Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Huhtikuu 2018 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
13             1
14 2 3 4 5 6 7 8
15 9 10 11 12 13 14 15
16 16 17 18 19 20 21 22
17 23 24 25 26 27 28 29
18 30            
  Toukokuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
18   1 2 3 4 5 6
19 7 8 9 10 11 12 13
20 14 15 16 17 18 19 20
21 21 22 23 24 25 26 27
22 28 29 30 31      
  Kesäkuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22         1 2 3
23 4 5 6 7 8 9 10
24 11 12 13 14 15 16 17
25 18 19 20 21 22 23 24
26 25 26 27 28 29 30  
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 25.06.aaLIVAL-GamesSipoo23.06.
ma 25.06.seuraSilja Line SeurakisatJoroinen -
ma 25.06.pkAvoimet hyppykilpailutUusikaupunki22.06.
ma 25.06.amAluemestaruuskilpailut 1. päivä M/N ja M17/N17Kokkola22.06.
ma 25.06.pkMatin karnevaalitJuva21.06.
ma 25.06.pkOsuuspankin HIPPO-ViikkokisatTampere -
ma 25.06.seuraSilja Line SeurakisatSastamala -
ma 25.06.pkLaihian Lujan piirikunnallisetLaihia23.06.
ti 26.06.pkArctic-heitotRovaniemi25.06.
ti 26.06.seuraSeurakisatJanakkala24.06.
ti 26.06.pkJärvituuliCup 3Keuruu24.06.
ti 26.06.pkPiirikunnalliset aikuisurheilijoiden kesäkuun tuloskisatSulkava -
ti 26.06.pmAvoimet 17-19 v pm-kilpailutParikkala19.06.
ti 26.06.pkSeuracup 1. osakilpailuValkeakoski23.06.
ti 26.06.seuraSeurakisatJalasjärvi26.06.
ti 26.06.seuracupSeuracup I osakilpailuSastamala24.06.
ti 26.06.pkFazer Reilu Cup IV Lahti03.07.
ti 26.06.pmM/N,M/N17 pm-kilpailut Ipv. (avoimet)Turku21.06.
ti 26.06.pkSiiPo kuula ja pituusMaaninka24.06.
ti 26.06.seuraSilja Line SeurakisatIitti26.06.
ti 26.06.pkViiskuntakisaAlajärvi23.06.
ti 26.06.pkSavonlinnan Riennon ABC-kisa (luokittelukisa)Savonlinna24.06.
ti 26.06.pmKeski-Pohjanmaan 9-15v piiriviestihuipentumaKokkola22.06.
ti 26.06.seuracupHämsy Seuracup 1. divisioona 1. osa Forssa22.06.
ti 26.06.seuraSilja Line SeurakisatSomero26.06.
ke 27.06.pkOrimattilan Jymyn nuorisokilpailutOrimattila25.06.
ke 27.06.pkJunnut radalleTampere25.06.
ke 27.06.seuraSeurakisatHyvinkää25.06.
ke 27.06.seuraSilja Line SeurakisatJuva -
ke 27.06.pkHSU:n korkeuskisaHyvinkää25.06.
ke 27.06.seuraSeurakisatHaukipudas -
ke 27.06.tähtiEero Lehdon muistokilpailut - Orimattilan TähtikisatOrimattila23.06.
ke 27.06.pkPorvoon viikkokisa 2 - Borgå veckotävling 2Porvoo - Borgå22.06.
ke 27.06.pkNuorisopiirikunnallisetAlahärmä / Kauhava26.06.
ke 27.06.seuraSeurakisatTyrnävä26.06.
ke 27.06.pkRT på Mosedals idrottsplanNärpes25.06.
to 28.06.karnKiekko- ja kuulakarnevaalitKokemäki22.06.
to-la 28.-30.06.karnMoukarikarnevaalitKaustinen24.06.
to-su 28.06.-01.07.karnJämsän kestävyysjuoksu-, pituus-, 3-loikka- ja kävelykarnevaalitJämsä25.06.
to-su 28.06.-01.07.karnKeihäskarnevaalitPihtipudas23.06.
to-su 28.06.-01.07.karn40.Someron seiväskarnevaalitSomero25.06.
to 28.06.karn40.Someron seiväskarnevaalitSomero25.06.
to 28.06.karnAitajuoksukarnevaalitJämsänkoski25.06.
to 28.06.seuraSeurakisatAkaa / Viiala -
to 28.06.seuraSilja Line SeurakisatRaahe -
to 28.06.seuraSeurakisatKiuruvesi -
to 28.06.seuraSeurakisatJakobstad27.06.
to 28.06.karn40.Someron seiväskarnevaalitSomero25.06.
pe 29.06.seuraSeurakisatVesanto -
la 30.06.pmSisulisäottelutTornio27.06.
la 30.06.pkVetelin 25. markkinahölkkäVeteli -
la 30.06.pkHelsinki Central Park RunPaloheinä, Helsinki30.06.
la 30.06.karnKansalliset kiekko- ja kuulakarnevaalikisatKokemäki26.06.
la 30.06.karn40.Someron seiväskarnevaalit, M/N A-kilp.Somero25.06.
su 01.07.karn40.Someron seiväskarnevaalit,leirikilpailuSomero25.06.
su 01.07.karnMoukarikarnevaalit, B-kilpailuKaustinen24.06.
su 01.07.pkKorian kansalliset yleisurheilukilpailut Kouvola28.06.
su 01.07.karnPikajuoksukarnevaalitJämsänkoski25.06.
su 01.07.pkKipinän KisatLohja, Nummi, Urheilukuja 3 09810 NUMMI05.07.
su 01.07.karn40.Someron seiväskarnevaalit, M C-kilpSomero25.06.
su 01.07.karn40.Someron seiväskarnevaalit, M/N B-kilpSomero25.06.
su 01.07.pkAviisi Games IIKauhava30.06.