Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Kesäkuu 2018 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22         1 2 3
23 4 5 6 7 8 9 10
24 11 12 13 14 15 16 17
25 18 19 20 21 22 23 24
26 25 26 27 28 29 30  
  Heinäkuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
26             1
27 2 3 4 5 6 7 8
28 9 10 11 12 13 14 15
29 16 17 18 19 20 21 22
30 23 24 25 26 27 28 29
31 30 31          
  Elokuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31     1 2 3 4 5
32 6 7 8 9 10 11 12
33 13 14 15 16 17 18 19
34 20 21 22 23 24 25 26
35 27 28 29 30 31    
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ke 01.08.pkTarmon Viikkokisat/ Kesäliiga 6.Hämeenlinna29.07.
ke 01.08.pkJunnut radalleTampere30.07.
ke 01.08.seuracupSeuracupin II-osaKankaanpää29.07.
ke-to 01.-02.08.pmKe-To 1.-2.8. LasY:n pm-kilpailut 9-13 v. osa 2Lahti27.07.
ke 01.08.seuraSeurakisatLiminka30.07.
ke 01.08.aa5. TilastopajacupTurku29.07.
ke 01.08.pmM/N17, P/T15 pm-esteet (avoimet)Turku29.07.
ke 01.08.seuraSeurakisatKEMI31.07.
ke 01.08.pkViiskunta-kisatSoini31.07.
ke 01.08.seuraSeurakisatYlämaa (Lappeenranta) -
ke 01.08.seuracupSeuracup.2. osakilpailiSuomussalmi28.07.
ke 01.08.pkTarmon AluekilpailutVihti27.07.
ke 01.08.seuraSeurakisatKarkkila31.07.
ke 01.08.seuraSeurakisatHaapavesi -
ke 01.08.pkPk-kilpailuYlitornio -
ke 01.08.seuraSeurakisatYlitornio -
to 02.08.seuraSilja Line SeurakisatKiiminki02.08.
to 02.08.seuraSeurakisatHyvinkää31.07.
to 02.08.seuraSilja Line SeurakisatIlomantsi -
to 02.08.seuracupSeuracup piirikisa 2 (läntinen)Ilmajoki01.08.
to 02.08.seuracupSeuracup Pohjois-Savon piirikisa osa 2Kuopio30.07.
to 02.08.pkSeuracupImatra27.07.
to 02.08.maantiej.Iitti-hölkkäIitti29.07.
to 02.08.seuraSeurakisatRaisio -
to 02.08.seuraSilja Line SeurakisatHarjavalta -
to 02.08.pkHSU:n kuulakisaHyvinkää29.07.
to 02.08.seuracupSeuracup piirikisa 2 (itäinen)Kauhava01.08.
to 02.08.seuraSeurakisatHyrylä01.08.
to 02.08.seuraSeurakisatSäkylä -
to 02.08.seuraSilja Line SeurakisatRaahe -
to 02.08.pkKEV kisatkuusamo31.07.
to 02.08.seuraSilja Line SeurakisatAsikkala31.07.
to 02.08.pkMänttä-Vilppulan yu-mestaruuskilpailutMänttä-Vilppula31.07.
to 02.08.seuraSilja Line SeurakisatNIVALA -
pe-su 03.-05.08.SMSM-kilpailut M/N19-22Laitila26.07.
pe 03.08.pkSisulisätOrivesi01.08.
la 04.08.pkKempele Z-Maraton ja SAUL SM-MaratonKempele -
la 04.08.maantiej.PNM TrailNousiainen -
la-su 04.-05.08.pmPm-sisulisähuipentumaJämsä30.07.
la 04.08.pkKaustisen Juhlaheitot IIIKaustinen01.08.
la 04.08.pkNuorten yleisurheilukilpailut Pyhtää30.07.
la 04.08.maantiej.Karhu-HölkkäRanua03.08.
la 04.08.pkToijala Junior GamesAkaa02.08.
la 04.08.pkPohojalaasen Timanttiliigan osakilpailuKuortane01.08.
la 04.08.maratonHämeenlinnan Kaupunkimaraton ja Puolimaraton sekä maantie 10 kmHämeenlinna30.07.
la 04.08.pkHelsinki Twilight Run and WalkHelsinki04.08.
su 05.08.pkEläinpuistokisatÄhtäri03.08.
su 05.08.pkSeuracup Hämsyn 1.divisioonan 2. osakisaNokia03.08.
su 05.08.maantiej.HillamaastotRanua29.07.
su 05.08.seuracupSeuracup Hämsyn 2.divisioonan 2.osakilpailuYlöjärvi03.08.
su 05.08.pkAikuisurheilijoiden kuulan 10-ottelukisa 5.8.2018 klo 13.00 alkaenSulkava30.07.
su 05.08.seuracupSeuracupIitti03.08.
ma 06.08.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 06.08.seuraSeurakisatPyhäjoki05.08.
ma 06.08.seuracupPohjois-Karjalan Seuracup 2. osakilpailuJoensuu03.08.
ma 06.08.seuracupSeuracup II Turun lohkoPaimio04.08.
ma 06.08.seuraSeurakisatKärsämäki -
ma 06.08.seuraSeurakisatKuhmo06.08.
ma 06.08.seuraSeurakisatSastamala -
ma 06.08.pkYlivieskan Kuulan aluekisatYlivieska04.08.
ma 06.08.seuraSeurakisatKouvola -
ma 06.08.seuraSeurakisatPudasjärvi -
ma 06.08.seuraSeurakisatLappeenranta02.08.
ma 06.08.seuracupSeuracupin piirikisa 2Kirkkonummi02.08.
ma 06.08.pkLärkkulla Games klubbmästerskapRaseborg/Ekenäs04.08.
ma 06.08.seuracupSeuracup II Salo-Loimaa lohkoSalo04.08.
ma 06.08.pkOsuuspankin HIPPO-ViikkokisatTampere06.08.
ma 06.08.pkViiskuntakisatVirrat03.08.
ma 06.08.seuraSilja Line SeurakisatSastamala -
ma 06.08.pkLuokittelukilpailut / KeU Cup 4Savonlinna, Kerimäki -
ti 07.08.pkRiihiimäen Kiskon seiväskoulun päätöskisaRiihimäki05.08.
ti 07.08.pkJärvituuliCup 6Keuruu05.08.
ti 07.08.seuracupSeuracup, 2. osakilpailuNurmijärvi02.08.
ti 07.08.seuraSilja Line SeurakisatKuopio05.07.
ti 07.08.pkKultajousi kuukausikisat 4/5Kuopio05.08.
ti 07.08.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 07.08.seuracupSeuracup 2.osakilpailuKempele03.08.
ti 07.08.pkTuloskisatJuankoski05.08.
ti 07.08.seuraSilja Line SeurakisatÄhtäri06.08.
ti 07.08.seuraSilja Line SeurakisatHirvensalmi -
ti 07.08.pkTeuvan Rivakan YU-Kilpailut / SuupohjacupTeuva06.08.
ti 07.08.seuracupSeuracup II YkköslohkoTurku04.08.
ti 07.08.seuracupSeuracup II Vakka-lohkoMynämäki03.08.
ti 07.08.pkKymenlaakson lajipäivä pikajuoksu ja viestitKouvola02.08.
ti 07.08.seuraSilja Line SeurakisatSomero07.08.