Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Huhtikuu 2018 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
13             1
14 2 3 4 5 6 7 8
15 9 10 11 12 13 14 15
16 16 17 18 19 20 21 22
17 23 24 25 26 27 28 29
18 30            
  Toukokuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
18   1 2 3 4 5 6
19 7 8 9 10 11 12 13
20 14 15 16 17 18 19 20
21 21 22 23 24 25 26 27
22 28 29 30 31      
  Kesäkuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22         1 2 3
23 4 5 6 7 8 9 10
24 11 12 13 14 15 16 17
25 18 19 20 21 22 23 24
26 25 26 27 28 29 30  
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 11.06.seuraSilja Line SeurakisatJoroinen -
ma 11.06.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 11.06.seuraSeurakisatTornio -
ma 11.06.pkSeuracupLappeenranta07.06.
ma 11.06.seuraSilja Line SeurakisatVeikkola -
ma 11.06.seuracupSeuracup I Salo-Loimaa lohkoSalo07.06.
ma 11.06.pkJuoksukoulun pikamatkatKurikka10.06.
ma 11.06.seuracupSeuracup I YkköslohkoNaantali07.06.
ma 11.06.pk58-Cup 2/5Vantaa08.06.
ma 11.06.pkLähiTapiolan NuorisokisatLaitila08.06.
ma 11.06.pkSeuracup 1 osakilpailuRiihimäki08.06.
ma 11.06.seuraSilja Line SeurakisatPosio11.06.
ma 11.06.seuraSeurakisatKerava10.06.
ma 11.06.seuraSilja Line SeurakisatYlivieska -
ma 11.06.seuracupSeuracupin 1. piiriosakilpailu, KymY ja LasYKotka08.06.
ma 11.06.seuraSilja Line SeurakisatSastamala -
ma 11.06.pkOsuuspankin HIPPO-ViikkokisatTampere11.06.
ti 12.06.pkTampereen nuorten mestaruuskilpailutTampere07.06.
ti 12.06.seuraSilja Line SeurakisatUlvila11.06.
ti 12.06.pkTarmon ViikkokisatHämeenlinna10.06.
ti 12.06.pkJärvituuliCup 2Keuruu -
ti 12.06.pk veikkolan veikkojen viikkokisa 3Veikkola10.06.
ti 12.06.pkNYQS yleisurheiluIlmajoki11.06.
ti 12.06.pmAikuisurheilijoiden kansalliset E-P:n pm-kisatTöysä / Alavus10.06.
ti 12.06.pmPohjois-Karjalan pm-viestitLieksa08.06.
ti 12.06.seuraSeurakisatJalasjärvi12.06.
ti 12.06.pkTuloskisatJuankoski10.06.
ti 12.06.pkPyhännän piirikunnallisetPyhäntä10.06.
ti 12.06.pkPiirin myöntämä kilpailuMuurame11.06.
ti 12.06.seuraSeurakisatUukuniemi12.06.
ti 12.06.pmLänsi-Pohjan piirin sisulisäviestitKEMI08.06.
ti 12.06.aaTampereen mestaruuskilpailutTampere08.06.
ti 12.06.seuraSeurakisatIi -
ti 12.06.seuraSilja Line SeurakisatHirvensalmi -
ti 12.06.seuracupSeuracup piirikisaKalajoki10.06.
ti 12.06.seuraSeurakisatSomero12.06.
ti 12.06.pkSuomen KultapörssikisatAkaa / Viiala11.06.
ti 12.06.pkLärkkulla Games klubbmästerskapRaasepori/Karjaa - Raseborg/Karis10.06.
ti 12.06.seuraSeurakisatVesanto -
ti 12.06.aaTomatspelenNärpes10.06.
ke 13.06.GPMotonet GP EspooEspoo06.06.
ke 13.06.pkJunnut radalleTampere11.06.
ke 13.06.seuraSeurakisatLiminka06.05.
ke 13.06.seuraSilja Line SeurakisatLieto11.06.
ke 13.06.pkPorvoon viikkokisa 1 - Borgå veckotävling 1Porvoo - Borgå08.06.
ke 13.06.seuraSilja Line SeurakisatMäntyharju12.06.
ke 13.06.seuraSeurakisatVarpaisjärvi -
ke 13.06.pkForssan Salaman viikkokisaForssa11.06.
ke 13.06.pkViispiikkinen CupSaarijärvi11.06.
ke 13.06.pkViikkokisatVirrat10.06.
ke 13.06.pkVeckotävling / ViikkokilpailuSibbo / Sipoo12.06.
ke 13.06.seuraSilja Line SeurakisatLappajärvi13.06.
ke 13.06.pkNuorten YleisurheilukilpailutPyhtää10.06.
ke 13.06.poUngdomsserie (utomhus), omgång 3Finström -
to-su 14.-17.06.aaYouth Athletics GamesEspoo03.06.
to 14.06.pkHyppy- ja juoksukisatPosio10.06.
to 14.06.seuraSilja Line SeurakisatKeitele -
to 14.06.seuraSilja Line SeurakisatRaahe -
to 14.06.pkViiskuntakisatTöysä / Alavus12.06.
to 14.06.seuraSeurakisatKiuruvesi -
to 14.06.pkSisulisätOrivesi12.06.
to 14.06.seuraSilja Line SeurakisatRaseborg/Ekenäs - Raasepori Tammisaari12.06.
to 14.06.pkKesäkuun piirikunnallisetKaavi13.06.
to 14.06.seuraSilja Line SeurakisatNIVALA -
pe 15.06.pkHimangan urheilijoiden yleisurheilukilpailutHimanka12.06.
la 16.06.maratonVieskaMaraton 2018Ylivieska13.06.
la 16.06.pkNuorten heittokisatOulu / Kiiminki -
la 16.06.pkHeittokisat RatakatuIisalmi12.06.
la 16.06.pkTapio Rautavaaran kentän vihkiäiskilpailutNokia13.06.
la 16.06.aaKälviän kansallisetKokkola12.06.
la 16.06.pkRoth MastersRaasepori/Karjaa - Raseborg/Karis07.06.
la 16.06.pkAktia Tähtikisat Pre GamesRaasepori/Karjaa - Raseborg/Karis11.06.
la 16.06.maratonForssan Suvi-iltaForssa -
su 17.06.pkKaris Telefon Junior GamesRaasepori/Karjaa - Raseborg/Karis11.06.
su 17.06.pkKalannin Vankan HeittokisatUusikaupunki14.06.
su 17.06.aaParkano GamesParkano14.06.
su 17.06.pkAkaan Seudun Nuorisokisat/ Kesäliiga 3.Akaa, Toijala15.06.
su 17.06.pkKiekuu cupKauhajoki16.06.
su 17.06.SMSM-maantiekävelytEspoo09.06.
su 17.06.tähtiAktia TähtikisatRasepori/Karjaa12.06.