.46
 
P15 200m (4)
Rami EuraNousiaisten Susi - / -
Onni FlinkmanNaantalin Löyly - / -
Rasmus HaavistoMaskun Kataja26.65 / 26.65
Juuso MäkipereLiedon Parma29.51 / 29.51
 
P15 1000m (5)
Aarni EijsSalon Vilpas3:07.63 / 3:12.13
Onni FlinkmanNaantalin Löyly - / -
Kalle OksanenMaskun Kataja3:13.80 / 3:13.80
Joona RasiMaskun Kataja3:08.01 / 3:08.01
Veeti SaarinenTammelan Ryske - / -
 
T15 60m (2)
Anniina SalokannelMaskun Kataja 8.48 / 8.86
Ada-Sofia SöderlundLiedon Parma - / -
 
T15 200m (6)
Silja GomanNousiaisten Susi30.97 / 30.97
Ruska IsosaariSalon Vilpas - / -
Anniina SalokannelMaskun Kataja - / -
Ada-Sofia SöderlundLiedon Parma - / -
Taika VuorinenPiikkiön Kehitys - / -
Tilda VuorinenPiikkiön Kehitys - / -
 
T15 1000m (4)
Veera HelkamaSalon Vilpas - / -
Ruska IsosaariSalon Vilpas3:36.80 / 3:36.80
Emma KytösahoPaimion Urheilijat3:24.53 / -
Muska SandenSalon Vilpas3:25.76 / 3:25.76
 
P13 1000m (5)
Ukko-Pekka HeikkiläSalon Vilpas - / -
Miro MattilaLiedon Parma3:31.15 / 3:31.15
Sami PorrasojaRaision Kuula3:39.59 / 3:39.59
Lauri RöntynenTurun Urheiluliitto3:24.92 / 3:33.07
René-Peter VuorioMaarian Mahti3:25.21 / 3:37.68
 
T13 1000m (9)
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas3:31.19 / 3:36.34
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto3:44.79 / 3:44.79
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma3:51.57 / 3:55.88
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske3:42.04 / 3:48.78
Linnea KeroTurun Urheiluliitto3:38.04 / 3:52.69
Sanni KoivistoLahden Ahkera3:44.75 / 3:44.75
Minea LindénLoimaan Leisku - / 3:43.61
Salla MäkipereLiedon Parma3:55.97 / 3:55.97
Ella RajamäkiTurun Urheiluliitto3:35.27 / 3:47.68
 
P11 1000m (6)
Nikolas LindénLoimaan Leisku - / 4:06.88
Mikael MerkkiniemiSalon Vilpas - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto4:08.09 / 4:08.09
Tuomas SuopajärviMaskun Kataja - / -
Atte VirtanenLiedon Parma3:58.60 / 3:58.60
Tatu VirtanenLiedon Parma3:32.23 / 3:56.25
 
T11 1000m (4)
Juliana HartikainenNaantalin Löyly3:43.75 / 3:59.95
Unna HeikkiläSalon Vilpas - / -
Ellen MyllymäkiMaskun Kataja3:44.50 / 3:44.50
Iida VähätaloNaantalin Löyly3:53.72 / 4:12.91