Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Maantie/maastojuoksu
22.04. klo 11:00 46. Kivistön lenkki
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 167 henk. (167 lajisuoritusta)
M17 maantiejuoksu 4km (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Iivo KalajokiRaision Kuula - / -
Antti ReimanSalon Vilpas - / -
 
N17 maantiejuoksu 2km (2)
Laura LepistöPorin Yleisurheilu - / -
Sofia PiispaSalon Vilpas - / -
 
P15 maantiejuoksu 4km (7)
Onni FlinkmanNaantalin Löyly - / -
Rasmus HaavistoMaskun Kataja - / -
Aaro LaaksonenTurun Urheiluliitto - / -
Aapeli LeppäRaision Kuula - / -
Kalle OksanenMaskun Kataja - / -
Joona RasiMaskun Kataja - / -
Jermu VihmakoskiTurun Urheiluliitto - / -
 
T15 maantiejuoksu 2km (8)
Lotta ArroKaarinan Ura - / -
Linnea ElläKalannin Vankka - / -
Silja GomanNousiaisten Susi - / -
Veera HelkamaSalon Vilpas - / -
Liisa JalavaTurun Urheiluliitto - / -
Siiri OjanenTurun Urheiluliitto - / -
Alice ReivoLaitilan Jyske - / -
Muska SandenSalon Vilpas - / -
 
P14 maantiejuoksu 2km (4)
Vilho AhtinenTurun Urheiluliitto - / -
Aarni EijsSalon Vilpas - / -
Elmeri KeroTurun Urheiluliitto - / -
Lauri SaarinenKalannin Vankka - / -
 
T14 maantiejuoksu 2km (7)
Liina AhtiainenTurun Urheiluliitto - / -
Ruska IsosaariSalon Vilpas - / -
Eveliina PääkköVahdon Tuisku - / -
Sara SyrjäläKosken Kaiku - / -
Vilma ValtonenPaimion Urheilijat - / -
Taika VuorinenPiikkiön Kehitys - / -
Tilda VuorinenPiikkiön Kehitys - / -
 
P13 maantiejuoksu 2km (9)
Aarne AutioTurun Urheiluliitto - / -
Viljami AvorantaSalon Vilpas - / -
Aapo KalajokiRaision Kuula - / -
Kasper KouvonenTurun Urheiluliitto - / -
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto - / -
Lauri RöntynenTurun Urheiluliitto - / -
Eetu SalmiYläneen Kiri - / -
Jere SantaluotoRaision Kuula - / -
Riku UusitaloTurun Urheiluliitto - / -
 
T13 maantiejuoksu 2km (22)
Matilda ÅbergPargas IF - / -
Linda ElläKalannin Vankka - / -
Helmi HeinonenLiedon Parma - / -
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto - / -
Ronja HuppunenMaarian Mahti - / -
Elsa KarjalainenTurun Urheiluliitto - / -
Fanny KeroIF Raseborg - / -
Lotta KirjavainenTurun Urheiluliitto - / -
Annika KoistinenTurun Urheiluliitto - / -
Veera KokkalaTurun Urheiluliitto - / -
Julia LaapioTurun Urheiluliitto - / -
Annika LaulumaaLaitilan Jyske - / -
Suvi LeppänenRaision Kuula - / -
Minea LindénLoimaan Leisku - / -
Tinja PirttikoskiTurun Urheiluliitto - / -
Ella RajamäkiTurun Urheiluliitto - / -
Aino SaarinenKalannin Vankka - / -
Alisa SalmiTurun Urheiluliitto - / -
Essi SalmiTurun Urheiluliitto - / -
Elsi TuominenTurun Urheiluliitto - / -
Emma TuominenTurun Urheiluliitto - / -
Eveliina VirtanenTurun Urheiluliitto - / -
 
P12 maantiejuoksu 2km (14)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto - / -
Matias AuremaaTurun Urheiluliitto - / -
Artur EmaldynovSalon Vilpas - / -
Eero HonkanenTurun Urheiluliitto - / -
Alvar ItämeriTurun Urheiluliitto - / -
Edwin ItämeriTurun Urheiluliitto - / -
Lauri KilpeläinenPiikkiön Kehitys - / -
Miro MattilaLiedon Parma - / -
Eero PikkarainenYläneen Kiri - / -
Joni SeppänenKalannin Vankka - / -
Hannu SjöblomLoimaan Leisku - / -
Otto SyrjäläKosken Kaiku - / -
Rasmus TenovuoTurun Urheiluliitto - / -
René-Peter VuorioMaarian Mahti - / -
 
T12 maantiejuoksu 2km (13)
Emilia ElläKalannin Vankka - / -
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas - / -
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto - / -
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma - / -
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske - / -
Linnea KeroTurun Urheiluliitto - / -
Nea LaamoNaantalin Löyly - / -
Salla MäkipereLiedon Parma - / -
Maija MännistöTurun Urheiluliitto - / -
Karoliina OlliYläneen Kiri - / -
Lilli-Lotta PeltonenMaarian Mahti - / -
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto - / -
Aada VuoriahoLaitilan Jyske - / -
 
P11 maantiejuoksu 2km (7)
Arttu CarneTurun Urheiluliitto - / -
Felix KandolinTurun Urheiluliitto - / -
Jens-Aarne KeroIF Raseborg - / -
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto - / -
Oliver PulkkiTurun Toverit - / -
Kustaa SalmelaKalannin Vankka - / -
Melvin SandbergÅIFK Friidrott - / -
 
T11 maantiejuoksu 2km (22)
Lotta AdelTurun Urheiluliitto - / -
Aurora ÄnäkkäläSalon Vilpas - / -
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto - / -
Juliana HartikainenNaantalin Löyly - / -
Mirelle HirsiniemiTurun Urheiluliitto - / -
Verna HuppunenMaarian Mahti - / -
Vivian IhanmäkiLaitilan Jyske - / -
Aada KalliolaRaision Kuula - / -
Ella KausePorin Yleisurheilu - / -
Nanna KukkulaKalannin Vankka - / -
Patricia LaukkanenLiedon Parma - / -
Vanessa LaulumaaLaitilan Jyske - / -
Venla LehtinenTurun Urheiluliitto - / -
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto - / -
Ida MäkiVirttaan Nousu - / -
Essi MäkiläNaantalin Löyly - / -
Suvi MäkitaloRaision Kuula - / -
Ellen MyllymäkiMaskun Kataja - / -
Elli NurmiMynämäen Isku - / -
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto - / -
Iida RuohoTurun Urheiluliitto - / -
Anni SaarinenKalannin Vankka - / -
 
P10 maantiejuoksu 1km (11)
Joona AuremaaNaantalin Löyly - / -
Lukas BrandtNaantalin Löyly - / -
Oskari KarvonenMynämäen Isku - / -
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto - / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly - / -
Nikolas LindénLoimaan Leisku - / -
Samu SuominenRaision Kuula - / -
Leo TegelbergNaantalin Löyly - / -
Miro VarjonenRaision Kuula - / -
Atte VirtanenLiedon Parma - / -
Tatu VirtanenLiedon Parma - / -
 
T10 maantiejuoksu 1km (16)
Helka HeinonenLiedon Parma - / -
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto - / -
Viivi KoivistoYläneen Kiri - / -
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto - / -
Nelli LaamoNaantalin Löyly - / -
Liina LaineLauttakylän Luja - / -
Iida LehtoTurun Urheiluliitto - / -
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto - / -
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto - / -
Malin SaartoTurun Urheiluliitto - / -
Marianne SavolainenYläneen Kiri - / -
Anna TeiniläYläneen Kiri - / -
Vilma ToivonenLoimaan Leisku - / -
Elma UusipaikkaVahdon Tuisku - / -
Iida VähätaloNaantalin Löyly - / -
 
P9 maantiejuoksu 1km (13)
Rasmus FagerströmTurun Urheiluliitto - / -
Eero KaunistoNaantalin Löyly - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto - / -
Tomas LoponenRaision Kuula - / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto - / -
Mauri MerenlehtoNousiaisten Susi - / -
Onni NiemiMynämäen Isku - / -
Gabriel RaitanenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Artjom RiekkinenTurun Urheiluliitto - / -
Joonas RiponiemiLoimaan Jankko - / -
Joonas SjöroosNousiaisten Susi - / -
Tuomas SuopajärviMaskun Kataja - / -
Nino VuorinenRaision Kuula - / -
 
T9 maantiejuoksu 1km (10)
Greta AarnioSalon Vilpas - / -
Viivi BergMynämäen Isku - / -
Elina HakuniNaantalin Löyly - / -
Liisa HämäläinenMynämäen Isku - / -
Iina KausePorin Yleisurheilu - / -
Nella LahtonenMynämäen Isku - / -
Emma SuovanenVahdon Tuisku - / -
Roosa SyrjäläKosken Kaiku - / -
Emma ToivonenLoimaan Leisku - / -
Nella VirtanenNaantalin Löyly - / -