Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
14.10. klo 13:00 Espoonlahden Heittokisat 2017
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 34 henk. (61 lajisuoritusta)
M kuula (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Petri KoranderVihdin Viesti - / -
 
M kiekko (3)
Riku KauppilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu50.68 / 46.59
Petri KoranderVihdin Viesti29.71 / 29.71
Oskari PerälampiLänsi-Uudenmaan Urheilijat56.92 / 56.92
 
N19 kuula (1)
Neea NurmiEspoon Tapiot8.45 / 8.45
 
N17 kuula (1)
Neea NurmiEspoon Tapiot10.70 / 10.24
 
N17 kiekko (1)
Lina OleniusBorgå Akilles - / -
 
P15 kuula (2)
Kaius KalevaEspoon Tapiot13.58 / 13.58
Ahti PokkinenIF Sibbo-Vargarna12.33 / 12.33
 
P15 kiekko (3)
Kaius KalevaEspoon Tapiot47.70 / 47.70
Ahti PokkinenIF Sibbo-Vargarna43.88 / 43.88
Juho SuominenPiikkiön Kehitys30.08 / 30.08
 
T15 kuula (1)
Elisa HuhtaNurmijärven Yleisurheilu8.42 / 8.42
 
T15 kiekko (1)
Saskia NahiEspoon Tapiot36.76 / 36.76
 
P13 kuula (5)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna11.29 / 11.29
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu12.22 / 10.86
Aatu KangasniemiPorvoon Urheilijat11.19 / 11.19
Pyry SelinKeravan Urheilijat9.55 / 9.55
Samuel ShamsKenttäurheilijat -5811.90 / 11.90
 
P13 kiekko (7)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna33.20 / 33.20
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu35.84 / 35.84
Aatu KangasniemiPorvoon Urheilijat35.47 / 35.47
Pyry SelinKeravan Urheilijat31.38 / 31.38
Samuel ShamsKenttäurheilijat -5839.22 / 39.22
Juho SuominenPiikkiön Kehitys36.90 / 36.90
Matias TapanainenEspoon Tapiot27.14 / 27.14
 
T13 kuula (5)
Lyydia HerralaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu10.44 / 10.44
Kiia KoranderVihdin Viesti - / -
Maria Mäki-PetäysEspoon Tapiot8.59 / 8.59
Pinja NaulaTurun Urheiluliitto13.29 / 13.29
Iiris OjalaEspoon Tapiot7.13 / 7.13
 
T13 kiekko (6)
Lyydia HerralaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu37.20 / 37.20
Kiia KoranderVihdin Viesti16.66 / 16.66
Maria Mäki-PetäysEspoon Tapiot17.17 / 17.17
Pinja NaulaTurun Urheiluliitto44.25 / 44.25
Julia NystrandEsbo IF25.29 / 25.29
Iiris OjalaEspoon Tapiot20.27 / 20.27
 
P11 kuula (7)
Emil AlhopuroEspoon Tapiot - / -
Juho HerralaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu8.47 / 8.47
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot - / -
Aatu KangasniemiPorvoon Urheilijat12.37 / 12.37
Manu KankaanniemiVammalan seudun Voima13.25 / 13.25
Riku NaulaTurun Urheiluliitto7.95 / 7.95
Aapo VanhanenEspoon Tapiot8.79 / 8.79
 
P11 kiekko (5)
Emil AlhopuroEspoon Tapiot - / -
Juho HerralaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu25.21 / 25.21
Manu KankaanniemiVammalan seudun Voima46.16 / 46.16
Riku NaulaTurun Urheiluliitto32.55 / 32.55
Aapo VanhanenEspoon Tapiot18.50 / 18.50
 
T11 kuula (5)
Jenniina EronenEspoon Tapiot6.22 / 6.22
Tara HatakkaVantaan Salamat5.64 / 5.64
Aino IkäheimoEspoon Tapiot7.97 / 7.97
Natalie SaarinenEspoon Tapiot8.52 / 8.52
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot8.16 / 8.16
 
T11 kiekko (5)
Jenniina EronenEspoon Tapiot - / -
Tara HatakkaVantaan Salamat14.95 / 14.95
Aino IkäheimoEspoon Tapiot20.69 / 20.69
Natalie SaarinenEspoon Tapiot24.92 / 24.92
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot19.97 / 19.97
 
P9 kuula (1)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna6.85 / 6.85
 
P9 kiekko (1)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -