Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
17.09. klo 11:00 merkkimitalicup finaali
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 386 henk. (386 lajisuoritusta)
P13 60m (15)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jimi AhoSalon Vilpas 8.34 / 8.34
Aarne AutioTurun Urheiluliitto 8.86 / 8.86
Ajjuub EzzatRaision Kuula - / -
Matias FagerströmVehmaan Kiisto 9.78 / 9.78
Eetu HeinonenNaantalin Löyly 8.58 / 8.58
Remi HolvitieKalannin Vankka 9.60 / 9.60
Santeri KetolaLiedon Parma10.20 / 10.20
Marcus KohvakkaLaitilan Jyske 9.20 / 9.20
Juho MäkiläNaantalin Löyly 9.98 / 10.14
Venni NauskaTurun Toverit 9.71 / 9.71
Sami PorrasojaRaision Kuula 9.15 / 9.15
Oskari SalmelainenMaskun Kataja 8.63 / 8.63
Eetu SalomäkiMaskun Kataja 9.49 / 9.49
Riku UusitaloTurun Urheiluliitto 8.91 / 8.91
Lauri ValliKaarinan Ura 8.52 / -
 
P13 1000m (13)
Lauri AaltoLiedon Parma - / -
Jussi AnkeloKalannin Vankka3:07.18 / 3:07.18
Niklas AntolaLaitilan Jyske3:11.61 / 3:11.61
Aarni EijsSalon Vilpas3:09.96 / 3:09.96
Matias HietamäkiTurun Toverit3:29.46 / 3:29.46
Eemeli KarruUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Elmeri KeroTurun Urheiluliitto3:07.23 / 3:07.23
Jaakko KuoppaMaskun Kataja3:34.42 / 3:34.42
Pyry LaineKaarinan Ura3:16.21 / 3:16.21
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto3:14.35 / 3:14.35
Jere SantaluotoRaision Kuula3:29.41 / 3:29.41
Väinö Vähä-KouvolaVehmaan Kiisto3:55.16 / 3:55.16
Iivari VainioNaantalin Löyly3:20.45 / 3:20.45
 
P13 3-loikka (12)
Vilho AhtinenTurun Urheiluliitto9.23 / 9.23
Steven EnwenaRaision Kuula10.66 / 10.66
Akseli HyytiäLaitilan Jyske10.61 / 10.61
Ilari LahesmaaKaarinan Ura - / -
Osku LaihoTurun Toverit8.99 / 8.99
Jonne LeinoMaskun Kataja - / -
Sampo NiinimäkiSalon Vilpas - / -
Atte ÖhmanTurun Urheiluliitto8.85 / -
Miro OjalehtoKalannin Vankka - / -
Daniel OnnelaNaantalin Löyly8.88 / 8.88
Lauri SaarinenKalannin Vankka8.57 / 8.57
Daniel VuoristoVehmaan Kiisto - / -
 
P13 kiekko (15)
Jasper AhoNaantalin Löyly20.65 / 20.65
Otto HiivolaKalannin Vankka50.90 / 50.90
Max HyttiläLaitilan Jyske13.52 / 13.52
Eemil IsolauriVehmaan Kiisto37.19 / 37.19
Viktor JalamoTurun Urheiluliitto - / -
Tuukka JuntunenSalon Vilpas50.05 / 50.05
Aapo KalajokiRaision Kuula23.36 / 23.36
Tuomas KärnäTurun Toverit - / -
Miro LeinonenRaision Kuula16.00 / 16.00
Riku NaulaTurun Urheiluliitto25.93 / 25.93
Juhana PaasikiviNaantalin Löyly24.58 / 24.58
Konsta PuottulaMaskun Kataja - / -
Oliver RosenqvistMaskun Kataja23.25 / 23.25
Niilo SjöblomKaarinan Ura8.79 / -
Niklas TammiLiedon Parma23.54 / 23.54
 
T13 60m (19)
Inka EkbomSalon Vilpas 9.32 / 9.32
Linda ElläKalannin Vankka 9.99 / 10.11
Siiri EloluotoRaision Kuula - / -
Venla HämäläinenLiedon Parma 8.88 / 8.88
Janette JussilaUudenkaupungin Kenttäkarhut 9.09 / 9.09
Emmaliina KaijanenKaarinan Ura - / -
Aino KarsilaUudenkaupungin Kenttäkarhut 8.96 / 8.96
Mariella LaaksoTurun Toverit 8.33 / 8.33
Sanni LaineVehmaan Kiisto11.02 / 11.02
Pinja NaulaTurun Urheiluliitto 8.24 / 8.24
Lotta NurminenTurun Urheiluliitto 8.47 / 8.61
Christenvie Nzoko KungiTurun Toverit 8.28 / 8.28
Caroliina ReiniKalannin Vankka10.59 / 10.59
Enni RusiNaantalin Löyly 9.31 / 9.31
Viivi SalmelainenLiedon Parma 8.83 / 8.83
Anniina SalokannelMaskun Kataja 8.58 / 8.58
Emma SjöbergRaision Kuula 8.75 / 8.75
Verna VuorelaLaitilan Jyske 8.77 / 8.77
Karoliina WilenKaarinan Ura 9.47 / 9.47
 
T13 1000m (16)
Helmi HeinonenLiedon Parma3:29.93 / 3:29.93
Ruska IsosaariSalon Vilpas3:37.89 / 3:39.92
Elsa KarjalainenTurun Urheiluliitto3:16.09 / 3:16.09
Ella KoivumäkiRaision Kuula - / -
Nanna KukkulaKalannin Vankka3:45.45 / 3:45.45
Eerika LaakkonenSalon Vilpas3:51.67 / -
Patricia LaukkanenLiedon Parma3:57.8h / 3:57.8h
Annika LaulumaaLaitilan Jyske3:18.96 / 3:18.96
Suvi LeppänenRaision Kuula3:29.13 / 3:29.13
Tinja PirttikoskiTurun Urheiluliitto3:17.46 / 3:17.46
Iina PohjolaTurun Toverit - / -
Inka RekonenTurun Toverit - / -
Sini SalmiKaarinan Ura3:45.68 / -
Nea SalonenVehmaan Kiisto3:31.70 / 3:31.70
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut3:19.41 / 3:19.41
Elli VainioNaantalin Löyly3:22.00 / 3:22.00
 
T13 3-loikka (15)
Daniela Fernandez FuruTurun Urheiluliitto - / -
Mette GrusanderRaision Kuula - / -
Sandria HaapalaRaision Kuula8.48 / 8.11
Jasmi HarjuVehmaan Kiisto - / -
Adele JalonenSalon Vilpas8.91 / 8.91
Helena KoivuTurun Toverit9.75 / 9.75
Jenna KuusivaaraTurun Urheiluliitto - / -
Henni LiimattaMaskun Kataja9.31 / 9.31
Lotta MetsärintaLaitilan Jyske9.74 / 9.74
Viivi PeräläNaantalin Löyly - / -
Ella RajamäkiLiedon Parma8.62 / 8.62
Pinja RintamaaLiedon Parma9.63 / 9.63
Aino SaarinenKalannin Vankka - / -
Julia SaarinenUudenkaupungin Kenttäkarhut9.13 / 9.13
Senni SjöblomKaarinan Ura7.72 / -
 
T13 kiekko (16)
Minttu ArolaLiedon Parma15.88 / 15.25
Eevi-Maria HautalaTurun Urheiluliitto31.45 / 31.45
Anni KuittinenSalon Vilpas - / -
Oona LampinenLiedon Parma17.56 / 17.56
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto35.13 / 35.13
Jenina LuotonenLaitilan Jyske11.51 / -
Matilda MehtoNaantalin Löyly22.48 / 22.48
Kaisa NömmikTurun Toverit12.97 / -
Iida PohjalainenUudenkaupungin Kenttäkarhut27.16 / 27.16
Sanni RautioRaision Kuula27.05 / 27.05
Lotta RavantiTurun Toverit - / -
Iida SiivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut27.15 / 27.15
Sara SoiniKalannin Vankka23.63 / 23.63
Ellen UschanowRaision Kuula36.55 / 36.55
Siiri-Sofia VepsäNaantalin Löyly26.41 / 26.41
Hilda VoutilainenKaarinan Ura17.15 / 16.10
 
P11 60m (15)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto 9.18 / 9.18
Julius AntolaTurun Urheiluliitto 9.22 / 9.22
Frans BjörklundRaision Kuula 9.58 / 9.58
Ukko-Pekka HeikkiläSalon Vilpas - / -
Sakke HonkakangasLaitilan Jyske10.19 / 10.19
Sverre JärvinenKaarinan Ura10.02 / 10.02
Jasper KetoniemiNaantalin Löyly 9.23 / 9.23
Vilho KuhasalmiMaskun Kataja - / -
Miro LahtiSalon Vilpas - / -
Matias LumikangasVehmaan Kiisto - / -
Oluwashina OniludeRaision Kuula 9.01 / 9.01
Aatu RänniVehmaan Kiisto - / -
Jesperi SjöbergKalannin Vankka - / -
Aaro UotilaTurun Toverit11.04 / -
Atte VirtanenLiedon Parma - / -
 
P11 1000m (15)
Jonne AhoSalon Vilpas3:42.12 / 3:44.36
Lukas BöckermanTurun Toverit4:13.9h / 4:13.9h
Artur EmaldynovaSalon Vilpas - / -
Jyri HolvitieKalannin Vankka3:33.84 / 3:33.84
Eero HonkanenTurun Urheiluliitto3:32.20 / 3:32.20
Elias HyytiäLaitilan Jyske3:54.43 / 3:55.29
Edwin ItämeriTurun Urheiluliitto3:27.78 / 3:27.78
Weikko MäkeläVehmaan Kiisto3:28.59 / 3:28.59
Miro MattilaLiedon Parma3:26.40 / 3:26.40
Rasmus NikkanenUudenkaupungin Kenttäkarhut3:47.57 / 3:47.57
Eemil NummelinNaantalin Löyly - / -
Daniel OikarinenRaision Kuula - / -
Seppo VasseurRaision Kuula3:18.69 / 3:18.69
Kasper ViraKaarinan Ura3:54.13 / 3:54.13
Matias WilenKaarinan Ura3:40.44 / 3:40.44
 
P11 korkeus (12)
Kasper AntolaLaitilan Jyske1.19 / 1.19
Miro HeinonenKaarinan Ura1.10 / 1.10
Ami HyvönenUudenkaupungin Kenttäkarhut1.14 / 1.14
Alvar ItämeriTurun Urheiluliitto1.30 / 1.30
Luca JämsenSalon Vilpas1.26 / 1.26
Aaro JuholaTurun Toverit1.26 / 1.26
Veikko PaanaNaantalin Löyly1.23 / 1.23
Otto RintamaaLiedon Parma1.00 / 1.00
Joni SeppänenKalannin Vankka1.32 / 1.32
Rasmus TenovuoTurun Urheiluliitto1.21 / 1.21
Taavi TuominenRaision Kuula1.08 / 1.08
Benjamin VuoristoVehmaan Kiisto1.14 / 1.14
 
P11 keihäs (14)
Tuomas AnkeloKalannin Vankka - / -
Joose HalonenSalon Vilpas15.59 / 15.50
Niko KaunistoNaantalin Löyly23.42 / 23.42
Teemu KortelainenSalon Vilpas15.04 / 15.04
Lauri KurkelaKaarinan Ura28.24 / 28.24
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto32.05 / 32.05
Oskari LievonenMaskun Kataja11.82 / 11.82
Roope MäkinenMaskun Kataja14.91 / -
Ilmari PaloposkiTurun Toverit16.13 / 16.13
Amos PöllänenNaantalin Löyly18.93 / 18.93
Kustaa SalmelaKalannin Vankka30.22 / 30.22
Leevi SirkkiläTurun Urheiluliitto24.53 / 24.53
Joonas TammiLiedon Parma27.50 / 27.50
Valtteri ValtonenLaitilan Jyske28.30 / 28.30
 
T11 60m (21)
Elli AjosenpääMaskun Kataja 9.26 / 9.26
Oranas AziziLiedon Parma 9.43 / 9.43
Elvira EkströmVehmaan Kiisto10.07 / 10.07
Stella EnwenaRaision Kuula 9.84 / 9.84
Rosita HenttulaKalannin Vankka 9.86 / 9.86
Juulia KortelainenVehmaan Kiisto - / -
Eden KytöNaantalin Löyly 9.74 / 9.74
Iina LokistoSalon Vilpas 9.81 / 9.81
Salla MäkipereLiedon Parma 9.57 / 9.57
Maija MännistöTurun Urheiluliitto 9.22 / 9.22
Elsa MuurinenRaision Kuula11.00 / 11.00
Sonja NiinimäkiSalon Vilpas - / -
Melissa PalmrothLaitilan Jyske 9.81 / 9.81
Jenna PuolaKaarinan Ura10.05 / 10.05
Maria RannikkoTurun Toverit - / -
Venla SuoraniemiTurun Toverit 9.59 / 9.59
Emmi TiljanderNaantalin Löyly 8.96 / 8.96
Aada VuoriahoLaitilan Jyske 9.52 / 9.63
Carmen WellingTurun Urheiluliitto 8.70 / 8.70
Emmi WinbergKaarinan Ura 9.92 / 9.92
Anna YlikännöMaskun Kataja11.15 / 11.15
 
T11 1000m (17)
Emilia ElläKalannin Vankka3:33.25 / 3:33.25
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas3:34.76 / 3:34.76
Juliana HartikainenNaantalin Löyly3:42.62 / 3:42.62
Mimosa HeikuraTurun Urheiluliitto3:35.67 / 3:35.67
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma3:42.76 / 3:42.76
Aada KalliolaRaision Kuula - / -
Linnea KeroTurun Urheiluliitto3:37.45 / 3:37.45
Minttu KoskiKalannin Vankka3:48.84 / 3:48.84
Vanessa LaulumaaLaitilan Jyske3:44.96 / 3:44.96
Aada LautanalaVehmaan Kiisto4:20.71 / 4:20.71
Essi MäkiläNaantalin Löyly3:46.91 / 3:46.91
Ellen MyllymäkiMaskun Kataja3:29.44 / 3:29.44
Venny NieminenTurun Toverit3:57.92 / 4:00.67
Amanda RauvolaLiedon Parma3:33.64 / 3:33.64
Minja SalmiKaarinan Ura3:46.24 / 3:46.24
Alisa SalomäkiMaskun Kataja4:14.14 / -
Nuppu VuorelaUudenkaupungin Kenttäkarhut4:08.62 / 4:08.62
 
T11 korkeus (19)
Laura AhlqvistSalon Vilpas1.31 / 1.31
Sarah Al-LamiTurun Toverit - / -
Liisa AlareLiedon Parma - / -
Viola HintikkaUudenkaupungin Kenttäkarhut1.18 / 1.18
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske1.13 / 1.13
Ilona JoentoRaision Kuula1.08 / 1.07
Alina Jonckheer-NurmiKaarinan Ura1.05 / 1.05
Minne KänkänenSalon Vilpas1.07 / 1.01
Lotta KantonenNaantalin Löyly1.21 / 1.21
Hilma KaronenLiedon Parma1.21 / 1.21
Minea KumlanderRaision Kuula1.28 / 1.28
Nea LaamoNaantalin Löyly1.10 / 1.10
Henriikka LaineMaskun Kataja - / -
Mimosa MannerVehmaan Kiisto1.16 / 1.16
Iida RuohoTurun Urheiluliitto1.25 / 1.25
Camilla SilenTurun Urheiluliitto1.33 / 1.33
Sanni SiltalaMaskun Kataja1.28 / 1.28
Heidi VirtanenKaarinan Ura1.28 / 1.28
Venla VirtanenKalannin Vankka1.19 / 1.19
 
T11 keihäs (20)
Enni HaulistoTurun Toverit12.65 / 12.65
Maya-Maria HautalaTurun Urheiluliitto31.99 / 31.99
Heta KallioSalon Vilpas - / -
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto14.31 / 14.31
Ellen LahtivuoVehmaan Kiisto17.45 / 17.45
Laura LehmuskoskiNaantalin Löyly14.84 / 14.84
Isla LehtonenNaantalin Löyly15.75 / 15.75
Amanda LiimatainenRaision Kuula14.19 / 14.19
Riina ÖsterbackaTurun Toverit - / -
Nessa RannikkoSalon Vilpas17.59 / 17.59
Lumia ReivoLaitilan Jyske25.04 / 25.04
Emma-Lotta RoineRaision Kuula16.28 / 16.28
Veera SovijärviLiedon Parma - / -
Emma StåhlbergKaarinan Ura - / -
Elisa SuopajärviMaskun Kataja - / -
Sofia TalvensaariKalannin Vankka22.70 / 22.70
Elviira TarvainenMaskun Kataja28.10 / 28.10
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut29.72 / 29.72
Kiira TuominenLiedon Parma28.52 / 28.52
Helmi VoutilainenKaarinan Ura11.55 / 11.50
 
P9 40m (14)
Eerik HäkliRaision Kuula 7.30 / 7.30
Frans HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut 8.45 / 8.45
Miro HeinonenLaitilan Jyske 7.43 / 7.43
Paavo KalpiVehmaan Kiisto 7.33 / 7.33
Jeremias KarlundKalannin Vankka 8.33 / -
Oiva KivilähdeNaantalin Löyly 7.35 / 7.35
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto 6.94 / 6.94
Max LundTurun Toverit - / -
Aapo MetsärantaKaarinan Ura 7.67 / 7.67
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto 7.17 / 7.17
Vilmer StrømsvikNaantalin Löyly 6.75 / 6.75
Matias TammiLiedon Parma - / -
Akseli VarpioRaision Kuula 7.23 / 7.23
Toivo YlikännöMaskun Kataja 8.08 / 8.08
 
P9 1000m (14)
Joona AuremaaNaantalin Löyly3:49.72 / 3:49.72
Lukas BrandtNaantalin Löyly3:35.80 / 3:35.80
Rasmus FagerströmTurun Urheiluliitto3:58.64 / 3:58.64
Kristian HenttulaKalannin Vankka3:35.72 / 3:35.72
Kaapo KiviKaarinan Ura5:08.76 / 5:08.76
Onni KuuselaRaision Kuula3:42.97 / 3:42.97
Kasimir LaineTurun Toverit4:03.58 / 4:03.58
Valtteri LammiTurun Urheiluliitto4:03.77 / 4:03.77
Jami LeinoSalon Vilpas3:57.99 / 3:57.99
Frans RönnholmKaarinan Ura4:24.61 / 4:24.61
Tuomas SuopajärviMaskun Kataja4:10.46 / 4:10.46
Einari VuorelaLaitilan Jyske4:34.14 / -
Nino VuorinenRaision Kuula3:53.33 / 3:53.33
Sebastian VuoristoVehmaan Kiisto - / -
 
P9 pituus (16)
Oskari AaltonenLaitilan Jyske3.01 / 3.01
Teemu ArmantoLiedon Parma3.40 / 3.40
Veikka JoentoRaision Kuula3.59 / 3.59
Samu JokilaKalannin Vankka3.76 / 3.76
Eero KaunistoNaantalin Löyly3.54 / 3.54
Atte KeskitaloTurun Toverit3.02 / 3.02
Ahti LaihoTurun Toverit2.37 / 2.37
Anton LaineMaskun Kataja3.58 / 3.58
Leevi LakanmaaTurun Urheiluliitto3.27 / 3.27
Niilo LännistöVehmaan Kiisto3.58 / 3.58
Viljami LaunonenNaantalin Löyly4.41 / 4.41
Gabriel RaitanenUudenkaupungin Kenttäkarhut3.22 / 3.22
Jonatan SunilaKaarinan Ura3.60 / 3.60
Alpo VasseurRaision Kuula - / -
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto3.82 / 3.82
Tatu VirtanenLiedon Parma - / -
 
P9 kuula (15)
Emil FisoKaarinan Ura - / -
Eero HakolaLiedon Parma6.21 / 6.21
Joonas HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut7.71 / 7.71
Joonatan JokinenRaision Kuula7.65 / 7.65
Otto KankaanpääNaantalin Löyly4.67 / 4.67
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto5.60 / 5.60
Veeti LaineKalannin Vankka5.99 / 5.99
Tomas LoponenRaision Kuula5.59 / 5.59
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto5.59 / 5.59
Oskari MetsärintaLaitilan Jyske5.35 / 5.35
Juuso RasiMaskun Kataja4.83 / 4.83
Kaarlo SuoraniemiTurun Toverit - / -
Lauri TahkolaNaantalin Löyly6.61 / 6.61
Veikko Vähä-KouvolaVehmaan Kiisto5.44 / 5.44
Rasmus VuoriSalon Vilpas6.07 / 6.07
 
T9 40m (19)
Minea AuremaaTurun Urheiluliitto 6.79 / 6.79
Emilia ErikssonKaarinan Ura 7.82 / 7.82
Tilda HarjuVehmaan Kiisto 8.37 / 8.38
Unna HeikkiläSalon Vilpas 7.23 / 7.23
Sara HeikkinenRaision Kuula 7.26 / 7.26
Sanni HyyrynenLiedon Parma 7.62 / 7.62
Essi KeskitaloTurun Toverit 6.53 / 6.53
Iida LallaUudenkaupungin Kenttäkarhut 7.12 / 7.12
Aada LehtinenMaskun Kataja 8.23 / 8.23
Olivia LievonenMaskun Kataja 8.00 / 8.00
Essi LokistoSalon Vilpas 7.14 / 7.14
Minea MannerVehmaan Kiisto 7.67 / 7.67
Oluwakemi OniludeRaision Kuula 7.06 / 7.06
Isla ReivoLaitilan Jyske 6.95 / 6.95
Venla RuoholaLiedon Parma 7.17 / 7.17
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto 7.23 / 7.23
Viivi VainioNaantalin Löyly 7.00 / 7.00
Netta VirtanenKalannin Vankka 7.74 / 7.74
Saana VirtanenNaantalin Löyly 7.38 / 7.38
 
T9 1000m (16)
Greta AarnioSalon Vilpas - / -
Linnea BöckermanTurun Toverit - / -
Helka HeinonenLiedon Parma4:30.16 / 4:30.16
Sara HonkakangasLaitilan Jyske - / -
Jenna HuuskoRaision Kuula4:38.32 / 4:38.32
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske4:30.02 / 4:30.02
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto4:14.92 / 4:14.92
Mette KoskiKalannin Vankka4:38.39 / 4:38.39
Nelli LaamoNaantalin Löyly4:02.28 / 4:02.28
Iida LehtoTurun Urheiluliitto4:09.04 / 4:09.04
Tiia MattilaKalannin Vankka4:29.76 / 4:29.76
Vilma MelaRaision Kuula - / -
Anni SalomäkiMaskun Kataja - / -
Armida SuomiVehmaan Kiisto4:02.18 / 4:02.18
Olivia SuutariUudenkaupungin Kenttäkarhut4:03.05 / 4:03.05
Iida VähätaloNaantalin Löyly3:50.51 / 3:50.51
 
T9 pituus (21)
Milja AaltonenVehmaan Kiisto2.70 / 2.70
Fanny AlariLiedon Parma3.41 / 3.41
Ellen ElläKalannin Vankka2.55 / 2.55
Elina HakuniNaantalin Löyly3.26 / 3.26
Aada Jonckheer-NurmiKaarinan Ura2.59 / 2.59
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto3.49 / 3.49
Minttu KordelinKalannin Vankka2.45 / 2.45
Emma LaineUudenkaupungin Kenttäkarhut3.14 / 3.14
Alisa LaunonenNaantalin Löyly4.01 / 4.01
Eva LeinoMaskun Kataja - / -
Wiola MäkeläVehmaan Kiisto2.76 / 2.76
Venla MäkiRaision Kuula3.28 / 3.28
Julia MäntysaloLaitilan Jyske3.17 / 3.17
Hilda MerivirtaSalon Vilpas3.09 / 3.09
Jessica NilaRaision Kuula3.04 / 3.04
Linnea ÖsterbackaTurun Toverit3.12 / 3.12
Linda RättöSalon Vilpas3.17 / 3.17
Malin SaartoTurun Urheiluliitto3.26 / 3.26
Odelia SuutariUudenkaupungin Kenttäkarhut2.15 / 2.15
Aada TuominenLiedon Parma - / -
Erin WinbergTurun Toverit - / -
 
T9 kuula (17)
Minttu AaltonenVehmaan Kiisto3.32 / 3.32
Milla AarnioNaantalin Löyly5.93 / 5.93
Kaisla HeinonenNaantalin Löyly3.75 / 3.75
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut6.23 / 6.23
Venla KatvesojaVehmaan Kiisto4.97 / 4.97
Olivia LaineTurun Toverit3.95 / 3.95
Venla MannerTurun Urheiluliitto6.23 / 6.23
Linnea NieminenLiedon Parma4.69 / 4.69
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto6.47 / 6.47
Anni SaarinenRaision Kuula4.53 / 4.53
Janette SjöbergKalannin Vankka - / -
Laura SovijärviLiedon Parma3.60 / 3.60
Anna-Emilia SuominenLaitilan Jyske4.51 / 4.51
Elli TättiläKalannin Vankka5.73 / 5.73
Alina TuomaalaSalon Vilpas4.61 / 4.61
Lumina UschanowRaision Kuula5.26 / 5.26
Matilda WilenKaarinan Ura3.38 / 3.38