Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
16.09. klo 10:00 Uudyn pm-moniottelut 9-13 v
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 160 henk. (160 lajisuoritusta)
P13 5-ottelu (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Otso KalanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Mikael KoivistoKeravan Urheilijat - / -
Anselmi KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Alex VuoriKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T13 5-ottelu (14)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko - / -
Emmi HietanenRiihimäen Kisko - / -
Lotta JalonenJanakkalan Jana - / -
Ella KauranenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Noora KortelainenVihdin Viesti - / -
Nora Koskela-KoivistoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emmi LampioKeravan Urheilijat - / -
Helmi LievonenRiihimäen Kisko - / -
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko - / -
Naphat NättiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Inkaliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jenna TaskinenMäntsälän Urheilijat - / -
 
P12 5-ottelu (5)
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Joonatan LindbergRiihimäen Kisko - / -
Juho MantilaRiihimäen Kisko - / -
Jami SaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jesse VirkonmaaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T12 5-ottelu (18)
Loviisa KlimenkoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Thea KoluNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Helmi LipsanenJanakkalan Jana - / -
Vilma MeriläinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Anni NapariVihdin Viesti - / -
Vaula PispalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Elsa RönkköKeravan Urheilijat - / -
Amanda RontuKeravan Urheilijat - / -
Salla SavikkoJanakkalan Jana - / -
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Pinja SundströmKarkkilan Pojat - / -
Siiri UntinenPorvoon Urheilijat - / -
Marianna UtulahtiVihdin Viesti - / -
Annika VilenRiihimäen Kisko - / -
Tiia ViramäkiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P11 4-ottelu (15)
Juho AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Elias HietanenRiihimäen Kisko - / -
Oskari HuppunenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aleksis HurmeHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Matias HyttinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aaro KiviluotoKeravan Urheilijat - / -
Ville MustonenRiihimäen Kisko - / -
Jusa NiemiRiihimäen Kisko - / -
Aarni PiriHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Tuomas TeimonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Valtteri VasamaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emil YlipekkaRiihimäen Kisko - / -
 
T11 4-ottelu (18)
Ida AarnioRiihimäen Kisko - / -
Sara AhlforsNurmijärven Yleisurheilu - / -
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aada GrönroosRiihimäen Kisko - / -
Mea HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Charlotte KajanderNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pinja KylmänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Kukka-Sofia LievonenRiihimäen Kisko - / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Marianne SalmiMäntsälän Urheilijat - / -
Jenna TolmalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko - / -
 
P10 4-ottelu (13)
Aapo AutioJanakkalan Jana - / -
Eetu AutioJanakkalan Jana - / -
Aleksi JäskeRiihimäen Kisko - / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Lauri KoivunenKeravan Urheilijat - / -
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Joonas LaineRiihimäen Kisko - / -
Christian LindbergRiihimäen Kisko - / -
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Asla PiriHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Eeli RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aleksi SalminenRiihimäen Kisko - / -
Elias WaldenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T10 4-ottelu (18)
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nea HyvärinenRiihimäen Kisko - / -
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jonna JäkköLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sarla KakkolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sonja KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Denise OlanderKeravan Urheilijat - / -
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Neea RastasKeravan Urheilijat - / -
Lumi RytkönenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Minni TuppuraNurmijärven Yleisurheilu - / -
Karoliina VanneHausjärven Urheilijat - / -
Eerika VilenRiihimäen Kisko - / -
 
P9 4-ottelu (24)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Timi EnströmKarkkilan Pojat - / -
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Severi HeikkolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lauri JäskeRiihimäen Kisko - / -
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aarre KalanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Mikko KoivistoHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Topi NiemiRiihimäen Kisko - / -
Olli NieminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Daniel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lauri SahaKeravan Urheilijat - / -
Vertti SalminenRiihimäen Kisko - / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä - / -
Anton SokoffHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Ville VuorinenRiihimäen Kisko - / -
 
T9 4-ottelu (30)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko - / -
Vera AhlforsNurmijärven Yleisurheilu - / -
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko - / -
Iisa AramoHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat - / -
Tiia EnströmKarkkilan Pojat - / -
Eeva HyttinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Kaisla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Isabella LindbergRiihimäen Kisko - / -
Liia LiskiNummen Kipinä - / -
Milla LouhivuoriNurmijärven Yleisurheilu - / -
Laura MantilaRiihimäen Kisko - / -
Anni MuroleNurmijärven Yleisurheilu - / -
Veera MustonenRiihimäen Kisko - / -
Eerika NieminenJanakkalan Jana - / -
Viiviliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Inka PäivinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sonja PitkänenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Kerttu SaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ruth ToivolaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Hilla TuominenLahden Ahkera - / -
Peppiina VanneHausjärven Urheilijat - / -
Tia VirkonmaaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko - / -