Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
16.09. klo 11:00 Helsyn 9-13 v. pm-moniottelut 2
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 63 henk. (63 lajisuoritusta)
P13 5-ottelu (8)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Johannes HakalaEspoon Tapiot - / -
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat - / -
Joona KoskinenEspoon Tapiot - / -
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Henri MatikainenEspoon Tapiot - / -
Lassi PihlavistoHelsingin Kisa-Veikot - / -
Samuel ShamsKenttäurheilijat -58 - / -
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
T13 5-ottelu (6)
Minea FogelholmEspoon Tapiot - / -
Erika KenttäEspoon Tapiot - / -
Alisa LaukkarinenEspoon Tapiot - / -
Oona RäisänenEspoon Tapiot - / -
Erika TasalaEspoon Tapiot - / -
Emilia VaahtolaVantaan Salamat - / -
 
P12 5-ottelu (6)
Kasper HietanenEspoon Tapiot - / -
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat - / -
Mikke JärvelinHelsingin Kisa-Veikot - / -
Karl SorsaVeikkolan Veikot - / -
Matias TapanainenEspoon Tapiot - / -
Einari TiainenVantaan Salamat - / -
 
T12 5-ottelu (4)
Vilja RiihimäkiVantaan Salamat - / -
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat - / -
Vilja-Maria VuorenpaloEspoon Tapiot - / -
 
P11 4-ottelu (5)
Ukko IkonenVantaan Salamat - / -
Eelis RahkamaaEspoon Tapiot - / -
Tumi SirankoVantaan Salamat - / -
Eero SormunenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Eino SormunenHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
T11 4-ottelu (12)
Emilia ChandrasEspoon Tapiot - / -
Jenniina EronenEspoon Tapiot - / -
Sara HekkalaHelsingin Tarmo - / -
Saara HokkanenEspoon Tapiot - / -
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat - / -
Kaisa KivinenEspoon Tapiot - / -
Emma KoskinenEspoon Tapiot - / -
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Essi MarjamakiEspoon Tapiot - / -
Anni NurminenEspoon Tapiot - / -
Elli RantalaEspoon Tapiot - / -
Jenna VirtaEspoon Tapiot - / -
 
P10 4-ottelu (5)
Emil AlhopuroEspoon Tapiot - / -
Eetu ForssEspoon Tapiot - / -
Otso IkonenVantaan Salamat - / -
Niilo KirjavainenHelsingin Tarmo - / -
Aapo VanhanenEspoon Tapiot - / -
 
T10 4-ottelu (3)
Mia FlinkEspoon Tapiot - / -
Vilma HyllinenEspoon Tapiot - / -
Venla NoronenEspoon Tapiot - / -
 
P9 4-ottelu (5)
Arttu ForssEspoon Tapiot - / -
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Abdulrahman ImoroHelsingin Kisa-Veikot - / -
Paavo KirjavainenHelsingin Tarmo - / -
Aapeli OilaEspoon Tapiot - / -
 
T9 4-ottelu (9)
Elsa KariluomaViipurin Urheilijat - / -
Maisa LahdenmäkiVantaan Salamat - / -
Jenna LindbergTapanilan Erä - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Venla RahkamaaEspoon Tapiot - / -
Ella RäisänenEspoon Tapiot - / -
Tara SohloEspoon Tapiot - / -
Liia SuurjokiTapanilan Erä - / -
Elina VakkilainenVantaan Salamat - / -