Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Syyskuu 2018 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
35           1 2
36 3 4 5 6 7 8 9
37 10 11 12 13 14 15 16
38 17 18 19 20 21 22 23
39 24 25 26 27 28 29 30
  Lokakuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
40 1 2 3 4 5 6 7
41 8 9 10 11 12 13 14
42 15 16 17 18 19 20 21
43 22 23 24 25 26 27 28
44 29 30 31        
  Marraskuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
44       1 2 3 4
45 5 6 7 8 9 10 11
46 12 13 14 15 16 17 18
47 19 20 21 22 23 24 25
48 26 27 28 29 30    
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma-ti 18.-19.06.pkEteläisen ja Kaakkoisen alueen mestaruusmoniottelutHelsinki15.06.
ma 18.06.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 18.06.seuraSeurakisatPihtipudas -
ma 18.06.pkEtelä-Pohjanmaan Avoin Painoinheitto CUP 2018Kurikka -
ma 18.06.seuraSeurakisatLiperi -
ma 18.06.pkRaision kaupungin mestaruuskilpailutRaisio -
ma 18.06.seuraSilja Line SeurakisatVeikkola -
ma 18.06.seuraSeurakisatKotka -
ma 18.06.pkPaimion yleisurheilukilpailutPaimio16.06.
ma 18.06.seuracupSeuracup1. osakilpailu, läntinen alueVaasa16.06.
ma 18.06.seuraSeurakisatPyhäjoki17.06.
ma 18.06.pkKesäillan heitotLaitila / Uusikaupunki15.06.
ma 18.06.pkKuukausikisatRuokolahti15.06.
ma 18.06.seuraSeurakisatPudasjärvi -
ma 18.06.seuraSeurakisatÄänekoski -
ma 18.06.pkKymelaakson lajipäivä: 3-loikka, keihäsKoria14.06.
ma 18.06.seuraSeurakisatKarunki -
ma 18.06.seuraSeurakisatLohtaja -
ma 18.06.pkOsuuspankin HIPPO-ViikkokisatTampere18.06.
ma 18.06.seuraSilja Line SeurakisatNakkila -
ma 18.06.seuraSilja Line SeurakisatSastamala -
ma 18.06.seuraSeurakisatSastamala -
ma 18.06.aaViitasaaren KansallisetViitasaari15.06.
ma 18.06.seuraSilja Line SeurakisatHimanka -
ma 18.06.pk200 m aluemestaruusotteluiden yhteydessäHelsinki17.06.
ti 19.06.pkSeuracup lisälajitJyväskylä17.06.
ti 19.06.seuraSeurakisatHämeenlinna -
ti 19.06.aaValkean Kaupungin KisatOulu14.06.
ti 19.06.seuracupSeuracup 1Jyväskylä17.06.
ti 19.06.seuraSilja Line SeurakisatEspoo -
ti 19.06.seuracupSeuracup piirikisan osa 1Savonlinna16.06.
ti 19.06.seuraSeurakisatJalasjärvi19.06.
ti 19.06.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 19.06.aa2. TilastopajacupTurku16.06.
ti 19.06.seuracupSeuracup 1. osakilpailu, itäinen alueAlavus17.06.
ti 19.06.seuracupSeuracup 1. osakilpailuLapinlahti17.06.
ti 19.06.seuraSeurakisatKouvola -
ti 19.06.pkYlemmäisen ympärijuoksuJuuka -
ti 19.06.seuraSilja Line SeurakisatTeuva -
ti 19.06.seuraSeurakisatOrimattila -
ti 19.06.seuraSeurakisatIkaalinen17.06.
ti 19.06.pkRT i MalaxMalax18.06.
ti 19.06.pkViikkokisa 3000mLappeenranta -
ti 19.06.pkIII-lohkon kisatUrjala17.06.
ti 19.06.seuraSeurakisatParkano18.06.
ti 19.06.seuraSilja Line SeurakisatIitti18.06.
ti 19.06.seuraSeurakisatVesanto -
ti 19.06.seuraSilja Line SeurakisatSomero19.06.
ti 19.06.pkSeuracup piirikisan lisälajiSavonlinna16.06.
ke 20.06.pkJunnut radalleTampere18.06.
ke 20.06.pkPaunucup IIJämsä17.06.
ke 20.06.pkErän sarjakisa 5-9vHelsinki19.06.
ke 20.06.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 20.06.seuraSeurakisatTupos20.06.
ke 20.06.maantiej.Jannen IltalenkkiElimäki -
ke 20.06.seuracupPohjois-Karjalan Seuracup 1. osakilpailuJoensuu17.06.
ke 20.06.pkAvoin aluekilpailuKajaani18.06.
ke 20.06.seuraSilja Line SeurakisatSiilinjärvi18.06.
ke 20.06.seuraSilja Line SeurakisatUurainen -
ke 20.06.pkVirin aluekisaAlavieska19.06.
ke 20.06.pmNÅID F/P mångkamp 9-13 år och ÖK mångkamp 9-15 årSibbo / Sipoo17.06.
ke 20.06.seuraSeurakisatKalajoki -
ke 20.06.neNuorten eliittikisatVantaa16.06.
ke 20.06.seuraSeurakisatYlämaa (Lappeenranta) -
ke 20.06.seuracupSeuracup I VakkalohkoUusikaupunki17.06.
ke 20.06.pkViispiikinen Cup II osakilpailuKivijärvi20.06.
ke 20.06.pkBetonijuoksu-cupYlitornio -
ke 20.06.seuraSeurakisatYlitornio -
ke 20.06.seuraSeurakisatKokemäki -
to 21.06.aaSSU:n nuorisokansalliset - Poholaasen Timanttiliigan osakilpailuSeinäjoki19.06.
to 21.06.seuraSilja Line SeurakisatHämeenkyrö -
to 21.06.aaPohjantähti - GamesPudasjärvi17.06.
to 21.06.pkPunkalaitumen Kunnon JuhannuskisatPunkalaidun19.06.
to 21.06.seuraSeurakisatKellokoski20.06.
to 21.06.pkPyhäselän juhannuskisatJoensuu -
to 21.06.seuraSilja Line SeurakisatÄhtäri20.06.
to 21.06.seuraSeurakisatKiuruvesi -
to 21.06.pkSisulisätOrivesi19.06.
to 21.06.seuraSeurakisatMuhos20.06.
pe 22.06.aaPosion Pyrinnön juhannuskisatPosio20.06.
pe 22.06.pkLassen JuhlaratamaratonKerava15.06.
pe 22.06.pkFiskars Willage Juhannus RunFiskars21.06.
pe 22.06.aaIkaalisten JuhannuskisatIkaalinen19.06.
pe 22.06.aa52. Keuruun JuhannuskisatKeuruu17.06.
pe 22.06.aaSomeron juhannuskisatSomero20.06.
pe 22.06.pkKiekon juhannuskisatKeitele21.06.
la 23.06.GPMotonet GP KuortaneKuortane15.06.
su 24.06.pkJuhannus korkeusLeppävirta24.06.
su 24.06.tähti82.Saarijärven JuhannuskisatSaarijärvi18.06.
su 24.06.pkJuhannuksen tuloskisaLappeenranta -