Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Syyskuu 2018 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
35           1 2
36 3 4 5 6 7 8 9
37 10 11 12 13 14 15 16
38 17 18 19 20 21 22 23
39 24 25 26 27 28 29 30
  Lokakuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
40 1 2 3 4 5 6 7
41 8 9 10 11 12 13 14
42 15 16 17 18 19 20 21
43 22 23 24 25 26 27 28
44 29 30 31        
  Marraskuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
44       1 2 3 4
45 5 6 7 8 9 10 11
46 12 13 14 15 16 17 18
47 19 20 21 22 23 24 25
48 26 27 28 29 30    
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 06.08.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 06.08.seuracupSeuracup II Turun lohkoPaimio04.08.
ma 06.08.seuraSeurakisatPyhäjoki05.08.
ma 06.08.pkViikkokisatLappeenranta -
ma 06.08.seuracupPohjois-Karjalan Seuracup 2. osakilpailuJoensuu03.08.
ma 06.08.seuraSeurakisatKärsämäki -
ma 06.08.seuraSeurakisatKouvola -
ma 06.08.seuracupSeuracup II Salo-Loimaa lohkoSalo04.08.
ma 06.08.pkAkilles mästerskap 4 - Akilleen mestaruuskisat 4Borgå - Porvoo -
ma 06.08.seuraSilja Line SeurakisatSastamala -
ma 06.08.pkViiskuntakisatVirrat03.08.
ma 06.08.seuracupSeuracupin piirikisa 2Kirkkonummi02.08.
ma 06.08.pkLuokittelukilpailut / KeU Cup 4Savonlinna, Kerimäki -
ma 06.08.pkLärkkulla Games klubbmästerskapRaseborg/Ekenäs04.08.
ma 06.08.seuraSeurakisatSastamala -
ma 06.08.seuraSeurakisatLappeenranta02.08.
ma 06.08.pkTNT Heitot IIVantaa05.08.
ma 06.08.seuraSeurakisatKuhmo06.08.
ma 06.08.pkOsuuspankin HIPPO-ViikkokisatTampere06.08.
ma 06.08.seuraSeurakisatPudasjärvi -
ma 06.08.pkYlivieskan Kuulan aluekisatYlivieska04.08.
ma 06.08.pkSeuracupin lisälajitJoensuu05.08.
ti 07.08.pkRiihiimäen Kiskon seiväskoulun päätöskisaRiihimäki05.08.
ti 07.08.pkJärvituuliCup 6Keuruu05.08.
ti 07.08.seuracupSeuracup, 2. osakilpailuNurmijärvi02.08.
ti 07.08.pkKultajousi kuukausikisat 4/5Kuopio05.08.
ti 07.08.seuraSilja Line SeurakisatKuopio05.08.
ti 07.08.seuraSilja Line SeurakisatKauhava07.08.
ti 07.08.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 07.08.pkKymenlaakson lajipäivä pikajuoksu ja viestitKouvola02.08.
ti 07.08.seuraSilja Line SeurakisatHirvensalmi -
ti 07.08.seuracupSeuracup II YkköslohkoTurku04.08.
ti 07.08.seuraSilja Line SeurakisatÄhtäri06.08.
ti 07.08.seuracupSeuracup II Vakka-lohkoMynämäki03.08.
ti 07.08.pkTuloskisatJuankoski06.08.
ti 07.08.seuracupSeuracup 2.osakilpailuKempele03.08.
ti 07.08.pkTeuvan Rivakan YU-Kilpailut / SuupohjacupTeuva06.08.
ti 07.08.seuraSilja Line SeurakisatSomero07.08.
ke 08.08.seuracupNåids föreningscup del 2 / Nåid:n seuracupin osa 2Espoo - Esbo05.08.
ke 08.08.seuraSeurakisatPolvijärvi -
ke 08.08.pkJunnut radalleTampere07.08.
ke 08.08.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 08.08.seuraSeurakisatPori06.08.
ke 08.08.pk100 metrin kilpailuPori, Noormarkku07.08.
ke 08.08.pkPainonheittokilpailuSeinäjoki -
ke 08.08.seuraSeurakisatKarkkila07.08.
ke 08.08.pkS-market kisaKalajoki06.08.
ke 08.08.seuraSilja Line SeurakisatMäntyharju07.08.
ke 08.08.pkForssan Salaman viikkokisaForssa06.08.
ke 08.08.seuraSeurakisatTyrnävä05.08.
ke 08.08.pkAlavuden nuorisokisatAlavus07.08.
ke 08.08.seuraSeurakisatVarpaisjärvi -
ke 08.08.seuraSeurakisatRiihimäki -
ke 08.08.seuraSeurakisatJokela07.08.
ke 08.08.seuraSeurakisatMaaninka06.08.
ke 08.08.pkPeU:n kilpailu IIPerniö05.08.
ke 08.08.seuraSeurakisatKokemäki -
ke 08.08.pkRT på Mosedals idrottsplanNärpes06.08.
ke 08.08.poUngdomsserie (utomhus), omgång 4Mariehamn -
ke 08.08.seuraSeurakisatHaapavesi -
to 09.08.seuraSilja Line SeurakisatIlomantsi -
to 09.08.pkPiirikunnalliset aikuisurheilijoiden elokuun tuloskisat KILPAILUT PERUTTU PÄÄLLEKKÄISYYKSIEN VUOKSI Savonlinna -
to 09.08.pkSeiväskisaLahti08.08.
to 09.08.seuraSeurakisatKangasala08.08.
to 09.08.pkKU-68 Viikkokisa IIIKangasala08.08.
to 09.08.seuraSilja Line SeurakisatLieto -
to 09.08.pkSisulisätOrivesi07.08.
to 09.08.seuraSeurakisatKiuruvesi -
to 09.08.seuraSeurakisatPyhäntä -
to 09.08.seuraSilja Line SeurakisatAsikkala07.08.
to 09.08.seuraSeurakisatHartola -
to 09.08.seuraSeurakisatVaala08.08.
to 09.08.seuraSilja Line SeurakisatNIVALA -
pe-su 10.-12.08.SMSM-kilpailut M/N 17,16Espoo02.08.
pe-su 10.-12.08.SMSM-kilpailut P/T14,15Saarijärvi02.08.
pe 10.08.pkKuortaneen keihäskisaKuortane -
pe 10.08.pkLahden Ahkera vs Tampereen Pyrintö -seuraotteluLahti07.08.
pe 10.08.seuraSeurakisatkokkola09.08.
pe 10.08.pkAvoimet Someron kaupungin mestaruuskilpailutSomero -
la 11.08.pkEinarin tonniMäntsälä09.08.
la 11.08.amAluehuipentumat T/P-12-13 (ÖID, EPU, KePY. KeSY)Nykarleby06.08.
la 11.08.pkKangasalan puolimaratonKangasala31.07.
su 12.08.pkElokisatOrimattila09.08.
su 12.08.pkLasten Olympialaiset, puuseiväs SMLeppävirran Oravikoski -
su 12.08.seuraSeurakisatMalax11.08.
su 12.08.seuraSilja Line SeurakisatInari -