Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Lokakuu 2018 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
40 1 2 3 4 5 6 7
41 8 9 10 11 12 13 14
42 15 16 17 18 19 20 21
43 22 23 24 25 26 27 28
44 29 30 31        
  Marraskuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
44       1 2 3 4
45 5 6 7 8 9 10 11
46 12 13 14 15 16 17 18
47 19 20 21 22 23 24 25
48 26 27 28 29 30    
  Joulukuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
48           1 2
49 3 4 5 6 7 8 9
50 10 11 12 13 14 15 16
51 17 18 19 20 21 22 23
52 24 25 26 27 28 29 30
01 31            
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 16.07.seuraSeurakisatPihtipudas -
ma 16.07.pkAvoimet pitäjänmestaruuskisatPosio14.07.
ma 16.07.pkRatakusiaisetLieto11.07.
ma 16.07.seuraSilja Line SeurakisatPosio16.07.
ma 16.07.seuraSeurakisatKempele15.07.
ma 16.07.pkHeinäkuun nuorisokisatÄänekoski13.07.
ma 16.07.seuraSilja Line SeurakisatSastamala -
ma 16.07.pkLuokittelukilpailut / KeU Cup 3Savonlinna, Kerimäki -
ma 16.07.seuraSeurakisatSOTKAMO -
ma 16.07.seuraSeurakisatKarunki -
ma 16.07.pkMIKV ABC seurakisat 3Mikkeli13.07.
ma 16.07.seuraSilja Line SeurakisatHimanka -
ma 16.07.seuraSeurakisatVarpaisjärvi -
ma 16.07.seuraSeurakisatKuhmo16.07.
ma 16.07.pkLujan av. heitotLaihia -
ma 16.07.seuraSeurakisatPudasjärvi15.07.
ma 16.07.pkAv aikuisten pm- kilpailutLeppävirta16.07.
ma 16.07.seuraSilja Line SeurakisatVaasa -
ti 17.07.pmPm-ottelut 9-13vParkano14.07.
ti 17.07.seuracupSeuracupKokkola13.07.
ti 17.07.aaVeikkolan Veikkojen NuorisokansallisetVeikkola15.07.
ti 17.07.seuraSilja Line SeurakisatLAPUA -
ti 17.07.pkTarmon ViikkokisatHämeenlinna15.07.
ti-ke 17.-18.07.pmPm-kilpailut 9-13-v. 1.osaIitti13.07.
ti 17.07.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 17.07.seuraSeurakisatJalasjärvi17.07.
ti-ke 17.-18.07.pkKymenlaakson pm-kilpailut T/P 9-13v, osa 1Kotka12.07.
ti 17.07.seuraSeurakisatJuuka16.07.
ti 17.07.seuraSilja Line SeurakisatTeuva -
ti 17.07.seuraSilja Line SeurakisatÄhtäri17.07.
ti 17.07.pkFyrrypinkaasutvähäkyrö, Vaasa16.07.
ti 17.07.seuraSilja Line SeurakisatKajaani16.07.
ti 17.07.pkMoukarikisatNousiainen14.07.
ti 17.07.pkOp Oulu Tiistaikisa IIIOulu15.07.
ti 17.07.pkOK Maakunnan lasten kisailutKajaani15.07.
ti 17.07.seuraSilja Line SeurakisatSomero17.07.
ti 17.07.seuraSeurakisatVesanto -
ke 18.07.pkAvoimet TUL Järvi-Suomen aikuisurheilijoiden 5- ja 3-ottelukilpailut sekä heinäkuun tuloskisa Savonlinna10.07.
ke 18.07.pkJunnut radalleTampere17.07.
ke 18.07.seuraSilja Line SeurakisatYlöjärvi -
ke 18.07.pkPaunucup IIIJämsä15.07.
ke 18.07.seuraSilja Line SeurakisatJuva -
ke 18.07.pkViikkokisatLappeenranta -
ke 18.07.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 18.07.pkAkilles mästerskap mångkamp - Akilleen mestaruuskisat ottelutBorgå - Porvoo -
ke 18.07.seuraSeurakisatSiilinjärvi16.07.
ke 18.07.seuraSilja Line SeurakisatAlaveteli17.07.
ke 18.07.pkNuorten Pohjois-Suomen mestaruuskilpailutKajaani12.07.
ke 18.07.pkHeinäkuun timanttikisatOutokumpu16.07.
ke 18.07.pkViikkokisatVirrat15.07.
ke 18.07.seuraSilja Line SeurakisatLappajärvi18.07.
ke 18.07.pkTöysän kansalliset KorppukisatTöysä / Alavus16.07.
ke 18.07.pkNuorisopiirikunnallisetAlahärmä / Kauhava16.07.
ke 18.07.seuraSilja Line SeurakisatMäntyharju17.07.
ke 18.07.pkForssan Salaman JuniorikisatForssa16.07.
ke 18.07.seuraSeurakisatNykarleby17.07.
to-su 19.-22.07.SMKalevan kisatJyväskylä11.07.
to 19.07.pkPyhäjärvi GamesEura16.07.
to 19.07.pkAluekilpailuSuomussalmi17.07.
to 19.07.pkAviisi Games IIIKauhava18.07.
to 19.07.pkViispiikkinen cupKarstula18.07.
to 19.07.pkSisulisätOrivesi17.07.
to 19.07.seuraSeurakisatHartola -
to 19.07.seuraSeurakisatRaahe -
to 19.07.pkKalannin Vankan HeittokilpailutUusikaupunki16.07.
to 19.07.seuraSeurakisatJakobstad18.07.
to 19.07.seuraSilja Line SeurakisatAsikkala17.07.
to 19.07.pkKEV kisatkuusamo17.07.
to 19.07.pkRatakymppi Forssa17.07.
to 19.07.pkPolvijärvi-päivien ratakymppiPolvijärvi19.07.
pe 20.07.pkPolvijärven yleisurheilumestaruuskilpailutPolvijärvi20.07.
la-su 21.-22.07.pmPiirihuipentuma 9 - 15 vuotiailleIisalmi16.07.
la-su 21.-22.07.pkKuparivuoren KuninkaallisetNaantali17.07.
la 21.07.pmLänsi-pohjan Sisulisä huipentuma 1.päivä Tornio18.07.
la 21.07.pkSisulisän lisälajitTornio18.07.
la 21.07.pk44. Pentin olympialaiset Pylkönmäki/Saarijärvi -
la 21.07.pkSuomi-juoksuJoensuu -
la 21.07.pkIke-hölkkä ja lasten Kids- juoksuLokalahti -
la 21.07.pkKalevan kisat - Masters kutsukisa 100 mJyväskylä22.06.
la 21.07.pkRovaniemi City RunRovaniemi -
su 22.07.pkLahden piirin Heittocupin osakilpailuAsikkala19.07.
su 22.07.pkEPU:n moukaricupin Lappajärven osakilpailu (HUOM. PVÄ MUUTTUNUT)Lappajärvi21.07.
su 22.07.pkVarstakisatUrjala20.07.