Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Kesäkuu 2018 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22         1 2 3
23 4 5 6 7 8 9 10
24 11 12 13 14 15 16 17
25 18 19 20 21 22 23 24
26 25 26 27 28 29 30  
  Heinäkuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
26             1
27 2 3 4 5 6 7 8
28 9 10 11 12 13 14 15
29 16 17 18 19 20 21 22
30 23 24 25 26 27 28 29
31 30 31          
  Elokuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31     1 2 3 4 5
32 6 7 8 9 10 11 12
33 13 14 15 16 17 18 19
34 20 21 22 23 24 25 26
35 27 28 29 30 31    
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 06.08.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 06.08.seuraSeurakisatPyhäjoki05.08.
ma 06.08.seuracupSeuracup II Turun lohkoPaimio04.08.
ma 06.08.seuracupPohjois-Karjalan Seuracup 2. osakilpailuJoensuu03.08.
ma 06.08.seuraSeurakisatKärsämäki -
ma 06.08.pkLuokittelukilpailut / KeU Cup 4Savonlinna, Kerimäki -
ma 06.08.pkOsuuspankin HIPPO-ViikkokisatTampere06.08.
ma 06.08.pkLärkkulla Games klubbmästerskapRaseborg/Ekenäs04.08.
ma 06.08.seuracupSeuracup II Salo-Loimaa lohkoSalo04.08.
ma 06.08.pkYlivieskan Kuulan aluekisatYlivieska04.08.
ma 06.08.seuraSeurakisatSastamala -
ma 06.08.seuraSeurakisatLappeenranta02.08.
ma 06.08.seuraSeurakisatPudasjärvi -
ma 06.08.seuraSeurakisatKuhmo06.08.
ma 06.08.seuraSilja Line SeurakisatSastamala -
ma 06.08.seuracupSeuracupin piirikisa 2Kirkkonummi02.08.
ma 06.08.seuraSeurakisatKouvola -
ma 06.08.pkViiskuntakisatVirrat03.08.
ti 07.08.pkRiihiimäen Kiskon seiväskoulun päätöskisaRiihimäki05.08.
ti 07.08.pkJärvituuliCup 6Keuruu05.08.
ti 07.08.seuraSilja Line SeurakisatKuopio05.07.
ti 07.08.pkKultajousi kuukausikisat 4/5Kuopio05.08.
ti 07.08.seuracupSeuracup, 2. osakilpailuNurmijärvi02.08.
ti 07.08.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 07.08.seuraSilja Line SeurakisatÄhtäri06.08.
ti 07.08.pkKymenlaakson lajipäivä pikajuoksu ja viestitKouvola02.08.
ti 07.08.seuracupSeuracup 2.osakilpailuKempele03.08.
ti 07.08.seuraSilja Line SeurakisatHirvensalmi -
ti 07.08.pkTuloskisatJuankoski05.08.
ti 07.08.pkTeuvan Rivakan YU-Kilpailut / SuupohjacupTeuva06.08.
ti 07.08.seuracupSeuracup II Vakka-lohkoMynämäki03.08.
ti 07.08.seuracupSeuracup II YkköslohkoTurku04.08.
ti 07.08.seuraSilja Line SeurakisatSomero07.08.
ke 08.08.pkJunnut radalleTampere06.08.
ke 08.08.pkPaunucup IVJämsä05.08.
ke 08.08.seuraSeurakisatPolvijärvi -
ke 08.08.seuraSeurakisatPori06.08.
ke 08.08.pkKieKuMo Cup IIIVirrat06.08.
ke 08.08.seuraSeurakisatMaaninka06.08.
ke 08.08.seuraSeurakisatKarkkila07.08.
ke 08.08.pkAlavuden nuorisokisatAlavus07.08.
ke 08.08.pkPeU:n kilpailu IIPerniö05.08.
ke 08.08.seuraSeurakisatRiihimäki -
ke 08.08.seuraSeurakisatVarpaisjärvi -
ke 08.08.pkForssan Salaman viikkokisaForssa06.08.
ke 08.08.seuraSilja Line SeurakisatMäntyharju07.08.
ke 08.08.pkS-market kisaKalajoki06.08.
ke 08.08.seuraSeurakisatTyrnävä05.08.
ke 08.08.seuraSeurakisatJokela07.08.
ke 08.08.poUngdomsserie (utomhus), omgång 4Mariehamn -
ke 08.08.pkRT på Mosedals idrottsplanNärpes06.08.
ke 08.08.seuraSeurakisatKokemäki -
ke 08.08.seuraSeurakisatHaapavesi -
to 09.08.seuraSilja Line SeurakisatIlomantsi -
to 09.08.pkPiirikunnalliset aikuisurheilijoiden elokuun tuloskisatSavonlinna -
to 09.08.seuraSeurakisatHartola -
to 09.08.seuraSilja Line SeurakisatLieto -
to 09.08.seuraSeurakisatKiuruvesi -
to 09.08.seuraSeurakisatPyhäntä -
to 09.08.pkSisulisätOrivesi07.08.
to 09.08.seuraSilja Line SeurakisatNIVALA -
pe-su 10.-12.08.SMSM-kilpailut P/T14,15Saarijärvi02.08.
pe-su 10.-12.08.SMSM-kilpailut M/N 17,16Espoo02.08.
la 11.08.pkEinarin tonniMäntsälä09.08.
la 11.08.pkKangasalan puolimaratonKangasala31.07.
la 11.08.seuraSilja Line SeurakisatInari -
su 12.08.pkElokisatOrimattila -