Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Joulukuu 2017 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
48         1 2 3
49 4 5 6 7 8 9 10
50 11 12 13 14 15 16 17
51 18 19 20 21 22 23 24
52 25 26 27 28 29 30 31
  Tammikuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
01 1 2 3 4 5 6 7
02 8 9 10 11 12 13 14
03 15 16 17 18 19 20 21
04 22 23 24 25 26 27 28
05 29 30 31        
  Helmikuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
05       1 2 3 4
06 5 6 7 8 9 10 11
07 12 13 14 15 16 17 18
08 19 20 21 22 23 24 25
09 26 27 28        
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
pe 19.01.pkSeuraottelu TP-HKV-TuUl-LATampere16.01.
pe 19.01.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
la 20.01.halli200 metrin hallikisatHelsinki18.01.
la 20.01.pkAvoimet Satakunnan HallimestaruuskisatPori18.01.
la 20.01.halliVARSY:n pm-hallimoniottelutTurku15.01.
la-su 20.-21.01.halliPm-hallitJoensuu15.01.
la 20.01.halliVARSY:n kansalliset hallikilpailut ja Flying Finns kotirata hallitonnitTurku17.01.
la 20.01.halliAvoimet Keski-Suomen juniorihallitJyväskylä15.01.
la 20.01.maantiej.Aktia MaantiejuoksucupVantaa -
la 20.01.SMVammaisyleisurheilun avoimet SM-hallikilpailut liikunta-, näkö-, ja kehitysvammaisille sekä elinsiirron saaneilleLahti Nastola09.01.
la 20.01.halliHallikilpailuKajaani18.01.
la 20.01.pkKiekon ja kuulan leirikilpailuTammela -
la 20.01.pkNÅID öppna hall F/P9-15Helsingfors16.01.
su 21.01.pkHimangan Urheilijain kuulakisaHimanka19.01.
su 21.01.pkNÅID öppna hall DM D/H, D/H19, D/H17Helsingfors16.01.
ma 22.01.poUngdomsserie (inomhus), omgång 2Eckerö -
ti 23.01.halliKansallisetTampere21.01.
ke 24.01.pkVauhditttomien hyppyjen Kainuun pm-kisatKajaani22.01.
to 25.01.pkSeurakisaKotka19.01.
pe-la 26.-27.01.halliPohjois-Savon avoimet hallitKuopio22.01.
pe 26.01.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
pe 26.01.halliOP-viestikarnevaalitTurku23.01.
la 27.01.halliBotniaJunior GamesVaasa25.01.
la 27.01.aaKajastuksen KansallisetPori25.01.
la 27.01.halliMalja SprintitTurku24.01.
la 27.01.halliPirkkahallijuoksutTampere24.01.
la 27.01.halliAvoimet Helsy-hallit 1Helsinki23.01.
su 28.01.halliAvoimet Pohjois-Pohjanmaan pm-hallit Oulu23.01.
su 28.01.pkVarsyn pm-sisulisähalliviestitTurku23.01.
su 28.01.pkHallikilpailuKajaani26.01.
su 28.01.pkHelsyn JunnuviestitHelsinki23.01.
ma 29.01.pkTammikuun seiväskisaHelsinki -
pe 02.02.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
pe 02.02.pkHimangan Urheilijain seiväskisaHimanka31.01.
la 03.02.SMKiekon talvimestaruuskilpailut Pori28.01.
la 03.02.halliSantaClaus-hallitRovaniemi28.01.
la 03.02.halliSeiväshypyn hallikilpailutTampere31.01.
la 03.02.halliHipposhallit, osa 1Jyväskylä28.01.
la-su 03.-04.02.halliVARSY:n M/N, P/T15 pm-hallitTurku29.01.
la 03.02.halliVKV:n hallitHaaparanta30.01.
la 03.02.pkHimangan Urheilijain hallikisatHimanka01.02.
la-su 03.-04.02.halliAvoimet Helsyn moniottelutHelsinki30.01.
la 03.02.pkHallikilpailuKajaani01.02.
la 03.02.pkAvoimet Helsy-hallit 2 lisälajiHelsinki30.01.
la-su 03.-04.02.halliAvoimet Helsy-hallit 2Helsinki30.01.
la 03.02.pkAvoimet hallikävelytKuortane -
su 04.02.pkPersonalBest PikajuoksuCup 3/3Lahti31.01.
su 04.02.pkHyppysprintitHyvinkää02.02.
su 04.02.kävelyArenakävelytEspoo01.02.
su 04.02.halliPikajuoksucup 3/3Lahti31.01.
su 04.02.halliEtelä-Savon Yleisurheilun avoimet pm-hallitSavonlinna31.01.
ke 07.02.halliKymenlaakson avoimet pm-hallitKotka02.02.
to 08.02.pkPikamatkat ja kuula Kuopio05.02.
pe 09.02.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
la 10.02.halliAvoimet Pohjois-Pohjanmaan sisuhallit 15-9vOulu06.02.
la 10.02.halliÖppna HallDM Avoimet HalliPMMustasaari07.02.
la 10.02.pkJG HelmihallitJoensuu05.02.
la-su 10.-11.02.halliVARSY:n M/N17-19 pm-hallit ja M/N pm-hallikävelytTurku05.02.
la 10.02.halliHipposhallit, osa 2Jyväskylä04.02.
la 10.02.halliAvoimet Pirkanmaan 17-19-22v. HallikisatTampere07.02.
la-su 10.-11.02.halliAvoimet Kainuun hallimestaruuskilpailutKajaani06.02.
la 10.02.pmUudyn pm junnuhallit 9-15vHelsinki06.02.
su 11.02.halliAvoimet Pohjanmaan hallikilpailutKuortane09.02.
su 11.02.halliKansalliset hallikisatLahti (Nastola)07.02.
to 15.02.poUngdomsserie (inomhus), omgång 3Eckerö -
la 17.02.SMMoukarinheiton talvimestaruuskilpailutKaustinen11.02.
la 17.02.pkAvoimet Satakunnan piirihallitPori14.02.
la 17.02.pkKansallinen MoukarikilpailuKaustinen11.02.
la 17.02.halliTunturihallitRovaniemi12.02.
la 17.02.pkKansallinen JuniorihallikilpailuTurku14.02.
la 17.02.pkTalvihallitHaaparanta14.02.
la 17.02.maantiej.Aktia MaantiejuoksucupVantaa -
la-su 17.-18.02.SMSM-hallitHelsinki11.02.
la 17.02.pkHallikilpailuKajaani15.02.
su 18.02.pkVirkiän HelmihallitLapua16.02.